Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Idemo dalje sa diskusijom sve isto kao i do sada :beer:

http://gamedealdaily.com/playstation-4/the-last-of-us-remastered-full-game-download/

Čisto da podelim sa ljudima ovo. Ko nema i nije igrao The Last of Us, ovo mu je ekstra Å”ansa :slight_smile: Samo 12,5 dolara koÅ”ta ključ, ja kupio, stiglo i aktivirano. Jedino Å”to morate je da stavite da ste iz US. Enjoy.

@symphatychan ovo ti je idealno za valjace , napravis email nosioc za kod , nadjes guest i dobijes lepu zaradu :slight_smile:

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Snalaze se ljudi. :slight_smile: Lepo njima, a lepo i onima koji ne znaju za ovo ili su propustili, pa bi inače platili preko 30eura. A Ŕto se tiče Ŕerovanja guest naloga, nisam neŔto istraživao kako to ide, video sam samo da se masovno to radi i da nije loŔa stvar.

De loÅ”a, odlična! :slight_smile: Uvek imaÅ” izbora da li bi uzeo igru kao nosilac (plaća 2/3 cene od igre) ili guest (1/3 cene), naravno sve ima svoje prednosti i ā€œmaneā€, pa ko Å”ta viÅ”e voliā€¦

Samo das mejl i sifru naloga (na kojem ti je TLOU) drugoj osobi i to je to, sva mudrost :slight_smile:

Naravno, pre da ti uplati novac na racun.

Imam prvi acc i njega sam postavio kao glavni, kada sam kupio Sony, a onda sam video da TLoU mora na US acc, pa sam napravio dodatni nalog za to. E, sada, ja samo dam mejl i Ŕifru i to je to? Ne moram niŔta viŔe da podeŔavam prethodno? Inače, Sondžu imam tek 2 dana i nije mi loŔe :d Imate kakav predlog za igre Ŕto je izaŔlo ili neŔto Ŕto se pojavljuje uskoro? Osim Vičera, to je pod obavezno :slight_smile:

Da to je to. Taj nalog gde je tvoja konzola aktivirana kao primarna je tkzv. nosioc i ti možeŔ igru da igraŔ sa kog god naloga na tvojoj konzoli. A guest kada ti uplati proslediŔ mu mejl i Ŕifru, on skine igru i igra samo sa tog US naloga odakle je kupljena igra.

Dao sam ti na PM kontakt osobu kojoj se obratis za Order, mislim da je cena prihvatljiva posto je ā€œpolovanā€ slot.
Ali slobodno ga pitaj da li iznajmljuje ili nesto tog tipa, mozda se dogovorite.

Ja sam recimo Order presao tako sto sam pozajmio, jer zaista sto kazes nije mi se kupovalo radi 5-6 sati igranjaā€¦

Hvala za link za lika, nego videh već taj sajt, imam ga na umu. :slight_smile:

Znam da ste verovatno 100 puta rekli, ali imam konkretno pitanje sad i da mi se kaže po seljački. To ti je to, a ovo ti je ovo. Vidim tamo prodaju Guestove i Nosioce za jednu te istu igru, U čemu je fora? Ako kupim bilo koji od ta dva, dobijem emal+pass i pikam. Right? Samo mi nije jasno zaŔto su nosioci toliko skuplji. I kad se prodaje i jedan i drugi za istu igru, da li onaj koji je kupio nosioca može na bilo koji način da manipuliŔe guest nalogom sa istom igrom?

I kad neko napiÅ”e ā€œfali guestā€. Å ta mu o dođe? :smiley: Konkretno, piÅ”e ā€œFali guest dobija odmah podatkeā€. Malo me buni i to Å”to nema ni zareza posle ā€œguestā€, nemā€™ pojma Å”ta je hteo reći.

I joÅ” jedna stvar. Vidim neÅ”to uz naslove igara da piÅ”e ā€œG1ā€, ā€œG2ā€ ili ā€œgupa 005ā€, itd.

Imaće dosta posla, onaj ko želi da odgovori :smiley:

I Dying Light ako volis taj tip igara.

Primer:

**Nalog A je tvoj licni nalog, nalog B se deli na B1 - nosioc, i B2 - gost.
Ako kupis B2, moras da igras sa naloga B, a ako kupis B1, moras da igras sa naloga A (ili sa nekog novog D, G, ŽNJā€¦)

**Eto to je najprostije a dole sledi objasnjenje.

  • Kao sto kazes, obojica dobiju podatke i loguju se na isti nacin. Razlika je ta sto nosilac igra sa svog licnog naloga (A), a gost sa tog naloga na kojem je igra (B). Mislim da sam u toj recenici sve rekao, a pogotovo ces ti razumeti koji si TLOU uzeo na posebnom nalogu (B), a da nisi ni znao za share, pa si logicki povezao da igra moze da se prenosi sa naloga na nalog. E sad ti igras sa svog naloga tu igru, ako sam dobro razumeo (naloga A) ? Kupio si igru na US nalogu jer nisi mogao da je ubacis na drugi region, ali cim si je ubacio na US vratio si se posle na onaj prvi nalog jel tako ? Ako je tako ti ispadas nosilac, shvatas sada ? A ako se nisi vratio na taj nalog, vec igras sa tog gde ti je TLOU (nalog B), ti si onda guest. Eto toliko je jednostavno.
    Znaci evo ti pravi primer, ako ti ja dam Destiny ja sam na njemu nosilac, i ti ces ubaciti taj nalog ali ces i igrati sa njega, i sve ces imati, nikakve restrikcije, moci ces posle i prodati nalog, znaci sve kako treba. Ali ne mozes igru igrati na drugim nalozima vec samo sa tog jednog naloga.

