XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ma ja se slomi ziv da ovo ukinem tj da ugasim automatsku obnovu pretplate a sve teme za pomoc koje sam pronasao su puste pa ovde da probam

Kao što sam ti napisao, isključi auto renew, pa onda možeš da ukloniš tu karticu, ili šta god da hoćeš da uradiš.

Samo mi reci gde se nalazi tacno opcija za ukidanje auto renew

hvala ti puno ea aces potpuno ukinut a ugasen za gold automatska pretplata

Bitno da si uspeo da rešiš problem :slight_smile:

1 Like

Star Wars Battlefront is finally coming to the EA Access library as one of 39 games free to play those subscribed.
Battlefront was confirmed to be coming to the EA Access Vault back in October, and today publisher Electronic Arts announced an official launch date of December 13th.

1 Like

Poklanjam kodove za Gears of War 1,2,3 i Jugment! Kome trebaju slobodno neka se javi.

2 Likes

Hvala ti Stefi legendo. :beers: Sad moram doći u MP!

Za sada organizovano dominiramo u BF1 :smiley:

E da, evo informacija koju sam iskopao istraživanjem ako vam stutter predstavlja problem… Ugasiti DVR app totalno. Znači na settings, sve opcije odštrihirati vezane za bilo kakvo snimanje. Popravlja stutter u 99% slučajeva na XO u svim igrama, a masovno i u BF1!

@ninja, @xX8Lampard8Xx, @Stefan92, @Milan89SD, @iKaran, @prekanator, @loodacha, @predator, @SlobeX. I ko još igra sve na XO, sorry ako sam vas izostavio

5 Likes

Mene nisi izostavio, nego si me zamenio :smile: , ja ga igram na PS4.

E u tom slučaju, Ps4 je zvjerka. Nema apsolutno tih problema :smiley:

Sve je to lepo, ali kako onda da snimim nesto sto se desi u igri :slight_smile:

Npr. ovo, nije nista spec ali zanimljiv je prvi kill od zemlju. :smiley:

2 Likes

Onda pali :smiley: :slight_smile:

Čitao sam dosta o tome. Uglavnom, nije problem u snazi XO-a, niti bottleneck-u GPU & CPU, nego neki softverski defekt koji MS još nije riješio. Meni baš bode oči ako DVR imam uključen a neka akcija na ekranu. Trza slika ko luda! Epilepsiju ću fasovat ahahaha

Imam jedno pitanje da ne bih otvarao novu temu.Naime da li se isplati uzeti xbox one koji je banovan na live (tacnije banovana konzola)ne razumem se mnogo oko konzola,ali mi je ovo zapalo za oko,je li to znaci da je konzola banovana samo za multiplayer ili kako vec…Je li bi normalno radili update-i na igre,i da li bih mogao da kupujem igre fizicke kopije i digitalne.Izvinjavam se na noob pitanju jer nisam nikada imao xbox tako da se bas ne razumem,nisam mogao nista da nadjem na guglu.Hvala unapred

Vec je bilo ovo pitanje dva puta, izgleda da svi vide istu konzolu. Ne isplati se. Pola igara zahtjeva konekciju na live da bi igrao, bez obzira sto je singleplayer, ne mozes skidati update, nema kupovanja digitalnih igara.

1 Like

Hvala na brzom odgovoru,jeftina konzola ,cudno pa rekoh da pitam :smiley:

Moram se pohvalit. Upravo sam iz jednog sjedenja kompletirao 7 poglavlja Halo 2: Anniversary na Heroic težini, solo!

Trebalo mi je punih 6h. Prvi put igram igru, mislim da se zaljubljujem u serijal. Prosto briljantno… Bez lažne skromnosti, postajem pro hihih Ne znam koliko vas je prešlo igru na Heroic, ali koliko čitam, Heroic u CE je kao normal u Halo 2.

Proud as fuck.

@xX8Lampard8Xx bruh… Šta da kažem…

Utisci uskoro u prikladnoj temi!

3 Likes

Drugari, znam da je verovatno ovo pisano već ko zna koliko puta, ali stvarno ne mogu da premotam sve postove, pa ću vas pitati ovako…

Treba večeras da mi stigne Xbox One, tačnije dva komada, jedan ostaje meni, drugi je na prodaju…
Pa sada voleo bih da namestim svoj Live Profil i sve ostalo… E sada isto tako bih voleo da povezem svoju platnu karticu sa njim i sve sto ide sa tim, no predpostavljam da srbija nije na listi omiljenih zemalja microsofta, pa me zanima koju drzavu/region treba da stavim prilikom registracije?

Posto da ne bih imao problema kao što sam sa PSN kada sam stavio neku drugu državu nije mi podržao master card zato što se država moje registracije i država kartice ne poklapaju i slično :smiley: