XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Staviš US. Ako kartica neće da prođe na konzoli, onda odeš na commerce.microsoft.com i tamo ubaciš. Nađeš neku US adresu na internetu, nju ubaciš i to je to.

Aha, hvala ti lepo Nikola

Np, ako negde zapne slobodni piši ponovo.

Hoću verovatno :smiley:
Kasno večeras idem da sačekam drugara iz austrije pa ću onda to ujutro polako :smiley:

I da ajde pošto vidim da si iskusan, koji sajt mi preporučuješ za kupovinu igara? Fifa me zanima najviše, mislim fifa je 85% mog gaminga :smiley:
Uz konzolu dobijam gta 5, pa bih uzeo još fifu i nba… Naravno online kodovi mi odgovaraju sasvim…

Sad trenutno, ništa, najbolje da sačekaš još 15-20 dana, biće sto posto fifa za manje od $30 ili na amazonu ili direktno preko xbox store-a.

Dada, kontao sam da sačekam praznike u svakom slučaju…

Meni na fb non stop iskače CJS CDKEYS, znaš nešto o njima?

Ne bih znao, nisam kupovao preko njih, mada su ti sve to grey market sajtovi, sa ko zna odakle i kako nabavljenim ključevima.

1 Like

koliko novaca je taj drugi box sto je na prodaju?

Pisao sam ti pp

Pazi koju ces drzavu izabrati, zbog poreza… Ako budes kupovao preko Xbox Store-a :slight_smile:
Imaju neke koje ni nemaju poreza ( ja bar mislim ) :slight_smile:
I ako volis sportske igre, definitivno uzmi EA access, mada su sada ubacili i druge, koje nisu sportske… Zaista se isplati :slight_smile:

Nema poreza ako je us i odgovarajuca drzava postavljena

Koje su to aplikacije koje rade ako se registruje nalog u UK, a ne rade ukoliko je nalog u USA?

A poreza nema na Aljasci

Ja sam stavio New York pa mi je bilo poreza…

Ja sam Californiju i grad Los Angeles, Jasmin ave neki broj i apt… Pravi podaci i nije bilo taX barem ja ne vide do sada…

Ja sam Aljaska cini mi se…

A post was merged into an existing topic: Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Vazi, hvala vam… Cekam sada ovo praznicno snizenje pa da uzmem fifu…

Uplati sebi EA access, 5$ mjesecno, dobices Fifu 16 cini mi se besplatno

Koji ce mu Fifa 16? :slight_smile:

Pa to je ista igra, samo nisu odradjeni svi transferi. Vjerujem da me zamrzila Fifa zajednica… :smiley:

1 Like