Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Znaci ako sam dobro skapirao otvorim nalog na sajtu store.playstation.com i napravim nalog na svojoj konzoli-taj isti, i mora da bude Primarni ili 2 profila na US i UK zemlju.
Onda u njihovoj prodavnici kupujem digitalne igre ili dopune za PS4.
Pretpostavljam da je i serovanje slicno kao na XO ili je drugacije?

Na sajtu praviš nalog, a uloguješ se na konzoli na taj nalog tako što uneseš email i šifru. Nisam siguran za to oko primarnog naloga, to mora neko drugi da ti kaže.

Dopune kupuješ na sajtovima poput amazon, cdkeys, pcgamessuply, itd. Dobiješ kod, njega uneseš u Redeem Code delu, i onda sa time kupuješ igre.

Ne znam kakav je share na XO, ali bi trebalo da su osnove slične.

Share sa radi uglavnom između dve osobe: Nosioca i Gosta. Share se radi ovako:

  1. Igra se kupi na novom, namenskom profilu. Recimo, hoćeš da kupiš God Of War. Tvoj profil je recimo bojan, a radiš share samnom. Ti si nosilac, ja sam gost.
  2. Nosilac, u ovom primeru ti, skida igru sa profila na kom je kupljena igra, i onda je pokreće i igra na svom profilu, u ovom primeru bojan, te dobijaš trofeje na tvom nalogu, ako je neki multiplayer naslov stoji tvoje ime, itd.
  3. Ja, kao Gost, se ulogujem na profil i igru skidam i pokrećem sa njega, ne sa mog profila. Znači, sve se otključava na tom profilu, ne na mom i kad igram piše ime sa tog profila.

Možeš posle da prodaš taj profil koji si kupio, bilo da je Nosilac ili Gost.

1 Like

Hvala!!!

Danas se, pored Nier Automata, pojavio i demo za Gravity Rush 2. Kome deluje interesantno, može da proba :slight_smile:

https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/gravity-rush-2-demo/cid=EP9000-CUSA06760_00-GR2EUKIOSK000000?smcid=ps:nav-playstation-store

Jel prodaje neko ovde Psn code-ove za US acc?

Ima ih ovde u XBR Shopu, evo ti link dole. Inace najbolje ti je da se javs @robotnjik u PM

U toku psn flash sale:

Final Fantasy XV – $39.59
FINAL FANTASY XV Digital Premium Edition $59.06
Titanfall 2 – $29.99
Dishonored 2 – $40.19
NBA 2K17 – $41.99
NBA 2K17 Legend Edition - $51.99
NBA 2K17 Kobe Bryant Legend Edition Gold - $59.99
Watch Dogs 2 – $35.99
Watch Dogs 2 Gold Edition – $59.99
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration – $29.99
Steep – $40.19
Steep Gold Edition – $53.59
World of Final Fantasy – $41.99
XCOM 2 – $38.99
Batman: Return to Arkham – $29.99
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition – $40.19
The Telltale Undead Survival Bundle – $13.74
BioShock: The Collection – $41.99
BlazBlue: Central Fiction – $47.99
Brutal – $7.49
Exist Archive: The Other Side of the Sky – $29.99
FIFA 17 - $29.99
FIFA 17 Super Deluxe Edition - $69.99
Mafia III - $38.99
Mafia III Deluxe Edition - $47.99
WWE 2K17 - $38.99
WWE 2K17 Digital Deluxe - $53.99
Grow Up - $6.99
Killing Floor 2 - $31.99
Madden NFL 17 - $29.99
UNO - $6.99
Marvel Ultimate Alliance - $24.79
Marvel Ultimate Alliance 2 - $24.79
Marvel Ultimate Alliance Bundle - $39.59
The Crew Ultimate Edition - $29.99
BlazBlue Central Fiction - $47.99
Hatsune Miku: Project DIVA X - $34.99
TRANSFORMERS: Fall of Cybertron - $29.49
King’s Quest: The Complete Collection $14.69
Guilty Gear Xrd -REVELATOR- $23.99
Battlefield™ 1 - Titanfall® 2 Deluxe Bundle - $74.99
Atelier Sophie ~The Alchemist of the Mysterious Book~ - $35.99
Fairy Fencer F: Advent Dark Force - $17.99
SAMURAI WARRIORS 4 Empires - $24.99
BATTLESHIP - $10.49
Romance of The Three Kingdoms 13 - $35.99
Megadimension Neptunia VII - $19.99
Nights of Azure - $29.99
The Telltale Undead Survival Bundle - $13.74
Battle Worlds: Kronos - $5.99
Exist Archive: The Other Side of the Sky - $29.99
Ghostbusters - $19.49
Chronicles of Teddy: Harmony of Exidus - $5.99
Tokyo Twilight Ghost Hunters Daybreak: Special Gigs - $14.99

@iKaran Ko zna na kojim drogama su ovi iz Sony-a :slight_smile: . Ne pamtim kada/ koje godine za praznike, ne samo praznike nego vec skoro mesec i pol u nazad. Bukvalno akcija na akciju pa opet nova akcija i tako u krug, kada pogledamo sve EU i US PSN. Bas neke teske droge su u pitanju, posto ne dolaze sebi ili im je toliko dobro(bit ce da je neki dobar kokain u pitanju) da ne zele uopce dolaziti sebi :slight_smile: .

Da pohvalim opet XBR Shop stigla mi je od nih konzola PS4 od 1Tb.Sve korektno,po dogovoru, za svaku pohvalu.Jos jednom svaka cast momci samo nastavite tako!!!

1 Like

Nisu momci nego je momak, al nema boljeg za kupovinu tehnike…

Ok,ispravka to nisam znao I da svaka cast jos jednom!

A ti Bojance sve kao kriza al kupuju se konzole opusteno… Kriza je kad igras ps2 kao ja
Salim se malo, srecna kupovina i da se lepo naigras. Koliko sam shvatio nema fail serija kod xboxone i ps4, kao sto je nekad bio slucaj, tako da nema greske…

1 Like

Ugnjavi me klinac za konzolu ali moram da priznam da I ja ne posustajem za njim mnogo…a sad jos I burazerov me stego…ubise me ovi praznici!!!
Ma nek se igra samo!!!

1 Like

Samo nek se igra. Moj klinac ima 8 god, sva sreca pa se zadovoljava android zezalicama… A ja lagano povlacenje u spavacu sobu i ps2… Bice uskoro i ps4. A mozda i ne…

Nese da pogresis sta god uzo…XO ili PS4…ja uzo PS4 samo zbog nadolazecih naslova a dzoj na XO je neprevazidjen,moram da priznam!

xo joy najbolji ikad napravljen. Lepo ja rekoh: Odradite adapter za xbone kontroler za ps4 i resili ste problem. Micro pravi najbolji joy a sony najbolju konzolu…
Nikad neces imati sve u paketu…osim mozda kad izadje scorpio…

Mozes…x360 :smiley: Bolja konzola, a i bolji joy

glupo pitanje ali da pitam, kontroler se puni u bilo koji usb port na konzoli(mislaim na ova dva porta napred)?

Čovek je uzeo novu konzolu, razumljivo je da ima neka pitanja. A odgovor je da, možeš u bilo koji port.

2 Likes

Hvala I to je to!!! Kad covek ima mozga i pameti ovako odgovara I resave pitanja!!! Svaka cast jos jednom.