XBR Shop - Prodaja Xbox Live Gold Kartica i Microsoft Poena

aha i mogu reci da je dobra ponuda!

upravo sam uzeo GOLD na tri meseca, brza i korektna saradnja, svaka cast :slight_smile:

mogu ja iz cg da uzmem gold?posto veze nemam za sta se koriste ovi poeni sto kupujete ?vidio sam nesto da mozete da mjenjate za neke igrice ali ima li jos nesto?

sa poenima kupuješ razne dodatke za igre ,neke gluposti oko oblačenje tvog avatara,i neki koriste za menjanje imena ganertaga…svs u svemu korisno je jedino za dlc-eve, a što se golda tiče da je zarazno,jednom kad probaš ,navučen si…

Ostalo još 2 x 2100 MS poena uz koje dobijate i Halo Reach Avatar bonus. Ista cena :slight_smile:

Jel to moze da se iskoristi kad hocu,ili ima neki “rok” za upotrebu?

onog trenutka kada uneseš code, dobijaš Halo Avatar,
takođe, to je odvojen code od onog za 2100 poena, tako da ga možeš pokloniti nekome

Nisi me razumeo,mislio sam ako npr. kupim code sutra,jel mogu da ga unesem za npr. mesec dana?Jer se ceka lt+ za slim,a hocu da budem spreman,da uzmem od vas i gold i poene u skorijem roku,pa da ih aktiviram kad flesujem konzolu.

moze bez problema

aha, da. kao što reče studiovpc, nije problem bilo kad da ga uneseš.

Kodovi nemaju rok isteka, ali zato imaju rok izmedju kog ne mogu da se unose. Npr, ako uneses 24 satni kod, ne mozes odmah posle drugi kod nego moras da sacekas malo.

Ponuda je extra, polako se spremam da uzmem jedan gold od 12 meseci.

da ima jos onih 2100 poena sa Halo Avatarom i da li neko na koliko kosta 4200 Poena? Hvala unapred !

Nema više sa Halo Avatarom :confused:
4200 se više ne prave, jedino ako neko ima na zalihama

Jer ce da imate poene za US?

Ne verujem u skoroj budućnosti jer je većina ljudi sa ovih prostora na EU accounte registrovano.
Naravno, obavestićemo ukoliko se to desi.

Ja ne kapiram za uplatu u banca intesi, kad uplatim to kako se zna koji mi je e-mail?

Pa kontaktiras ih,oni ti pojasne u e-mailu sta,gde,kako.Uplatis,njima stigne obavestenje o uplati i posalju ti kod na e-mail.

Kratko obaveštenje!
Naš dobavljač trenutno ima problema sa nabavkom kodova, tako da i mi moramo čekati da se kod njih stabilizuju stvari (ako ih hoćemo po dobrim cenama).
Od ponedeljka stiže Gold a poeni nešto kasnije.
Bićete obavešteni ovda a svi koji su poslali mailove, dobiće odgovore onog trenutka kada budemo imali kodove i ako su i dalje zainteresovani moći će da ih uplate.

Znaci danas nista od bodova, samo gold