Куповина - YouTube Premium (Аргентина)

A na koji region da promeni… Srbiju, gde sam ja, Argentinu, sa kojim je aktivirana VPN pretplata?
Ovo za Wi Fi nisam bas shvatio kakve veze ima.

Kod mene je na mom nalogu
image

Menja na argentinu pa posle nek vrati. Nema veze sto si ti Srbija pretplata je na argentini. Ne znam ni ja zasto, kod nekih ljudi radi samo kada je ukljucen wifi i vpn, a neće podaci+vpn.

A gde se menja lokacija tacno u okviru google naloga?

Evo ovo:

1 Like

Cudno mi malo da su prva 2 invite-a prosla bez ikakvog petljanja sa regionom clanova “porodice” a 3. nece…

Uvek ima “nekog” sa problemom. Negde je cak problem i sto mu youtube deli lokaciju pa vpn je jedno, youtube vidi drugo…

Ja sam pisao, posle aktivirana 3+1(moj) naloga, vise ni na jedan nacin nisam uspeo da ubacim. Probao sve varijente, iphone, android, nista ne prolazi.

2 Likes

Pa to je bas nezgodno. Sreca za ove koji su vec dodati, ali bas otezava koriscenje na ovaj nacin. Eh, sta ces, ne moze i jare i pare.

1 Like

Oni koji su bitni su ubaceni, to je vazno :slight_smile:

[OFF-TOPIC]
Da ne otvaram novu temu, probao li je neko Netflix preko vpn na Argentinu? Ispada oko ~950 dinara onaj najjači paket? Ako nije, da probijam led…

Pft, pa i nije razlika neka.

Ima i turski za 400-500 din, al’ treba izgleda broj iz te drzave(vazi i za Arg verovatno). Tako da nista od tog posla.
Edit: ima nacin za turski nalog, prva uplata MORA da bude nas nalog sa punom cenom, 12e.
Znaci napravite normalan nalog, verifikujete nas broj(OBAVEZNO!!!). Platite nasom karticom, onda otkazete(moze odma’ ili par dana pred istek(svakako dobijate 30 dana pretplate)). Kad vam istekne pretplata, nadjete neki turski vpn(tunnelbear ili vpn unlimited ima 7 dana free), idete na netflix.com i ulogujete se na androidu ili ios safari, i ponudice vam turske cene, pre potvrde bi trebalo da izbaci opciju placanja karticom kojom ste vec platili prvi mesec. Kazu ljudi da ovo i dalje radi bez problema, skida 45 turskih lira(za max UHD paket zavisi od kursa koliko je dinara, ali smesno svakako).
Mozete i sa ovim napraviti novu temu, da ne gusimo ovde.
@padawan

2 Likes

Uspeo sam da dodam yt premium na par naloga. Iz nekog razloga nalog mi je bio na usa(?!). Elem, poslao sam preko sms invite, na telefonu preko kojeg sam aktivirao sam upalio vpn na usa, ušao u sms i ispratio korake.

Aktiviran nalog. 5 clanova dodato. Samo jedan problem se pojavio, jer se konektovao uz austrije. Probali sve zivo vpnove na kraju jedino sa surfsharkom uspeo. Dakle ja sam + 5 clana. Sve sljaka bez problema. Ja kad pravim, napravim do kraja, ne može da neće :joy:

1 Like

Ode premium na 700 dindži. :roll_eyes:

Upravo je i meni stigao mail o povecanju.

Nije bas toliko jer je pezos pao ali je sada 550 din.

1 Like

Pokušavam da nađem kolika je sad cijena za Tursku ali mi ne ide. Ako keko nađe cijene nek postavi.

Ranije se pisalo da je Indija najbolja opcija. Videcemo po netu sta se pise i nudi.

1 Like

Turska pa Indija. Turska je bila nekih 20% skuplja od Argentine a Indija duplo.

I meni stize da ide cena na 699 pezosa. Gde li je sad najjeftinije?