PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Nije skupo,2tb ko konzola :wink:

Upravo, nadam se da nece puno toga menjati. :smiley:

E ovo je ok, vidi se heatsinkčina :smiley:

Ovo iskreno nije strašno, pa eto ja sam gledao sebi za komp 980 evo 1tb. Otprilike ta je cena na kp.
Na giga i po ostalim shopovima preko 30k din

1 Like

Cuo sam u par navrata da bi velicina next-gen igara mogla cak da se smanji (!), jer su ovi novi SSD-ovi dovoljno brzi da im ne treba ponavljanje deonica na hardu (verovatno lupetam, al to je neka sustina).

Primera radi, Ratchet & Clank ima samo 33gb, iako je prilicno raskosna igra. Cak i ps5 verzija old-gen igre, Subnautica, je tipa 70% manja (3.5gb vs 14gb).

Tako da ima nade.

3 Likes

To je jedina nada, inace ne gine nam svima barem 1T

For all the cat dads out there. :smile:

1 Like
1 Like

E pa boys n girls ja ipak odoh prvo na ps stranu. Stiže iz germanije za neki dan digital za 420 evropljana. Cena mi presudila da prvo bude ps, xboxa po normalnoj ceni ni na vidiku.
Da ne offtopicujem previše sad ali su me max razočarali elite kontroleri. Series 1 radi super ali ona guma sa bokova se svakim danom sve više odvaja od plastike. Nije strašno, ali s2 posle nepunih pola godine igranja r1 mi je otkazao, smorčina teška za kontroler od preko 150 eur, vidim po netu masovno se dešava ljudima, neka debilna plastika unutar koja je između samog dugmeta i trigera tj. plastičnog dela koji tu plastiku pritiska

4 Likes

Svako nek ide gde mu je bolje.

2 Likes

Obrati samo paznju, PS5 kontroler nije bas za heavy upotrebu u sportskim igrama.

1 Like

I posle ja lud sa dva elita u šteku :wink:

2 Likes

Kome je skupo ima i onaj standardni.Nismo ni svi isti u korištenju,meni dvije godine radi polovan elite što sam kupio od @ninja jedino ta guma zeza a eto kolega urnisao dva.Nema pravila

1 Like

Odakle ti to? Igram NHL, 2K21 i MLB. Problema bez.

Dosta igraca se zalilo na probleme sa driftom, a sportske igre, ili generalno multiplejer, mogu da budu prilicno zahtevne za krke PS5 analoge.

Vasic je novi milan89sd. Njemu uvek sve radi. :joy:

4 Likes

Osim gore navedenih, odvalio sam se i od CoD (multi). Radi kontroler kao prvog dana.

@ph1beropt Zašto ne bi radilo? Ako je felerično, momentalno ga zamenim.

2 Likes

Pa pazi na kraju mi se svelo na 1 stvar, ekskluzive. Znam da bi se pojeo živ da nemam konzolu da pičim day1 kratosa, horizon ili tsushimu. Sa ms strane Forzu uvek mogu da uzmem za pc, kad sam već prso 2k+ evropljana red je nešto da igram i na njemu.

Ne pazi misteriju s1 radi ko prvog dana 2 i više godine, i to je kupljen ko polovan, samo te gume spadaju pa je lošiji grip, funkcionalnosti što se tiče sve je ko day1.
A za series2 sam nov puko preko 150, od starta mi se manje sviđao, precizniji analozi nego na series1 jesu, to stoji, pogotovo se oseti u 2k gde s1 ima ko neki recoil pa se prebrzo po puštanju vrate u sredinu tj. inicijalni položaj. 3 stepena dubine trigera u odnosu na 2 na s1. Ali S2 je teži i veći, nešto mi nije toliko bilo bitno da dobijem integrisanu bateriju, usb c i charging dock u kutiji. S1 mi je nekakav savršen balasn veličine i težine. Sad iskreno razmišljam da otovorim oba pa da skleam jednog funkcionalnog frankenštajna.

2 Likes

Milan otkad je pežoa kupio prestalo je sve da mu radi, zato ga i nema :grin:

3 Likes

Slobe definitivno hoce da bude na kraju godine u svim kategorijama No1 :grin::grin::grin:

2 Likes