  • Nosilac moze manipulisati, ali samo u smislu da promeni recimo sifru pa ti vise ne mozes uci na taj nalog, ali to mozes i ti uraditi pa sjeb@ti nosioca, obostrano je. Ne vidim zasto bi to radili i jedan i drugi, nista ne dobijaju time. Ni nosilac ni gost nisu ā€œglavniā€. E ali ono sto je najbitnije, takvi se problemi nikada ne desavaju. Sve se zasniva na poverenju i ne bi verovao da se eto oko neke stvari u ovoj zemlji mozemo sloziti i biti posteniā€¦ A izmedju ostalog, svako ima svoje ocene, zna se da li je clan ā€œna glasuā€ ili nije itd itdā€¦ U svakom slucaju sta god da se desi kaze se, napise u adekvatnoj temi i uvek se nadje resenje. Ali evo iskreno, ja sam u ovome od izlaska ps4 i mogu ti reci ukupno je 2-3 puta bilo problema a imali smo hiljade share-ovaā€¦ Pa ti vidi, i ti problemi su svi reseni za sat vremena, znaci niko nikada nije ostao bez igre zato sto ga je drugi clan na neki nacin zeznuo, ne, nikada se to nije desilo.

  • Fali guest znaci da fali ta osoba, ne znam sta ti tacno tu nije jasno :smiley: :smiley: Trazi se jos on, posto nosioca vec ima. Isto tako moze da pise ā€œFali nosiocā€ :slight_smile: A dobija odmah podatke znaci da ne ceka da se grupa skupi, vec cim plati odmah ce moci igrati igruā€¦ Recimo ako ti vidis grupu u kojoj fale i nosilac i gost, ti ako se javis za jedan od ta dva neces dobiti odmah podatke. Moraces cekati drugu osobu pa tek onda dobiti podatke. Tek kada se skupiteā€¦

  • Grupa 1, grupa 2 itdā€¦ Vodi se evidencija, lakse je i vidi se koliko je sherova ukupno biloā€¦

Eto sve ovo ti pokazuje koliko je stvar ustvari ozbiljna, i koliko je tu truda ulozenoā€¦

http://gamingbolt.com/ex-naughty-dog-dev-explains-why-ps4xb1-will-never-achieve-cgi-visuals-4k-will-take-two-generations :slight_smile:

Ko odradi Preorder za GOW3 Remaster dobija GOW 1 i 2 na PS Nowā€¦ U trajanju od 90 danaā€¦

God of War III Remastered is available for pre-order worldwide! It will be available in stores and digitally on July 14, 2015. If you pre-order now, youā€™ll get the brand new God of War ā€“ Fall of Olympus Dynamic Theme at the gameā€™s worldwide launch. North American players that pre-order through PSN will receive the theme next week on May 26th, **along with free 90-day rentals for God of War I & God of War II through PlayStation Now.

**Izvor: Pre-order God of War III Remastered, Get Dynamic Theme & PS Now Rentals ā€“ PlayStation.Blog

Ako je ovo budućnost preordera, onda ****ga. Sa jedne strane je kul Å”to ti daju priliku da odigraÅ” ove igre, sa druge, daju ti na 90 danaā€¦ Ko tu koga ****?

I trece, daju samo severno 'merikancima, a nas ko ā€˜ebeā€¦
Pre Order sam GOW III alā€™ ko me 'ebeā€¦

Ljudi opet ja oko brzine downloada. Ovo je katastrofa blago rečeno.
Od 40 mbita on koristi 10 u najboljem slučaju ako i to konstantno.
Stavio googleov dns 8.8.8.8 i 8.8.4.4 i ode download na nekih 15-20 mbita. Imate li joŔ neki savet? Port forwarding, dmz, upnp ili bilo Ŕta? Nisam na ovom sbbovom ciscu nikad ni radio niŔta od toga pa da znam jel vredno cimanja.
E i da, koristim lan cable naravno.

Nista tu ne pomaze, kada je konzola u rest modu, download se normalizuje

Nope ne normalizuje se, bar ne meni. Sa 40 mbita ne bi trebalo u rest modu da mi skida 3 sata 1.1 gb.
Ubacio sam ovaj opendns i za sad je bolji čak i od google-ovog
Primary: 208.67.222.222
Secondary: 208.67.220.220

Izgleda da su uspeli da hakuju konzolu, sad koliko je ovo tacno, ne znam. :slight_smile: Evo linka: http://www.se7ensins.com/forums/threads/playstation-4-hack-confirmed-play-pirated-games-on-ps4.1326749/

Stara vest, imamo i temu za to.
http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=14075&highlight=brazila