Куповина - YouTube Premium (Аргентина)

Може се активирати YouTube Premium преко Аргентине са нашом картицом. Само треба урадити то преко VPN и то је то.

Најбоље преко телефона са неким бесплатним (ја увек корстим Hola VPN).

Процедура је следећа:

  • преко телефона упалити VPN и отворити YouTube (ја сам урадио то преко HolaVPN који има свој претраживач и ту се улоговао на свој YouTube налог);

  • променити локацију профила на Аргентину (иконица профила, па подешавања (settings) па налог (account)

  • затим одаберете Premium, али ће вам прво понудити куповину за један налог, изаберите испод где пише Family membership. Затим ће вам тражи да попуните податке за картицу којом плаћате а након тога потребно је унети неку адресу из Аргентине;

  • када платите, одмах ћете добити опцију да креирате групу са којом ћете делити Premium (пошаљете позивнице за још 5 налога);

  • затим угасите VPN, уђете нормално на свој YouTube апликацију и промените локацију на Србију.

Касније у опцијама имате да угасите аутоматску претплату да вам не скине следећи месец. Ја сам оставио да видим шта ће бити да ли ће проћи аутоматски.

То је то. Породичан пакет (за 6 налога) 182 динара месечно :rofl:

11 Likes

Jedino nisam pod tačkom 2. uradio ali sve funkcioniše.

2 Likes

Isto kao i @umnjak, ne mora da se menja lokacija u yt appu. Vpn je dovoljan da prodje sve.

Sve radi

2 Likes

Ajde pa javite da li prolazi i sledeći mesec automatski po istoj ceni ili ako ima više meseci unapred.

Jedino ne mogu da aktiviram na drugim nalozima, ali radim preko telefona. Poslao sam family request, prihvatio sa drugog naloga, dobio “welcome to family evo ti yt premium” email ali mi yt i dalje “free”

Ово моје упутство је како сам ја активирао и послао захтеве а сви који су прихвстили им ради Premium. Они су само потврдили, нису мењали локацију нити користили VPN.

Е сад зашто не препознаје треба видети.

1 Like

Meni jedna osoba ne može da prihvati, ostali svi bez problema

Na iOSu penis.

1 Like

Na Androidu nam odradio registraciju, dvoje na iosu su prihvatili, treći nije uspeo. Ne znam zašto, sve je identično bilo

1 Like

Može zato iz safarija :grin:

Ovi koji prihvataju poziv u porodicu moraju takođe koristiti argentinski VPN, mojoj ženi je tek tad prošlo.

1 Like

Meni pokazuje americku cenu (12 usd/month) i kad sam na argentinskom VPN (Free VPN, njega koristim za xbox redeem)

Idi na youtube.com preko browsera na telefonu sa uključenim vpnom.

Ne vredi, nije htelo.

Zato sa hola ext na opera browseru (PC) iz prve. Hvala!

1 Like

Taman sam htio da ti napišem promijeni VPN. Meni je VPN.lat odradio posao.

1 Like

Jel probao neko na android(google) tv da aktivira yt premium? Sony x90j je u pitanju.

1 Like

Ne moraš ti da aktiviraš premium na TVu, možeš da ga aktiviraš gdje god možeš i samo se posle prijaviš sa tim nalogom na TV.

1 Like

Jedno pitanje - da li je neko potvrdio da posle 30 dana automatski ponovo skida konvertovane pezose sa kartice, ili mora opet da se radi neka operacija sa VPN-om?

Radi na svakom tv sa you tube aplikacijom ako povežeš na nalog koji ima premijum

1 Like

Meni trial mesec istice 8.12. pa cu vam pisati sta se desava