XGD3 - Najnoviji format diska XBOX360 igara( Info)

FW ti je odavno izasao,najbolje da ga sam flashnes evo ti ga tut. kako da ga flashnes,ne mozes fulati:http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/3359-tutorijal-ixtreme-burner-max-kako-flesovati-liteon-rezac-za-pc.html

firware je izsao, sam mozes da ga fleshujes uopste nije komplikovano.

Da li ima tih rezaca u Srbiji?
Ja sam sve obisao na netu i sem nekih modela koji nemaju oznaku B nisam nista nasao.

Ima Asus-a, postavili su ljudi vec topic o crossflashing-u Asus-a na Lite-On.

A jel moze neko okaciti spisak svih igrica u xgd3 formatu

Pa Driver SF je prva XGD3 igra onda su ti izasle jos neke 2-3 igre u XGD2 formatu i kad je izasao Gears of War 3 od tada su ti sve igre u XGD3 formatu…

http://www.abgx.net/filename/?ch=6

svaka xgd3 igra ima malu flashing oznaku, ne mozes da omanes

dobro Predator nisu ni sada bas sve igre u xgd3, sto se moze vidit i ovdje:

Ako ti se igra SpongeBobs i takve slicne igr(i)ce za decu od 3 godine to je drugo…mislio sam na igre a ne na igr(i)ce da ih tako nazovem…

P.S. Te igre koje su jos u XGD2 to su sve vecinom Kinect igre ili igr(i)ce kao sto je Happy Feet…

Mislis igr(ic)e :wink:

Stavio sam u zagradu (i) jer mi nece napisati igr(i)ce izbaci mi umesto toga igre…

a znam to stoji slazem se, nego cisto da kazem onako da nisu sve:) ja i dan danas ponekad zaigram te takozvane igr(ic)e jer odmaraju dusu samo sto xbox nema dosta takvih kvalitetnih igr(ic)e kao npr: nintendo: Super Mario, Donkey Kong, Zelda…

Otisli ste malo OFF
u svakom slucaju ne vidim potrebu za spisak jer na svakom naslovu pise da li je xgd3 ili 2, u krajnjem slucaju pise 0800 sto je rip za xgd3.

Hvala!!!:wink:

bese nekad

Assassins.Creed.Revelations.XBOX360-COMPLEX [Region-Free/Adventure/2011]
Saints Row The Third XBOX360-SPARE [Region-Free/Action/2011]
Skyrim The Elder Scrolls V PAL XBOX360-STRANGE [PAL/RPG/2011]

kao sto rekoh, stari dobri abgx sajt nikad ne omane

ABGX.net

Neznam dal si isao za time bas sada gledam,za Assassins.Creed.Revelations.XBOX360-COMPLEX pod regija su stavili NTSC umesto RF…

auuuu to ne da bude dobro :(((((((((((((._.

tacno ali ako pogledas malo dalje videces da ima Y, pod plays on EUR,USA,JAP

u svakom slucaju poenta ove cele diskusije je pregled xgd3 igara, a to lepo pise na tom sajtu

XGD3 Game Database

Znaci da ce u buduci morati da se flesuju i sami rezaci da bi igre radile,ili samo za live ovo mora???