Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

znate proceduru…

Poceo Super Mario Galaxy 2 jos i pre nego sto sam zavrsio prvi, nisam mogao da docekam. Sinoc malo igrao i Kirbija, covece, kako vracaju u mlade dane, bolje nego Air Max 2 i Dr Iggy. Pasce neki Wii U opasno sam se primio.

To je ta privlačnost Nintenda :smiley: Jesi li možda probao i neku “ozbiljniju” igru za Wii?

Kako mi žao Super Mario Galaxy što nisam prešao, krenuo sam na emulatoru pre ne znam koliko godina, spizdio se save i odustao sam, a igra je fantastična.
Jel rade igre sa wii-a na wii u? :smiley:

Rade, i mislim da je valjda omogućeno da možeš bilo koju piratsku Wii igru na Wii U da igraš.

Lepo, sad mi je još jedna konzola u razmatranju za kupovinu :slight_smile:

Odavno bas odavno je to moguce. I Wii i GC igre i sav wiiware sa Wii i downloadable games.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li postoji neki rizik da ti banuju account? Razmisljam onda da prodam Wii dodam malo i uzmem U.

Počeo sinoć bloodborne. Majko mila nisam se osećao ovako bespomoćno u igri još od resident evil 3. Gde god mrdneš svi te izmrcvare. Još nisam igrao Souls igre (Dimone go easy with the ban hammer) pa ne znam fore sa dušama, parry i ostalim. Ali sve u svemu deluje jako dobro igra. To i ubrzo će witcher pa mogu i da preskočim Zbetmena i do jeseni sam miran.

Pošto si prvi put kročio u ovakvu igru, par saveta koji se dele svim početnicima.

  1. Nemoj da se nerviraš. Ako se nerviraš, igraćeš sve gore i gore, pa ćeš sve više ginuti. Ako jednostavno ne možeš više, pauziraj i odigraj nešto drugo, pa se vrati kada se smiriš :slight_smile:

  2. Obrati pažnju na staminu. Ovo je možda i najbitniji savet. Pošto ti stamina određuje koliko ćeš da napadaš, da izbegavaš, trčiš, itd., kada si u nekoj bezbednoj zoni, istroši potpuno staminu da bi znao koliko putaš možeš da napadneš, koliko puta možeš da uradiš dodge, koliko možeš da trčiš, jer ti često može značiti razliku između života i smrti

  3. Slobodno baci pogled na MT i na wiki ako negde zaglaviš i ne vidiš način da se snađeš. Svima je u nekom trenutku trebala pomoć.

  4. Obrati pažnju na HP i na to koliko imaš Regen itema. U Bloodborne ti makar ne opada HP kao u Demon’s Souls i Dark Souls, niti protivnici postaju drastično teži sa svakom smrću, kao u Demon’s Souls.

  5. Najbitnije je da uživaš u igri. Igraj svojim tempom i na svoj način.

To su neki osnosvni saveti koji se mogu dati. Ako zaglaviš, pitaj u MT ili ovde, pomoći će ti ljudi uvek :slight_smile:

Nope.

Ahhh konacno taj vikend.Ovih dana uopste nisam imao vremena da nesto odigram cak ni za prosli i predprosli vikend prosli sam bio u Grckoj predprosli na Zlatiboru a sto je najgore ubio sam zelju za igranjem al evo prisilio sam se nesto da odigram i vratio sam tu zelju.

Krenuo GTA V na pc.Odlicno optimizovan radi cak i na mojoj matoroj masini.Grafika je preeedivna 10 puta bolja nego ona koju sam video na svom 360.Ali nesto najbolje je taj First Person mod pa mogu da sagledam svaki detalj u autu i na mom Pink Assault rifle :smiley: .

Vratio se na Halo 4.Blizim se kraju a prica i akcija sve bolja i bolja,a Cortana ili kako je moji drugovi zovu Gordana postaje sve ludja :smiley:

Vratio se na Mass Effect 2.Takodje se blizim kraju(barem tako mislim)Ostala su mi jos 3 4 clana tima i idemo na taj Omega 4 relay a univerzum postaje sve masivniji bolji i misteriozniji.

Thx na savetima. Generalno se trudim da izbegnem sve varijante wikia, walktrhougha, ali vidim da će vrlo brzo MT da ide u bookmarks :smiley:
Imao sam mnogo loše iskustvo sa howto/walkthroughom na skyrimu. Našao neki video kako da craftujem najjače mačeve u igri.
Uglavnom taj je proces trajao jedno mesec dana igranja ali mi bez da sam očekivao maxovao smithing, one hand dmg, two hand dmg, alchemy i posle kad sam uzeo ta 2 mača dođe mi na megdan najjača (epic legendary kako već) aždaja i ubiješ je ko najvećeg nuba sa 2-3 hita. Zato nisam ni igrao skyrim duže od 3-4 meseca, za razliku od obliviona :smiley:

Haha, ovde nećeš imati taj problem, čak i ako dobiješ detaljno uputstvo kad, gde, šta i kako da uradiš, ima da na****š kod običnih protivnika, a kamoli kod Bossova prvi put :smiley:

Jos jedan savet ako nisi mazohista slobodno batali ovu igru :smiley:

Izvinjavam se morao sam :smiley:

Znaš kako, kada kreneš sa ovim igrama, možda i ne budeš mazohista, ali nakon prva 2-3 Bossa i pobeda nad njima… Ima samo da pitaš: Ima li još?

Ima da postaneš i sadista i mazohista. Ako si žensko ima da dobiješ bradu i da ti izrastu m**a. Ako si muško a nemaš bradu, ima da je dobiješ. To je takvo iskustvo :smiley:

Ako zena dobija m*da zasto onda musko ne dobije ribicu nego samo bradu ? :stuck_out_tongue: :smiley: Gde je ovde ravnopravnost polova :stuck_out_tongue:

Sad ozbiljno,nzm svi smo razliciti al meni nikako ne leze ovakve igre i shvatio sam da takvo igranje nije vredno mog nerviranja.Doduse igrao sam ds nisam bloodborne al to je na taj fazon :slight_smile:

Znaš kako, treba da budeš u određenom fazonu da bi ti se svidele igre iz tog action rpg fazona, pa onda u još određenijem da ti se svida tako teška igra. Tako da je to niche niche niche igra :smiley: Ali zato, ako ti se svidi, shvatiš da nema nijednog serijala koji ti daje takav osećaj slobode i slabosti u isto vreme.

Ja kad se iznerviram upalim Dark Souls da se opustim :smiley:

^
Sad sam sve u zivotu video :smiley: Ovo je komentar na zadnju recenicu :smiley:

****ga, kad znaš maltene svaki milimetar igre, kako svaka sitnica funkcioniše i radi, stekneš takav osećaj da ti niko ništa ne može uraditi. Samo uzmeš i ideš da se iživljavaš nad jadnim ljudima po Lordranu :smiley: Zato kažem, postaneš i sadista i mazohista :smiley: