XBR Shop - Prodaja Xbox Live Gold Kartica i Microsoft Poena

[SIZE=4]OVA TEMA JE ZAKLJUČANA I SVE INFORMACIJE U VEZI XBOX LIVE GOLD I CREDIT KARTICA POTRAŽITE OVDE: http://www.xboxrepublika.com/xbr-shop/9250-prodaja-xbox-live-gold-i-gift-kartica.html[/SIZE]

Konačno je osvanuo dan kada otvaramo vrata oficijelnog XBR Shop-a :lol: !!!

Malim koracima idemo u online vode Xbox Live servisa i nudimo svim članovima

**1. Koja je cena kartica?

**[SIZE=5]3 meseca Xbox Live Gold kartice - 19 eur
[/SIZE][SIZE=5]4 meseca Xbox Live Gold kartice - 20 eur[/SIZE][SIZE=5] (out of stock)
[/SIZE][SIZE=5]12 meseci Xbox Live Gold kartice - 41 eur[/SIZE]

[SIZE=5] 800 Microsoft Points EU kartice - 10.5 eur
[/SIZE][SIZE=5]1200 Microsoft Points EU kartice - 15.0 eur[/SIZE][SIZE=5]
[/SIZE][SIZE=5]2100 Microsoft Points EU kartice - 24.5 eur[/SIZE]
[SIZE=5]4200 Microsoft Points EU kartice - 42.5 eur[/SIZE]

[SIZE=5]1600 Microsoft Points US kartice - 17.5 eur
[/SIZE][SIZE=5]4000 Microsoft Points US kartice - 41.5 eur[/SIZE]

U svakoj porudžbini bićete obavešteni kolika je suma za uplatu u dinarskoj protivvrednosti.

Euro se obračunava na dan narudžbine po kupovnom kursu (kupovni kurs je ono za čega mi posle kupujemo eure).

2. Kako se vrši uplata?
A) Prvo nam pošaljete email na [[email protected]] u kom napišete da poručujete karticu i broj komada. Ukoliko ste Gold Member - pošaljite i vaš username
B) Nakon toga dobijate email sa daljim uputstvima o samoj uplati

3. Gde sve mogu da uplatim?
Da bi smo olakšali svima i maksimalno pojednostavili, napravili smo dve varijante uplate:

**U bilo kojoj banci.
**
u e-mailu dobijenom od nas pojašnjen је način uplate.

4. Kako dobijam Live code i code za MS poene?
Kada dobijemo potvrdu o uplati, mi vam šaljemo na e-mail skeniranu karticu ili direktno otkucan code.

**5. Gledam ove cene, mislim da bi to moglo biti jeftinije?
**I mi bi voleli da može jeftinije ali je ovo, za sada maximum koji možemo izvući iz količina koje naručujemo/dobijamo. U svakom slučaju cene su itekako konkurentne sa stranim sajtovima.

Za sada smo našli samo jedan sajt koji prodaje jeftinije od nas a kartica se može uzeti jedino preko PayPal-a i košta 16.5 eur (na to treba dodati i troškove transakcije). Mnoga mesta na webu (upotrebiti google) prodaju kartice ili skuplje od nas ili u približnom rangu. Za većinu nas ovde, koja nema sve uslove da kupuje preko inostranih sajtova, XBR Shop može biti prava alternativa.

**6. Zašto bih ja kupio baš kod vas pored svih ostalih?
**Zato što smo povoljni.
Zato što vam ne treba kreditna kartica ili internet kartica za kupovinu i mogući problemi plaćanja na stranim sajtovima
Zato što se kupuje brzo i u dinarima
Zato što smo pouzdani.

7. Šta još planirate da prodajete?
svašta nešto :slight_smile:

8. Gde mogu da postavim pitanja ili saznam dodatne informacije?
A) u ovom thread-u
B) putem email-a: [[email protected]]


[SIZE=5]PRE BILO KOG PORUČIVANJA MICROSOFT POENA DOBRO PROVERITE KOJI STE REGION pre PORUDŽBINE! NE ODGOVARAMO UKOLIKO PORUČITE KOD ZA POGREŠAN REGION.[/SIZE]

ODLICNO :smiley:

samo da nabavim 20 evra…:call

Sjajno, konacno neko resenje nakon sto je zile nestao i otisao na tropsko ostrvo.

Voleo bih da vidim jos neke tesko dobavljive stvarcice u shopu po ovako povoljnoj ceni. Npr, originalne igre za xbox i PS3, to bi bilo sjajno. Tu moze cak i fin profit da se napravi i ljudi bi opet kupovali jer prodavnice imaju potpuno nerealne cene. Naravno preorder varijanta. :slight_smile:

a mozemo i neke periferne uredjaje da ukljucimo (joypad-i, WI-Fi kartice, tastature za chat i slicno)

Joypad-ove pogotovo :slight_smile:

Dajte te poene nabavljajte :smiley: Cima me ortak da mu nabavim 2100 poena vec 2meseca :slight_smile:
Joypad nije skup ni kod Pece,toliko je relna neka cena,mozda malo jeftinije,ali to je to… Sad kad sam bio u Becu,tamo sam gledao i cena je bila 34.99e

e da koliko se krece cena ms bodova???

800 poena ti je 10 eura na stranim sajtovima. uzimao sam drugaru za FIFU 11 juce, platili 10,6 eura dobili 800 poena i nema vise online pass istice za XY dana…

Slažem se sa Mariom da, ako mogu original igre da se ubace, bilo bi super.
Većina nas sad kupuje originale za Xbox (uključujući i mene), pa ako može bilo bi super.
Sad čekam poene i da istekne 1 mesec Trial, pa kupujem :smiley:

daj mi link za taj sajt, uglavnom vidim da su kartice od 800MSP oko 11,5/12,5… pregovoramo sada za poene da ubacimo pa nam trebaju argumenti da može jeftinije :slight_smile:

Stvarno, svaka čast. Doduše, i poeni bi bili odlični. :slight_smile:

Sve pohvale za pokretanje XBR shopa i svaka cast za cenu koju ste uspeli da postignete

I kartice od 800 MS poena su dodate. U prvom postu više informacija. :slight_smile:

Pise: ‘‘Placa se pouzdano i u dinarima’’ a u logou cena u evrima :smiley:

Well, kada dinar bude i jedan dan stabilan, rado ćemo promenuti :smiley:
Za sada, moramo se voditi dnevnim dinar / euro padovima i usponima.

10.50 evra je super cena za 800 poena.
Je l’ će biti 1200 poena, sad sam malo zakasnio za Super Meat Boya.

Aha, ubrzo ćemo i to imati :slight_smile:

I bolje sto si zakasnio :wink:
Uskoro izlazi za PC :mmm IGN Advertisement

Pa drugari iskren da budem s ’ obzirom da 2100 poena na shopto-u kosta 19,75 Evra tih 10 ipo Evra za 800 i nije bas tako povoljno…

U pravu si, kupi preko Shop-to-a!