XBR Shop - Prodaja Xbox Live Gold Kartica i Microsoft Poena

Ako mozda moze preko kartice, ali se onda placa transakcija?

Uvek se nešto plaća - kuća uvek dobija :smiley:

Šalu na stranu, samo je pitanje koliko je to od banke do banke, ali kontam da su neki sitni procenti u pitanju.

Mala sugestija,to za placanje ljudi koji ne zive u Srbiji je bas zeznuta stvar… Ja sam pre par meseci morao da platim nesto keshom na racun u Madjarskoj i bilo je opakih zavrzlama,treba IBAN i SWIFT kod (koji se moze dobiti samo ukoliko postoji registrovana firma na tom racunu,nisam suguran,proverite) I secam se da sam trebao da uplatim oko 20E a banka mi je na tu transakciju uzela oko 25-30E… Tako da mi se ni malo nije isplatilo ali sam jbg morao…

Mislim da je nemoguce da fizicko lice uplati na racun drugog fizickog lica u drugoj drzavi…:nono:

Inace najednostavniji mada i najnesigurniji nacin je da lepo posalje Rave92 u koverti fino upakovano,meni je jedan lik prosle nedelje tako poslao 20E iz Bosne stavio je lepo izmedju dva parceta neprovidne hartije i poslao obicnom postom samo preporuceno i sve je stiglo u najboljem redu… E sad,to vam nije niti kulturno niti resenje za neke duze staze. Tako da se morate informisati kako to ide,ali budite spremni da malo izgubite zivaca kao sto sam ja. :smiley:

Da, potpuno sam to zaboravio jer nisam prolazio kroz to mučenje nekoliko godina… Rave ako si i dalje u Bosni onda lepo PayPal i rešićemo to tako. Koristan link Paypal - zelimo vise opcija! - Forum Sarajevo-x.com

Nope, Crna Gora :). Mi ga tek dobijamo izgleda kad i Srbija, sljedece godine. Ali moze da se registruje PayPal valjda kao da je racun u SLO i sl. vidim to ovdje cesto rade.

Vidim ubacili ste i 2100 poena :slight_smile: Racunajte na mene cim flesujem konzolu :slight_smile:

Uzeto 3 meseca Golda. Još jedna pohvala za XBR Shop !

jel se zna kada ce 12 meseci live kartice?

i sad jos jedno pitanje, da li je neko stavljao credit card info na MS sajtu tj na xbox.com i placao njima direkt sa kartice, znam da je ovo skuplje ali me zanima da li je neko ovo radio, posto imam karticu sa kojom mogu da platim bilo gde na netu, jeste da sam stavio na xbox adresu neke UK firme, ali milion puta do sada sam porucivao ovom karticom na bratovu adresu u Nemackoj i nikad nije bilo problema…

U narednih par dana, samo gledamo da li da možda bude i onih od 12+1, i 12+2 meseci :slight_smile:

a da li se zna cena? posto bih ja odmah to uzeo lakse je nego da se majem sa ovima od 3 meseca :slight_smile:

Ne bih sada o cenama jer one uvek variraju prilikom nabavke, tj ne bih da kažem nešto što bi možda kasnije bilo skuplje, ali okvirno, koštalo bi ovako:
12 meseci ~ 37.50e
13 meseci ~ 39.95e
14 meseci ~ 42.50e

još jednom napominjem da je to neki primer, i cene se ne bi puno razlikovale ali to ne možemo trenutno garantovati, zato ih obazrivo ilustrujem.
ako neko negde na netu skonta da je jeftinije od ovoga, neka postavi link, valjda zato i služi konkurencija, da bi krajnji korisnik/kupac dobio proizvod/uslugu po najpovoljnijim cenama.

cene deluju sasvim ok pa i da variraju koji evro gore, javite obavezno kada ih nabavite pa da odradimo transakciju :wink:

rizicno je uzeti karticu od 12meseci :frowning: sta uzmes i oni te ban posle mesec dana mozes se obesis kme :frowning: mada je cu rizikovati :slight_smile:

Hm, tako je bilo sa mnom, uzeo sam godinu dana golda 25. Avgusta, a banovali su me 8. Novembra. Doduše nije bilo mesec dana, ali ipak me je zeznulo.

ja cu rizikovati isto… kakv ban tu je LT+ :stuck_out_tongue:

Stigle kartice od 12 meseci :slight_smile:

Bojim se da su kalkulacije odgore bile previše optimistične tj poskupljenje za USA i UK tržišta su uzela žrtvu, jer kako kaže dobavljač, UK = Europe što se kartica tiče. Jedina razlika je recimo ako imate francuski nalog i kupujete Live preko Marketplace-a, onda je nešto jeftinije.

U svakom slučaju, 12 meseci Livea košta 39,95 eur (za Gold Membere) i 41.95 za sve ostale. Ako pogledate malo po netu videćete da su cene na skoro svim sajtovima skočile.
Naravno, kao i do sada, prijavite ako negde nađete jeftinije.

pa to ti je jeftinije nego u US da kupis karticu :slight_smile: svaka cast :slight_smile:

Našao sam za sad jedno mesto gde je 37.99 eur i može samo preko PayPal-a, sa tim da se na to doda transakcija od oko ~2,5 eur

imas i TAX, ako je americka kartica pokazuje sve to i + TAX

Tax su porezi.