Final Fantasy XIV: Endwalker - Title Announcement | PS5, PS4

https://youtu.be/JZznVr_wKbM

1 Like

Jel ova igra PS ekskluziva ili kako…? Hteo da probam sedmi deo Remake ali sam pre neki dan video da je uopste nema za Xbox, dok su neki prethodni delovi na obe konzole (i “obicna” sedmica je takodje na xbox-u, a Remake nije). A koliko vidim i ovaj deo je pitanje da li ce izaci i za Xbox. Nista mi nije jasno.

Nije PS ekskluziva ali je nema na boxu. Samo PC i PS, igra je btw MMORPG mada nije klasican MMO vec je heavily story based uz naravno klasik MMO elemente poput dungeon-a, raid-a itd itd…Trenutno najbolja igra iz FInal Fantasy univerzuma. Naoki Yoshida ondnosno Yoshi-P je od onog uzasnog starta i najgore FF igre ikada napravio igru koja rame uz rame moze da stoji sa najvecim FF naslovima.

Sto se FFVII Remake-a tice on bi trebao biti PS ekskluziva do nekog marta-aprila. Prosle godine je tada izasao a deal je bio godinu dana.

2 Likes

Kul, igrace se prvom prilikom ako izadje za Xbox, ako ne onda tek na ps5. :smiley: Nisam nesto mnogo zagrejan za igre tog tipa, ali kada sam video sta je Square Enix uradio sa Kingdom Hearts 3 itd (iako nisu u istom fazonu donekle) kontam da je i ovo odlicno.

Pa sve zavisi. U FFVIIR najveci faktor je nostalgija, igra je dobra ali nije remek delo ili nesto sto je must play iako ne gotivis FF univerzum.

Ja npr ne mogu da svarim taj KH. Nikada nisam razumeo histeriju oko njega. Uopste me ne radi taj SE Disney cross. :joy:

Meni je baš zbog Disney likova i nivoa bio kul. :joy:Ovi ostali likovi manje-više jer ima tu dosta priče iz prethodnih delova koje još nisam sve odigrao. Ali nivoi u trećem delu i okolina su kao diznijevi animirani filmovi. :grinning_face_with_smiling_eyes: