Куповина - YouTube Premium (Аргентина)

U Turskoj cijena za individualni account ide sa 17 na 30 lira što nije toliko povećanje u odnosu na Argentinu.

Sad mi je mrsko a ujutru će biti selam braćo, da se zagrlimo. :grin:

1 Like

Moracu da raspustim bandu iz mog family plana :joy:

nemoj dacu ti ja 20€ da finansiras pola godine :sweat_smile:

Turska je bila oko 140 dinara za family, sudeći po ovim cijenama za individual sad će biti oko 250 dinara.

Ne raspuštaj ništa, ne budi tolika stipsa. :grin:

Kako da se samo promeni region na Tursku? Mora li da se deaktivira ovaj sada argentinski premium pa opet sa vpn-om da se odabere Turska?

Ja ću izgleda morati da prestanem da se bahatim sa Family Planom, koji delim sam sa sobom i da nađem neke ljude da uđu u grupu i plaćaju :grin:

1 Like

Meni pise sa 119 pezosa na 389 pezosa. Nista im nije sveto.

1 Like

2 Likes

60 lira family plan u Turskoj, nešto manje od 400 dinara. Nešto više od onog što sam mislio ali još uvijek prihvatljivo.

A jel moze sada samo da se prebaci na novi plan, bez problema sa regijom, placanjem, clanovima “porodice”?

Da li mozete uplatiti YT Premium? Pokusavam preko VPN-a na Tursku da uplatim mesec dana premiuma. Ali mi uvek daje 749 dinara za mesec dana. Lokacija i u YT settingsima prebacena na Tursku. Gde je problem?

Zato sto su digli cene, i argentina je sada 699.

Znam da su svugde digli cene. Do sada sam koristio ARG store, ali je Turski povoljniji.
Hajde drugacije da formulisem pitanje. Koji VPN radi na Turskom YT storu?

2 Likes

Probaj vpn.lat

1 Like

Meni redovno skida s kartice automatski, ARG. Bez VPN bez icega. Samo sam prvi put koristio kad aam aktivirao PREMIUM.

1 Like

Da, tako je bilo i kod mene sve dok nisu povecali cene. Hteo sam da predjem na Tursku jer je povoljnija pretplata.

2 Likes

Koliko je family sad to tamo?

1 Like

Family na argentini 500 dinara mesecno izadje. Nije puno. W

Pa ja imam Arg, mislio sam Tr koliko je :smiley:

1 Like

Uspeo sam. Morao sam obrisati apdejt za YT i uraditi clear data. Nakon toga VPN pa u YT aplikaciji prebacio na Tursku. Jedino kod familiy naloga invite ne radi. Bez obzira sto je ukljucen VPN, dobijamo info da se ne slazu drzave.

2 Likes