Куповина - YouTube Premium (Аргентина)

Aj ako je neko vec aktivirao pre 30+ dana, posaljite potvrdu, prvi kome proradi automatski renewal pretplate.

Radi obnova bez problema.

10 Likes

I meni takodje obnovljena pretplata po promotivnoj ceni :slight_smile:

Uzeo danas.
Poslao invite i neće da prođe ni bez ni sa vpn(hola i vpn.lat) na androidu. Probaću sutra re-invite i odma sa vpn.

Probaj sve od pocetka na racunaru, meni je jedino tako pokazalo ARG cene (hola vpn u brauzeru)


Izgleda da ne može da se dodaje više family members. Probao na 2 android telefona, na oba bila vpn i izbacuje isto.
@candyman Ma aktivirao sam ja family plan, sve je ok tu, nego dodavanje zeza.

Ja sam i dodavao na pc dok sam bio na vpn…ne znam da li pravi razliku

Imam isti problem, 4 ljudi sam ubacio u family, vise mi ne dozvoljava. Javi ako si nasao resenje.

Pa 5 moze ukupno.

Може за 6 (5 + твој).

jel tebi proslo za ovaj mesec opet? :smiley:

Јесте. Само скинули паре.

1 Like

Pa da znam da moze 6, ja sam iskoristio moj + 3. I vise ne mogu da ubacim nikog. A naplata prosla bez problema.

Сад сам покушао (пошто имам још једно место) и прошло без проблема.
Послат захтев, стигао маил, прихваћен и ради све.

Значи на већ постојећу групу од укупно 5 профила. Са обновљеном претплатом.

Активиран премиум као што сам писао у првом посту, после додавао.
Сада сам ишао на

https://families.google.com/families

без VPN сам то урадио и сада и прошли пут.

1 Like

Meni isto neće jednog da ubaci, odnosno ubacio nas petoro šestog neće.
Inače poskupelo je, sada izađe 190 din mesečno :wink:

2 Likes

Majke im ga bezobrazne i meni toliko skinulo. Razmisljam da otkazem :joy::joy::joy:

Salim se naravno, ovo je raj.

1 Like

Ovo su uslovi, pa mozda se negde zbog toga javlja problem. Inace šesti član je čest problem. Znam kada smo na razmeni pravili grupu, jedan clan nije mogao da se doda u grupu. Iz kog razloga - nepoznato.

Ja sam mislio da moze 5 ukupno ali je ipak 5+1 iliti 1+5 :slightly_smiling_face:.

Zavisi od telefona ja mislim. Ja sam uspio uvezati sve “domaće”, nisam uspio svastiku koja ima neki android iz Austrije, izbacuje not regional match, nema koji VPN nisam probao. Kontam da je zaključan na mrežu i da to negdje stvara problem.

Ortak u srbiji, kaze da dobija poruku kada pokusa moj invite da prihvati, da nije u istoj zemlji. Ima neko resenje?

  1. Ode na google nalog i promeni region.
  2. Samo preko wifija obicno radi pristup.

Ako ni to nece nek otvori novi nalog i radice bez problema. Bude “srecnika” kojima nece da radi taj nalog koji imaju.