XGD3 - Najnoviji format diska XBOX360 igara( Info)

Mozes

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Hvala na brzom odgovoru. Pozzzzz

Opet ja, s jos jednim pitanjem. :tmi:

Posto po prvi put rezem sebi disk za xbox, Jdownloader je bio podesen da sam uradi combine files, bez prethodog pokretanja SFV fajla, pa koliko ja razumem nije uradjena verifikacija. Sto mi kroz AGBX pokaze zutim slovima, ali na kraju ne izbaci error vec sve bude zeleno samo ako se nevaram zutim slovima pise neuspela verifikacija. E sad kako ja s tom igrom ne idem na live da li je to bitno, tj. dali mogu da je rezem? Posto ne umem sad taj ISO fajl da podelim na predjasnjih 8 delova!

sad vec treba da otvaras novu temu u Pitanja i odgovori forumu, ako je novija igra normalno da ti tako izbaci jer je jos nema u ABGX bazi

i ne treba nista da delis, iso file je jedan jedini, ako igras offline i ne ides na live onda rezi i ne zanima te, pazi samo da imas lt 3.0 inace nece da ti radi igra ako imas 2.0

svako sledece pitanje otvaraj novu temu da ne budu packe :wink:

Dali mogu koristiti truncate verziju za LT 3.0? Barem dok ne nabavim HDD i Asus pržilicu, online nebi igrao uopce.

Mozes

Mozes, samo ne mozes da instaliras takvu igru na HDD, ali vidim da ni ne planiras

Ma to je tek tolko dok ne skupim pare za HDD za Xbox i pržilicu.

Dali ima nekin novih podržanih pržilica, ili još uvijek stojimo na onima s prvog posta?

rekli bi ogromnim slovima da moze… ali ne, ostaje ono sto jeste i nesto cisto sumnjam da ce se ista menjati

Newegg.com - LITE-ON DVD Burner - Bulk 24X DVD+R 8X DVD+RW 12X DVD+R DL 24X DVD-R 6X DVD-RW 16X DVD-ROM 48X CD-R 32X CD-RW 48X CD-ROM Black SATA Model iHAS124-04 - CD / DVD Burners

Znači ovaj bi radio?

trebalo bi.

Vidim da ti spominjes prvi post ove teme(""ili još uvijek stojimo na onima s prvog posta? “”), tu se spominju samo LiteOn-i, a ti mozes kupiti neki od ovih modela i crossflashovati ih u LiteOn Ihas, provereno(sa ovog foruma) ti rade Asusi DRW-24B3LT ili DRW-24BSL.
Podrzani modeli:

Asus:
DRW-24B3LT
DRW-24BST
DRW-24B1LT
DRW-24B1ST

HP:
DVD 1260iB
DVD 1270iB

PLEXTOR
PL-L890SA

P.S. Evo ti ovde imas tutorial kako ih crossflash-ovati u LiteOn-a:http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3382-tutorial-crossflashing-na-liteon-ihas-drive.html

Da li je moguce crossflashovati LIte-on 122b na Lite-on124b,224b,324b,424b,524b ili 624b!!!Ako jeste molim za tutorial,HVALA UNAPRED!!!

Imam jedno pitanje, nadam se da je ok… Skinuo sam Mortal Kombat 9 Komplete Edition ( jer na obicnom mortal kombat-u 9 mi se zamrzne slika na dosta delova igre i u story mod-u, ne znam zasto, rezali smo 2 puta, tj jedan sam dobio uz konzolu, a drugi zbog tog problema skinuli i narezali u nadi da ce da prestane da zabada konzola…) Nego… Kada sam skinuo imam samo ISO fajl, nemam dvd file, pa me zanima kako da narezem to jer cu prvi put da rezem sam, bez pomoci druga i sl. :slight_smile: Hvala unapred.

ne moze.

Ako si dobio samo ISO file bez DVD file-a, izaberi ISO i narezi ga, meni se isto davno desilo da sam na 2-3 igre kad sam otpakirao dobio samo ISO file, narezao ga i vojla.Al mi se cini da sam tad rezao preko Alcohol 120% programa.

Posto prvi put rezec, preporucio bi ti da prvo procitas ovaj tutorial:http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3311-mega-tutorijal-kako-proveriti-patchovati-i-pravilno-narezati-bilo-koju-igru-up-to-date-03-01-2012-a.html

Abgx pravi dvd fajl kada ga provuces.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne znam da li je problem ali mi ide na zivce.Skinuo sam Rayman-a i GoW 3 i kad sam ih provukao kroz ABGX izbacio mi je neki problem za Topology ili slicno.Sledeci put kada sam ih provukao kroz ABGX tog problema nije bilo i sve je bilo zeleno.

E sad jer to neki problem ili sta?

ako je zeleno prvi put je patchovao, drugi put pokazao kako treba.