Prodaja Playstation Plus kartica


Sony Playstation Plus 12 Month Subscription UK - 65 EUR
Sony Playstation Plus 3 Month Subscription UK - 25 EUR


Sony Playstation Plus 12 Month Subscription USA - 65 EUR
Sony Playstation Plus 3 Month Subscription USA - 27 EUR


Porudžbine se vrše slanjem maila na [email protected] sa informacijom koje vas pretplate zanimaju.
Nakon toga, mi vama šaljemo detalje za uplatu u dinarskoj protivvrednosti po gornjem kursu Intesa banke. Kada izvršite uplatu, pošaljite nam email da ste to uradili a mi ćemo proveriti. Ukoliko je sve u redu, šaljemo vam kod ili skeniranu karticu na vaš email.

Procedura traje 15 minuta do 3 sata, zavisno od banke preko koje uplaćujete. Preporučujemo Banca intesa jer ne plaćate proviziju i najbrže se knjiži uplata. Naravno, ukoliko nemate ovu banku na raspolaganju, možete i preko bilo koje druge. Ukoliko vršite uplatu putem Pošte, moguće je da će uplata biti proknjižena tek sledećeg dana ujutru.


Pitanja:

Kako da unesem kod sa kartice za PlayStation Network (PSN) za?
Pogledajte link PlayStation Network Deutschland

Jel ovo aktuelno?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Trebalo bi da jeste, kontaktiraj Pedju preko maila: [email protected]

Cemu sluzi PSN i PS+

PSN je Sonijev online servis koji omogućava da se kupuju igre i igra online multiplayer ako se ima Plus pretplata. Plus omogućava Online Multiplayer i svakog meseca se dobijaju 6 igara za sve Playstation konzole, po dve za PS3, PS4 i PSVitu.

Cek sad ako ocu da igram GTA 5 na PS4 sta ja treba da kupim

Ako hoćeš da igraš GTA 5 online treba ti ps+.

Aha a netreba mi PSN

A zasto nema za Evropu PS+

Obično se koriste UK i US accounti. Nisam siguran da li postoji uopšteno za evropu, ali imaju za specifične zemlje npr. UK i nemačka.

Aha za PVZ GW mi isto treba PS + izvinite sto smaram posto kupujem PS4

Ps+ ti služi da možeš da igraš sve igre online. I dobiješ mesečno po 2 igre valjda, nisam siguran da li su nešto promenili.

Da oce li biti popust za Novu godinu

Da oce li biti popust za Novu godinu

Jel USA United States

Jeste, USA je United States. Ako bude popusta - najavićemo.

Hvala!

12 posts were merged into an existing topic: Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

A post was merged into an existing topic: Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2