Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ako neko voli Zeldu, a ima PS4 i nece da kupuje Nintendo, evo jedne igre koja deluje kao prilicno doar klon iste:
Oceanhorn - Monster of Uncharted Seas

Evo citam sada glasine da ce The Last of Us 2 biti najavljen mnogo prije nego sto se ocekuje. Radi se o insajderskoj informaciji koju je objavio neki navodno pouzdani lik, “shinobi”. Vidim da je u proslosti pogadjao, tj davao tacne informacije.

Ako je Shinobi, onda bi verovao u to. Mada, ko zna, tako su svi verovali Verendusu na gafu, i to se lepo završilo :smiley:

1 Like

Do sad sta god je shinobi rekao na twitteru ili redditu, ispostavilo se kao 100% tacno.
Ono sto nama je datum izlaska igre a ne jos jedna najava.

Molim Vas za pomoć kada sam kreirao nalog stavio sa država da mi je Hrvatska jer nije bilo fuc…g Srbija. Da li će mi Playstation+ kartica raditi ako je kupim preko vas ili moram da resetujem konzolu na fabričko podešavanje i da ponovo kreiram nalog

Pa imas na svako kiosku od Tiska u HR za kupiti PS+ pretplatu za HR PSN. Takodjer su ti igre dosta jeftinije na HR nego na UK PSN. Sada su bas akcije idi pogledaj koja je razlika, po 15 funti su jeftinije igre na HR Store-u od UK. Ma da ti je naj bolje - naj jeftinije na US PSN-u. Samo sto imas puno manje akcija na US PSN, nego na EU PSN(UK, HR), ako ganjas akcije, tako da sa jedne strane dobivas a sa druge gubis.

Ima podjednako akcija na US kao i na UK PSN-u, cini mi se. :neutral_face:

Nema, puno vise ih je na EU PSN. Na EU su non stop akcije a toga nema stalno na US PSN. Svaku nedelju jedna nova igra je na akciji na EU evo vec godinu-dve unazad, a i da ne govorim da su i sada bolje ponude za Black Friday…Evo recimo WD 2 tek je izasao a vec na UK PSN na akciji, na HR PSN za 40 - 50% na akcija, dok na US niti traga jos. Jbg. ali je razlika sto je na EU PSN skuplji, ne sada kada je na akciji, nego opcenito po normalnoj ceni.

Sta ja znam, od kada je funta oslabila, a $ ojacao, treba to preracunati, vise nisam siguran sta se vise isplati.

Preracunaj i opet dodje skuplje od US. Ali kao sto kazem, HR PSN je dosta jeftiniji od UK PSN, za po 10 - 15 funti, a i akcije, bas gledam ista cena igre na jednom i drugom, a na UK 35% a na HR 50% akcija, wtf. ista igra. Imam sva tri akaunta kao glavna, pratim ih non stop…skoro vise nego sto igram igre. Fora mi je posto preko TV daljinskog mogu raditi-pokretati sve na PS4 kao i preko kontrolera, cak i pokrenuti igru, ali naravno ne moze se igrati :smile:, tako da dok lezim, kao penzijoner za teletextom, tako ja isto samo sto surfam PS4 OS-om, PSN-om…

1 Like

Problem je što sam ja u Srbiji

Onda ti je najbolje da napravis dva akaunta jedan US i drugi UK, jer HR PS+ i dopune za PSN, imas za kupiti samo u kiosku Tiska i u IT prodavnicama, ali samo u HR.

Ne moras vracati konzolu na fabricke postavke posto mozes imati 16 naloga.

Moj ti ja savet da ipak napravis drugi nalog. Najbolje US. PS Plus je regionalno ogranicen, kao i kodovi za igre. Tako da ti je najbolje da preseces i promenis da ti primarni acc bude US ili UK.

Mozda mozes da nadjes negde online CRO kodove, ali ti je mnogo bolja ponuda za US i UK, kada su wallet dopune i Plus ponude u pitanju.

UK mu je skuplji dosta od HR, a US mu dodje jeftiniji, ali prednost kod UK-HR PSN su mu sto ima puno vise akcija od US.

A da li su HR store akcije preslikane sa UK?

Ne po cenama, ali akcije da, kada su na UK su i na HR, tacnije celi EU PSN je isti, ali ne po cenama, nego iste igre budu na akciji svuda.

Evo samo jedan primer, HR PSN - WD 2 Deluxe edicija 45% popusta sto dodje 299kn, a na UK PSN - WD 2 Deluxe edicija 27% sto dodje 365kn, za 10$ skuplje na UK PSN.

HR: Aktuelles | Offizieller PlayStation™Store Deutschland

UK: Aktuelles | Offizieller PlayStation™Store Deutschland

Ali kada se sve izracuna US dodje naj jeftiniji, ali opet kada pogledas WD 2 je tek izasao, a jos ga nema na US PSN…

1 Like

Interesantno. Koji je onda najjeftiniji od svih EU store-ova?

Ne znam, od EU pratim samo ta dva, posto preko njih imam naloge, i naravno US nalog.

PS+ igre za decembar.
Invisible, Inc., PS4
Stories: Path of Destinies, PS4
Hyper Void, PS3
Tiny Troopers Joint Ops, PS3 (Cross buy on PS4 and Vita)
Color Guardians, PS Vita (Cross buy on PS4)
VVVVVV, PS Vita

1 Like

Sweet! Invisible Inc merkam odavno, a Hyper Void ako bude dostupna i ps4 verzija, ima free VR dodatak. Lepo lepo.