Xbox Scarlett Cloud box and Traditional system info leaked

Poprilicno dobre alternative hahahha pa tom logikom mogu da kazem sto da igram Bloodborne kada na pcu ili boxu imam Dark Souls ili sta ce mi Spiderman kada imam Batman i tako sada za veliku vecinu toga da ne nabrajam. Inace ne volim da speed ranujem kroz igre i uglavnom svaku koja mi se svidi razvucem ali u sustini u kategoriju moze da se predja za izmedju 10 i 20 sati spadaju skoro sve sony ekskluzive, par izuzetaka samo za koje treba tipa 30.

Sto je u principu sve smesno, samo za Witchera mi je trebalo 150 i ta igra mi je bolja od svih do sada predjenih sony ekskluziva zajedno, i gle cuda mozes je igrati bilo gde.

Gamepass je danas sasvim dovoljan razlog za posedovanje Xboxa cak i da nema ni jednu jedinu ekskluzivu (a ima i to par bas dobrih) + multiplatforme malo bolje rade i izgledaju. Meni licno znaci i sto ventilator ne bruji kao na PS4 Pro. Jednostavno masina je jaca i ima bolji subscription deal.

Ali Sony ima ekskluzive i ne treba smetnuti s uma, community za gamesharing sto je mozda i najveca prednost na ovim prostorima. PSVR takodje. Uzivam u filmovima kao nikada ranije, ni jedan OLED TV ne moze ni prineti iskustvu velikog platna (makar i virtuelnog).

Sve u svemu dobro vreme za gaming, mozes sit da se naigras za male pare.

2 Likes

Jedino sto postaje pitanje je kada sve to a manje vise na cemu, cini mi se da je to prvo problem samo.

Apaolutno tačno je to za Halo.

I još bi dodao da je ahalo 5 za prve 3 nedelje zaradio Microsoftu 400 miliona $. U toliko jadnoj prodaji xboxa u to vreme… A sa infinite brojke mogu da budu samo veće.

To je problem cele ove diskusije. Ne zele sebi priznati da su to losi naslovi koji nisu vredni da se zbog njih odlucis za Box.

Totalno nebitna informacija. Bitnija stvar da je prodan u svega 5 miliona primeraka (planirali 10, jbg) iako je ekskluziva i trpali ga u razne bundle.

Evo recimo ja mogu da se opkldim da za razliku od svih ovde ljudi koji ucestvuju u diskusiji, ovaj lik je jedini koji poseduje samo sony, otuda mu i ova slika i jedini njegov razlog boravka ovde je trolovanje, sto se iz prilozenog da i videti.

Mislim da je svaki odgovr ovom trolu samo bacanje dragocenog, pozdrav.

2 Likes

Ne bih da ulazim koje konzole posedujem koje ne, verovatno bi se smorio.
Da sam tu zbog trolovanja. nije tacno. Samo ne shvatam pojedine clanove zasto se tako cvrsto drze za nesto sto je svima jasno da i nije toliko dobro koliko oni tripuju da jeste. To je za mene najveca enigma cele ove pomalo vec off topic diskusije.

Za mene je najveca enigma kako likovi poput tebe nisu jadni sami sebi previše da bi se predstavili nekome makar putem tog avatara pa nikom nista.

Za mene je najveca enigma sto ga ne iskulirate i uzivate nego odgovarate na sve gluposti sto napise :smiley:

1 Like

Koliko sam ja skapirao ovo nije Xbox users only forum i ne razumem bas najbolje sta je pisac hteo da kaze.

Koja je poenta foruma ako ljudi nece ulaziti u diskusiju i iznositi svoje stavove? Cemu onda forum?
I ne vidim zasto je bilo sta sto sam napisao glupost.

