Xbox Series S|X tema

Hvala druže, međutim rezervisao sam ovde kod Neše.

Eto dobrog biznisa

Ova sa MJ 23 budi emocije, kupio bi ne bi trepnuo

5 Likes

Ukoliko jos nisi prodao konzolu, pokusaj sa UK trgovinom. Meni isto odbija tursku i argentinu ali UK prolazi na paypal (kartice dugo nisam probao na tom storeu)

1 Like

@von_Brcoos prvo na UK nalogu namesti uk adresu i postanski. Mislim, normalno setuj karticu za britanski region. Posle samo promenis na turski i ostane ti zapamceni britanski podaci. Tako prolazi meni.

1 Like

Bolje bi mu bilo da to funkcionise, inace ce se i sa oglasa skinuti :joy:

Ovako, imam UK nalog, i sada na akcijama na cdkeys.com sam kupio Gold 1godinu za EU region, sa ciljem da ga konvertujem u Ultimate. Kada sam probao da aktiviram u konzoli, prijavili su mi da je pogresan region. Po****deo sam i uzeo Ultimate za 1 funtu. Sada kada sam se ohladio, gledam sta da radim. Da li da napravim jos jedan nalog i za koju EU drzavu? Da li za taj novi nalog mora drugi email? Da ga pravim sa kompa ili xbox-a? Nisam to do sada radio, pa zato pitam. Ili da prodam, ako neko hoce da kupi…
Inace, trenutno imam One S, planiram da pazarim Series X…

Pošto nemam pojma šta ovde piše, jel su ove “obloge” spremne za prodaju. I šta piše koja je cena i od cega su (karton, plastika, nalepnica)

2 Likes

Ja sto sam naučio u Kasandri i Ljovisni, tu samo pise da je to ideja. Jos nije konkretan proizvod.

2 Likes

Hvala, nisam gledao edukativni program u mladosti :wink:

6 Likes

Stari, hvala ti!

Nema sta nisam probao i nije moglo. Probao razlicite kartice, probao razlicite regije, nista nije moglo. Procitah komentar i rekoh ajde i taj UK da probam. Smetnem se i probam direktno karticom i ne moze. Besan ugasim konzolu i udjem da napisem komentar i vidim da si napisao Paypal. Evo, Paypal je prosao.

Hvala jos jednom!

2 Likes

Ajde super da ti je proslo. Nije mi drago sto ti kartice nisu prosle, jer meni su do prije par mjeseci kad sam zadnji put probao uredno radile, a mislim da smo u istom košu. U kojoj si banci ako smijem znati? Mozda ima nesto u onom komentaru da intesine visa kartice imaju problema, jer sam ja i banci koja je pod intesom, i naravno imam visu.

Probao sam NLB Visa i druga je Master Card, ali ne znam koja je banka (od drugara kartica).

Nego, postiji li mogucnost da se uzme Cyberpunk na Argentini?
Neki predlog? Postoje li Gift kartice sa Argentinu?

I mene ovo zanima…

Ja nisam uspeo preko moje master card komercijalne banke i ortakove Visa kartice banke Intesa na store Argentina. Kupio sam preko Eneba key za region Argentina za nekih 40tak €. Čekam još kod da pošalju, pa da prebacim moj nalog koji je sad na Turskoj regiji na Maradonine

Naravno, koštao me je 2996 din u preorderu.

Ja sam u Erste dve god i koristim njihovu Mastercard Gold debit ta kartica mi je vezana za nalog, a pre toga Raiffeisen Visa i Mastercard znaci dve kartice u isto vreme i sve su od starta uvek prolazile, doduse prvi nalog je bio na UK, pa sam onda lokaciju prebacio na Aljasku tj US, a samim tim i billing adress, a sada posle 3god na US sam prebacio na Argentinu testirao kupovinu i kada je proslo za F1 oglasio ovde na forumu da svi sto vise iskoriste dobre cene, jbg da smo bogatiji pa ajde ali na Arg store-u su bas srpske cene i svako realno moze da priusti igru po tim cenama pogotovo kada su akcije, mislim Witcher 3 GOTY 200din bio, o cemu dalje da pricamo :grin:

Hahaha, znam i ja koliko kosta, ali ne znam na koju foru da ga ugrabim za te pare :((

2 Likes

Jeffe Maestro u Fortnite sad i zvanicno

20201211_073953

:joy: i Warthog

5 Likes