XGD3 - Najnoviji format diska XBOX360 igara( Info)

za sve, prvenstveno za live, ali ako ti narezes sa neodgovarajucim rezacem konzola to zabelezi i prvi put kad resis da se nakacis na live, ode mast u propast…

Skinuo sam novi Assassin’s Creed: Revelations, nisam ga jos narezao pa me interesuje dali ima ovaj novi fall update ili ne i dali se za nju saceka da izadje abgx360 1.0.6 ili da rezem?? HVALA!!!

TEMA JE VRH!!!:beer:

rezi, nema update

ok, hvala!!!:coffee:

do sad sam rezao igre na externom rezacu imali nade da se ove xgdr3 rezu na tom istom!!!:(-o

Ima ali onda nisi live safe prelistaj malo forum sve pise o tome.
Kreni odavde
http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/3311-mega-tutorijal-kako-proveriti-patchovati-i-pravilno-narezati-bilo-koju-igru-up-to-date-10-11-2011-a.html

Ok za live ,ali ako ja u opste necu da idem na live,da li igra radi u opste ako se reze recimo Lg rezacem ili ne???

Da si procitao link koji sam ti dao i tutorijal ne bi postavljao isto pitanje ponovo, nisam ja to postovao onako jer mi je dosadno.
Dajte ljudi citajte malo pre nego sto postavljate pitanja na koja je vec odgovoreno stotinu puta!

Ja se izvinjavam u opste nisam obratio paznju na tvoj post…

narezao sam lord of the rings war in the north kao sto pise u tutorijalu bez igranja na live-u i kad ubacim disk pise THERE IS NO UPDATE TO PLAY THIS GAME, YOU NEED UPDATE, nije mi jasno sta ovo znaci, do sada sam narezao brdo igara i uvek se automatski uptade-ovalo kad ubacim disk. ako neko zna kako se ovo resava bicu mu veoma zahvalan

Poz
Planiram da upravo da narezem Forzu 4.
Da li da koristim overburn system za ovu igru? Da li je neko startovao inace?

Ne znam kolko puta sam čitao na forumu a i po internetu da Forza 4 ima CIV protekciju i MORA DA SE REŽE SA BURNING MAX METODOM…:swear: XD

Sve XGD3 igre imaju CIV dok je Forza poznata po tome sto je ona PRVA igra kod koje je ustanovljen CIV ali i kao igra kod koje je najizrazeniji. Moze se narezati klasicnom metodom ali sve zavisi na koji disk narezujes, kakav ti je laser i x drugi stvari utice na to da li ce ti CIV biti izrazeniji tj. da li ce ti dogadjati stalno ili nikako. Ja sam “imao” 3 puta CIV i to s Forza-om, Gears of War i oni novi avioni horizon nesta…

Burning max zaobilazi CIB jer je na taj nacin disk pravilno narezan (ako su ti rezltati u kprobe u granicama normale naravno)

Duzi period sam bez xbox-a, pa tacno ne znam novine.
Ja inace imam starog sammya. Takodje koliko mi se cini, da nisam trebao fleshovati na lt 2.0. Mogao sam na novi dashboard, takodje da igram Assasian Creed Brotherhood tada. E posle toga mi je crkla konzola, pa mi je bila kod brata, on 100g popravljao… Da ne duzim…
TO je razlog sto trenutno nisam upucen u nove xgd3 igre. Ova tema mi je prvo upoznavanje. Skinuo sam Forzu 4 gde sam uvideo nove sisteme rezanja i pokretanja igara.
Ja inace imam nov razac, verujem dobar laser. Koristim Verbatim dl + diskove za xbox igre.
Sada ako ti nije tesko, reci mi koje je to klasicni metod? Svakako ako rezemo iso fajl koji je veci od diska dobijamo opciju Overburn i Truncate? Koju opciju da koristim za Forzu 4?

Klasicni metod narezivanja podrazumjeva TRUNCATE metodu s klasicnim (obicnim) rezacem DOK Burning MAX predstavlja poseban FW za posebnu vrstu rezaca i Verbatim diskove. Razlog toga je dodatni 1GB prostora XGD3 igara tj. moguce je narezati samo 97% igre a ne 100% kao sto je do sad bio slucaj s XGD2 igrama. Burning MAX narezuje 100% na obicni tj. Verbatim 8.5GB disk i on je potreban da bi isao na Live

Sto se tice flash :

Da bi igrao XGD3 naslove MORAS imati LT+2.0 jer ni jedan prije njega nije u stanju da boot-uje backup XGD3. Kontas?

Precesljaj malo forum i za 1h bices upoznat s svime - vjeruj mi

LJUDI izasao ABGX360 1.0.6 cita sve xgd3 i patchuje testirao sam i radi

inace bi te kritikovao zato sto postavljas stvari koje su vec postavljene, ali skidam kapu zato sto si postavio u pravoj temi ovu infomraciju

Jel rade igre na lt 2.0 ako se igra provuce sa abgx-om 1.0.6 i on napravi topology i sve to fino patchuje ili treba imat lt 3.0?nadam se da je pitanje u pravoj temi.Inace offline igranje i truncate metoda rezanja.

Ne.

Radi nesto drugo, a to je dodatak za xbox backup creator koji dozvoljava da se igra na 2.0, ali to je sve “****** kroz gusto granje”…

Nadam se da je ovo pravo mesto da postavim jedno pomalo banalno pitanje.
Elem, zanime me da li je moguce na laptop racunaru da igru provucem kroz abgx, pa da potom to (iso fajl) snimim na usb flash i prebacim na desktop pa odatle da narezem igru?
To pitam zato sto mi je desktop offline, a na njemu mi je rezac, dok mi je laptop online i na njega skidam iso fajlove!