XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Nije ni blizu iste igre. Skroz drugi engine, igrači se ponašaju drugačije, šut je drugačiji. Više različito nego isto.
Mislio sam i ja da su slične, ali sam kupio pre nedelju-dve fifu 17 i ko da sam morao ispočetka da učim kako da igram.

Sarkazam ljudi, sarkazam :slight_smile:

Pa da ne pomisli čovek da si ozbiljan :slight_smile:

Pozdrav svima, zna li neko kad će biti podrška za tastaturu i miša, mislim da možeš da igraš pucačine sa mišem i tastaturom? Čuo sam da PS4 već ima podršku za isto hmmm, nisam siguran ali ajde.
Hvala

Nema podrsku. MS je izjavio da rade na tome…ali ne verujem da ce ista biti od toga. Doduse imas one adaptere da kupis pa prikljucis misa i tastaturu…kostaju oko 100e

Ja sam stavio aljasku i nema poreza…

Koliko bi to samo bilo dobro. Ali to nece skoro.
Gledao sam te adaptere ima ih mnogo. Ali kazu da oni da valjaju mora 150+

Hvala, i da bilo bi extra

Imas na youtube-u gomilu klipova o tim uredjajima… Kao npr.:

Imas podrsku za PS4 i PS3, takodjer i zvanicni PS mis i tastatura za kupiti, na Amazonu je 150$ : Amazon.com

To ti je ovo:

[quote]TAC Pro for PlayStation®4

The TAC Pro’s mechanical keyboard and mouse bring PC style controls to PS4™ and PS3™ systems. The TAC Pro provides a different method of control for the PlayStation®4. Designed to work seamlessly with the PS4™ system and all games, its features include keyboard or analog stick movement and programmable user profiles.

Key Features

Universal Compatibility: Plug and play on the PlayStation®4, PlayStation®3 and Windows PC. Designed specifically for FPS games. Compatible with the included TAC Gaming Mouse or any HID-compliant USB mouse.

Fully Programmable: Adjust and store your settings for mouse sensitivity, acceleration and dead zones. All keys and buttons are programmable on the TAC Pro display panel or through a PC compatible configuration app.

3200 DPI Optical Mouse: Gaming grade mouse with ultra-responsive micro-switches for deadly accuracy. Buttons are intuitively mapped by default and can be programmed as needed.

Advanced Features: Quick Button increases mouse sensitivity for faster reaction time, Snipe Button reduces sensitivity for precision aiming, Walk Button for precision movement, WSAD or analog stick movement options, and more.

[/quote]

Evo PS sluzbeni link
https://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/tac-pro-for-playstation-4/

Ljudi kao ti gore u paklu :smiley:

1 Like

Dođi i ti u goste, lijepo je nama dole :smiley:

Resio sam da opet uzmem ONE, a vidim na oglasima ima lepih ponuda za one s, ima neki za 225e to mi nesto jeftino ili je realno? 500gb je hdd (ali ne treba mi veci).

I jos jedno pitanje, xbox one controller radi na xbox one s?

Ako je 500GB “debeljko” cini mi se realno 225e.

[quote=“nikolapfc89, post:1885, topic:9275”]
I jos jedno pitanje, xbox one controller radi na xbox one s?
[/quote]Radi.

1 Like

Ne bre. Slim 500gb = 225. To mi malo jeftino?

Aha, ja razumeo da govoris o fat-u, najbolje ako ti je blizu ici pogledati. Pa i nije bas niti toliko jeftin, polovan- iz oglasa, najbolje ti je osobno ici i pogledati.

Bolje pogledaj shop ovde…

Znam, nego sto radim zamenu za moj 360. :slight_smile:

Kupi ovde u shop-u,nema greske.Ja uzeo skoro I nisam se pokajao uopste.Sve fer I korektno.Sve pohvale sa moje strane za XBR Shop!!!

Bih da imam kes. Nego sto nemam snage da prodajem 360, nego gledam ovako gde moze zamena uz doplatu.