Xbox Series S|X tema

A post was split to a new topic: MS Flight Simulator dolazi na Xbox Series S|X

1 Like

UK nalog, za vikend nesto sitno kupio iz konzole - Visa Internet Banka Intesa, proslo iz petog, sestog puta…
Da li neko koristi MasterCard MTS banke (iz konzole)?

2 Likes

Da li neko koristi Xbox za multimediu? Da li je moguće recimo povezati bezicni miš i koristiti ga za multimediju, youtube, netflix, browser i ostalo?

1 Like
1 Like

Dzemper je do jaja

6 Likes

Da, pogotovo ako nemas devojku. Drzace ih podalje od tebe :sweat_smile:

7 Likes

Odličan! Gledaću da ga poručim ako je moguće.

3 Likes

Pa to je ugly christmas sweater fazon. Odlični su tri Windows dizajna koji su uradili.

3 Likes

Ova moja hoce da mi naruci, ona ima one Bozicne :rofl:

Meni je do jaja taj fazon za kraj godine i Bozic.

1 Like

Kapa je brutalna, a i bord je lep :slight_smile:
Sto kaze profa, sve je dobro osim dzempera, mada bih i njega uzeo :slight_smile:

Sad što je tebi žena uzela gadan, ne mora da znači da su svi gadni :joy:

4 Likes

Dobra fora realno , e kada bi mogli mi smrtnici u Srbiji tako nešto da nabavimo…

proizvod se bukvalno zove “ugly Christmas Sweater”… jok i nece biti ruzan :smile:

2 Likes

Meni su odlicni ugly CS, mislim da to svi oko mene znaju. Prije par dana sam dobio jedan sa Rudolfom kome svijetli i svira nos kada stisnes. Savrseno!

2 Likes

jel imaju negde da se naruce ovi?

Nesto razmisljam oko ove nove generacije konzola i meni apsolutno odgovara DE ali full spec konzola a samim tim mi nije jasan ovaj smehotres koji je po meni S verzija? Soni je tu po meni napravio mnogo bolji posao jel je izbacio istu konzolu samo bez diska a ne skrljavu verziju kao sto je S serija u odnosu na X a povrh svega jos upola manji disk. Neverovatno mi da nema u ponudi X varijanta bez diska. Ako se pojavi mozda dogodine takva verzija onda prodajem moj One X pre nego sto sam planirao.