XBR Shop - Prodaja Xbox Live Gold Kartica i Microsoft Poena

Uvek ide neki popust na količinu, a i ovo je odlična ponuda za nekoga ko nema 20 evra za 2100 poena i internet karticu…

Uzeh pre 2 dana 3 meseca gold-a. Odlicna i brza usluga.

loše ti je poređenje. Sačekaj da xbr shop krene da prodaje 1200 poena kartice pa komentariši cenu.

u međuvremenu pogledaj po netu za koliko možeš da nađeš 800 poena, pa ćeš videti dal je dobra cena ili ne :slight_smile:

Naravno da je dobra cena, ali tako je to sa microsoftom na zalost, sto vise kupis izadje povoljnije, razlika je u slucaju Live pretplate jos drasticnija, 12 meseci golda je manje nego duplo skuplje nego samo 3 meseca, a dobijes pretplatu koja traje 4x duze. Ne isplati se bas kupovina na malo, ali ako neko bas hoce, povoljnije nego na xbox republici tesko ce da nadje.

Predlazem ako je moguce da Pedja pronadje neke povoljne varijante za te najbolje kombinacije sa nekoliko hiljada poena i 12 meseci golda. Kad prodje neizvesnost oko banovanja mislim da ce to ici ko ludo, bez obzira na opstu besparicu, ljudi ce shvatiti da im se to vise isplati. Ali i ovo je skroz super za pocetak!

Kada posmatraš tako, onda je sve ok i ima smisla, ali kada pogledaš napolju koliko koštaju kartice od 800 MS poena, čak i na ShopTo onda jeste povoljno.
Onog trenutka kada i mi budemo imali 2100 poena (za par dana) onda ćeš moći porediti stvari na ovaj način, posebno što će kod nas 2100 poena koštati 19.55 eur.

800 MS poena poredi sa 800 MS poena.
Verovatno je 4200 poena jos ispativije …
Zasto bi ljudi uzimali prasak za ves od 9 kg kada moze da uzme 3 paketa po 3 kg.Mislite o tome.:wink:

Ali ipak nije tako drasticna razlika kao u slucaju pretplate, razlika je daleko manja na malo i veliko u slucaju poena. Npr na shoptu 4200 poena kosta 40e. Kada bi bila ista proporcija kao u slucaju pretplate, trebalo bi da kosta oko 20e. Drugim recima, kome treba samo 800 poena za nesto specificno i nece da daje vise para, isplati se i ovo.

Kad smo kod toga, kod nas će biti oko 38,50 e :slight_smile:

da, recimo,VIP code za B:BC2 je sasvim isplativa stvar: nove 4 + 4 mape i nekoliko modova koji ne postoje u standard izdanju je sasvim isplativa stvar. ali ok, ljudi mogu da procene koliko imaju novaca i šta im treba.

Kako npr. da placaju ljudi koji nijesu iz Srbije? Preko ziro racuna ili…?

dobro pitanje.
Proverićemo u banci.
Verovatno je izvodljivo preko deviznog računa, samo da proverimo kako to uraditi a da bude super jednostavno.
U principu svi iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Slovenije mogu preko PayPal-a.

Mi cemo u PayPal sistem tek kad i vi :).

U Bosni ima isto Intesa banka, ja sam njen komitent, kad plaćam u Srbiji plaćam bosanskom karticom bez problema i bez provizije, samo mi dinar obracunavaju po redovnom bankovnom kursu. E sad za uplate u dinarima ne znam da li bi islo, ali mislim da bi se dalo nesto organizovati da se uplati u evrima odmah, a valjda je isti kurs evra u Intesa Srbija i Intesa Bosnija…

Cekam te kartice od 2100…jos kad bi upale sutra pred black friday popuste na Live-u :slight_smile:
Inace, shopto kartica od 2100 poena mozda jeste jeftinija od vecine sajtova ali mozes da kupis instant code samo kreditnom karticom kojom si pre najmanje mesec dana kupio neku igru kod njih sto za vecinu ovde verovatno nije slucaj. Svi ostali mogu da kupe samo fizicku karticu za poene koja je skuplja i placa se i postarina od 3e. Na ostalim sajtovima je oko 20e i vise

edit: samo da dodam da je kupovina instant live kodova na shopto sada moguca samo kreditnim karticama koje imaju neku “3d secure” tehnologiju sto zavisi od banke koja izdaje karticu. Ne znam da li neke nase banke to podrzavaju (moja ne).
Ja sam upravo narucio 800 poena preko republike, sad cu da vidim kako funkcionise sistem :slight_smile:

Samo da javim da sam upravo kupio 800 poena preko xbr shop-a, sve pohvale za sistem. Platio sam u Intesi, trebalo mi je mozda minut-dva i ne znam ni da li je proslo 10-15 minuta, vec mi je stigao kod na mail. Sve dok mi Pedja ne ukrade 400e kao sto je to uradio neko sa neta kad mi je provalio broj kartice, ovo je bolji i sigurniji sistem :smiley:

Hvala Lousy :slight_smile:

Ja sam još juče uzeo poene, poslao pare preko post neta ( za divno čudo daju maloletnicima da šalju pare) i kod je poslat odmah čim je dogovoreno. Sve pohvale za Peđu i XBR Shop :ruk: :tap:

Jos jedan zadovoljan kupac!
Vidimo se na Liveu, imate rok do kraja 2/2011!

I, jeste li saznali rjesenje?

Danas sam bio u banci i devojka na šalteru nije imala informaciju a bila je ogromna gužva da čekam kod nadležnih. Ovih dana ćemo saznati mogućnosti.

Ok, stigle su kartice od 2100 poena i za Gold membere će biti po ceni od 19.55 eur a za ostale 19.95 :smiley: