PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Iskreno bio sam ubedjen da ce neko od njih ugraditi te pozadinske lopatice kao standard za ovu generaciju.

Neiskoriscen prostor, a ergonomski lepo pasuje, ionako ti prsti ne rade nista sem sto drze kontroler.

1 Like

Treba platiti patent :wink: Ms je to platio,steam je preko suda a ovi su poznati plagijatori i nisu platiše

Otkud ovo odjednom…?

Ne znam sta rade sa kontrolerima pa odmah na popravku. Nisam nigde procitao da se nekome desilo ovo.

1 Like

https://youtu.be/VIqXnqcuYGQ

lepo je odgledati ovo znati sta nas ocekuje i zasto nece biti Next GEN konzola jos dugo u zeljenim kolicinama

2 Likes

RSD 1,154.43 | For PS5 Faceplate plastic plate panel shell cover case console black color

2 Likes

Do ujutro mu treba… to kao da mu treba 5mica da se “sredi” ili duga opcija je da duguje zelenasima.

Ili je kraden…

1 Like

Pa za 500 moze fino da se sredi, celodnevno sankanje. :rofl:

1 Like

Pa meni ovaj oglas tako izgleda. Video sam to vise puta. Te nocne prodaje koje gore!
Zato je super imati kesa i kretati se… uvek dobre stvari izlete.
Znam stan od 75000e koje je otisao za 30000e
Ali isto je bio “nocni” oglas sad ili nikad :grimacing:

Gledao sam da porucim Black Plate od DBrand a. Ali 60$ mi puno. Bice garant za koji mesec kineska verzija solidnog kvalitet. Mada, i ovako bela mi se svidja konzola.

You guys getting faceplates? :joy:

2 Likes

Bice ovo dressing up for ps5

Za mesec dana, o ovome sam pricao odmah da se greje mnogo …

1 Like

Kako si uspeo? Evo kod mene. Kupljen je 19.11.2020. Treci mesec. :grinning:

i ja bih rekao da na njegovoj slici negde druge lezi problem… :smile:

1 Like

Samo treba redovno da se usisava soba i brise prasina i ne bi trebalo da bude problema.

Što ti se ova plastika oljuštila? Ili je to zaštitni najlon?

Tako ispala slika, odsjaj od drugog krila konzole :joy: Nije nista oljusteno. Bas sam i ja to primetio na slici malopre :slightly_smiling_face:

1 Like