PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Ko im je kriv kad moraju tako,nek se ugledaju na nintendo

A post was split to a new topic: Final Fantasy XIV: Endwalker - Title Announcement | PS5, PS4

@xX8Lampard8Xx jel ovo dovoljno narodski? :smile:

3 Likes

E to je po mom ukusu :grinning_face_with_smiling_eyes:

Narodni jezik i cao.

1 Like

Evo dobar odgovor.
Kao sto rekoh, svi su zadovoljni.

B92: Zadovoljno trljaju ruke: Za dva meseca prodato 4.5 miliona primeraka
B92: Zadovoljno trljaju ruke: Za dva meseca prodato 4.5 miliona primeraka http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2021&mm=02&nav_id=1805317

Zadovoljan Sony, zadovoljni preprodavci i prezadovoljni vlasnici jer ipak imaju konzolu bez obzira na duplu cenu.

3 Likes

Pa svakako malo malo drvite da nema sta da se igra, tako da ne vidim problem u nestasici. :rofl:

1 Like

Prodali su 7 miliona PS4 u istom periodu, cini mi se, tako da ne znam sta je tu za trljanje. Izgleda da im se ne isplati da prodaju vise sa gubitkom, sa svakom prodatom konzolom gube novac, ekskluzive za PS5 su sve odlozene, kada dodju PS5 ekskluzive i padne cena delova toliko da budu na nuli, volsebno ce da se resi i nestasica


https://www.gqmiddleeast.com/Largest-playstaion-stands-10-feet-tall

Eh, sto nisam content creator :frowning:

1 Like

Ovo mi se desilo par puta
 Od novembra izgleda jos nije Patchovano. Konzola Crashuje dok je u rest mode-u. Zasad jedino resenje da se iskjluci automatski rest mode.

1 Like

Kako kresuje? Kod mene nema niceg. DoduĆĄe ja je uvek sam stavim u rest mode mozda samo par puta je sama konzola otisla u rest mode.

Jednom se desilo da je izbio osigurac zbog nekog drugog uredjaja dok je konzola bila u rest modu, kada sam je upalio samo je izaslo neko upozorenje i upalila se konzola standardno.

Isto. Stalno je u rest modu. Nije kreĆĄovala.

Ode u rest mode, i posle nekog vremena vidim ne gori narandzasta lampica. Kontroler ne reaguje. MoraĆĄ na dugmetu na konzoli da uključiĆĄ, i kada se pokrene kaĆŸe ono “didn’t turn off properly”. Isto kao ĆĄto je u članku opisano.

Naravno nema svaki PS5 taj problem, ali neki očigledno imaju. Kada sam guglovao naơao sam dosta rezultata. Nadam se da će patchovati, da nije Hardware problem.

Hm, cudno da Sony jos uvek nije resio taj problem nekoliko meseci kasnije, moguce da je hardverski problem jer svi imaju istu verziju softvera, jedan od komentara na reditu:

What you’ve described sounds related to the power management unit (PMU) and/or power supply module

Ukoliko nije u rest modu PS4 ne moze da pokrene brzo igre, ne znam kakva je situacija sa PS5 i quick resume funkcijom, mada sa brzim SSD-om, mozda ponovno ucitavanje i nije toliki problem.

Ja isto nisam imao problem tog tipa. Kod mene se nesto drugo desavalo, nakacio tastaturu i mis i jednom prilikom pri paljenju mi se izglitchovala slika, isprskale boje i slika se prepolovila. :rofl:

Povuklo sa windows-a :joy:

2 Likes

As cheap as 29,99$ :roll_eyes: