PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Metro Saga Bundle cene:

Argentina 500 dinara
PSN 27$ i to sa 70% popusta.

:crazy_face:

Inace neko je kacio da je opao broj PSN aktivnih igraca (post je misteriozno nestao?) ali se u tekstu objasnjava da je “kriv” lockdown prosle godine zbog cega je bio nagli skok i pad je u odnosu na te ludacki neregularne brojke, ali je rast u odnosu na 2019. Iako na prvi ppgled deluje kao da je deo korisnika otisao na Xbox.

Mada, ne bi bilo lose da Sony svakako malo pojaca ponudu… Hunters arena i Plants vs Zombies ovog meseca, bas slabo.

1 Like

Ovog meseca PS+ golo g sta dele.
Barem meni.

1 Like

Da, katastrofa je. I cene generalno i “besplatna” ponuda. Vadi ih samo onaj Plus bundle za PS5.

1 Like

PwZ odlicna relax pucacina :raising_hand_man:

2 Likes

Ma samo neka pada, sto vise padne vece su sanse da dodje iz dupeta u glavu i malo pojacaju ponudu.
Ovo sto sada nude ja cak ne bih ni nazvao ponudom.
Ne znam ni ja sta je to.
Dok je MS napravio prvi pravi i ozbiljan servis.
Mislim da polako ide ka tome da sada ko jednom predje na MS da je to to… samo ce da nastavi i da stalno placa predplatu kao sto placa i kablovsku ili Netflix. Prosto ce biti standard… ono uz ostale komunalije…
Samo menjas xbox kako izlazi nov i cao.

3 Likes

Pa ja i kazem da nije za poredjenje. Plus je nesto niko ne zna sta, eto kao nesto ima.
A GP pravi servis, ozbiljna prica.
Realno Sony i nema pandam tome niti ikakav odgovor.

1 Like

32 posts were split to a new topic: Održivost Xbox Game Pass pretplate i servisa

Samo sto 90% PS+ pretplatnika ne cine korisnici uzrasta tvog klinca pa da im ponuda bude ok :joy:

Sav off topic prebačen u posebnu temu, ovde se bavimo PS5.

1 Like

Nisam ja rekao da nije, samo verujem da ne luduje nesto starija populacija za njom.

Ama ne sudim covece :joy: kazem da ne verujem da je ogroman broj ljudi igra ili da ludi za njom pa da su jedva cekali kroz PS+. Probacu kroz GP, bez ljutnje samo :joy:

Samo kada se setim mladjih dana, smotam i kao hipnotisan klikcem… zombies are coming. :rofl:

image

2 Likes

Verovartno hoce. Zanima me da li su Crvići ikada zaziveli :joy:

Zaživeli? Poslednja igra izdata prošlog decembra. :slight_smile:

Redovno su u PS+, na to sam mislio.

1 Like

Moram da pohvalim Game Centar. Pukla mi je opruga u R2 (desava se cesto vec u prvih 3 meseca sudeci po internetu, meni je ovo svakako prvi put u zivotu da mi se desilo) i poslao sam im Dualsense na reklamaciju u Ponedeljak. Vec u Petak (danas) su me zvali da su uvazili reklamaciju i da mi nece popravljati stari vec poslati novi Dualsense i stize vec u Ponedeljak. Znaci nedelju dana od dana slanja dok nov kontroler bude kod mene.

4 Likes

Ovako se radi, svaka cast.

Neke firme to ne kapiraju :grin:

1 Like

Samsung 980 pro potukao frankenštajn sony ssd ulatrabrzi nenadmašni :wink:

A toliko ga hvalili xaxaxaxa

1 Like