Jos gore i sramnije za ms da ti uvaljuju neku periferiju za 100 dolara koja ti ustvari ne treba a moras da je kupis, a da nije toliko bitna ta razlika u ceni zasto bi to spominjali uopste…I kad su videli da je vrag odneo salu brze bolje izbacise kinekt iz paketa…

  1. Poenta foruma jeste diskusija
  2. Takođe poenta foruma jeste normalna i civilizovana diskusija
  3. Tek si se registrovao i dao sebi za pravo da mahom koristiš rečnik kojim vređaš ili osporavaš tuđe mišljenje kao da je tvoje jedino ispravno, što je nepoštovanje drugih članova
  4. Srećno sa takvim stavom i komunikacijom, ali ne potraju dugo nalozi koji se tako ponašaju

Ako prelistas diskusiju videces da nisam ja prvi sisao sa normalne i civilizovane diskusije “gospodin covek” me napao da se drogiram jer nije mogao da skapira recenicu, tako da si tu pogresio. Naravno da cu se drzati svog stava i argumenata ako znam da onaj drugi nije u pravu, ne vidim sta je tu pogresno?
I kakve veze ima ko je koliko dugo na forumu? Sta sada posto si ti duze na forumu a nisi u pravu ja cu precutati jer si ti ipak duze na forumu. To druze moj nema smisla. Na forumu su svi jednaki, nema tu povlascenih.

Ne vidim sta je problem ako neko ima iskreniji i direktniji stil komunikacije?

Dobre su Sony ekskluzive to niko ne spori, odlicne tj, ali ti iznosis stav i misljenje o naslovima koje nikad nisi ni igrao, a kamoli da si upucen u pricu tih igara (sad ce da napise kako je probao kod drugara pola sata i da mu je bezveze) a vodis konverzaciju sa 90% clanova koji su presli i jedne i druge ekskluzive i mahom poseduju obe konzole. Imaj ti svoje misljenje kakvo hoces, ali valjda poslusas sta ti kazu ljudi koji se razumeju u oba sistema.

1 Like

Nije MS imao frku sa Kinectom. Nije njih pokopalo tih 100usd vise.
Oni su izasli sa potpunim promasajem od konzole u tom trenutku.
Izbacili su slabiju konzolu na papiru ma da to sam vec pisao nema nikakve veze posto obe guraju iste igrice…
Konzola koja tada nije mogla da gura nista za xbox360
Konzola koja je izasla sa cele 3.5 nove igrice… to je sramotno…
Pa je onda bilo aj barem da skinemo 100usd i izbacimo taj kinect za koji isto nisu izbacili ni jednu novu igricu od kada su ga izbacili za xbox360…

Ugh svaki put kad napises “igrica” kao da me neko udari cekicem u glavu :smiley: Mada danas se toliko retko cuje, srecom izgubilo se iz slenga jer vise niko ne moze da ne respektuje multibilionsku industriju, a i pomalo podseca na detinjstvo.

3 Likes

:smiley: vec smo pre pisali o tome isto je nekome upadalo u oci…
Ne radim to namerno stvarno ih tako zovem. Ne znam zasto ljudi to tako gledaju.
Pa sta su nego igrice. Da li se vrtele milijarde ili su dzabe to su igrice. Ljudi se igraju i cao.
Danas sve ima neke po meni debilne fenci nazive.
Kad mi neki od klinaca izvali da mu “laguje” hocu da crknem od smeha ili da mu zalepim dandaru i pitam “ti laguje sada”:smiley: secka brate, secka ti igrica posto ti je slab komp :smiley: i tako dalje gomila nekih fenci izraza koji valjda treba da daju na “ozbiljnosti”
Alo zabavljamo se… ne treba od toga praviti misiju spustanja prve ljudske posade na mars!

To ne mozes znati, to si pretpostavio. Imao sam 360 tako da znam o cemu pricam, donekle sam upucen sta te fransize nude, nemam sate i sate igranja kao neki clanovi to je tacno, ali sam ih dovoljno igrao da bih znao sta pricam.

Imam 20+ godina iskustva igranja, poslednjih par godina sakupljam konzole tako da sam vrlo dobro upucen u gejming svet.

Imao ili nemao iskustva, nije ni važno, nametanje sopstvenog mišljenja kao jedino ispravnog je veći problem i biti uporan da to dokažeš.

2 Likes

A mi smo inače veoma tolerantni prema novim članovima, ubilo se…Za mnoge stvari je upravu, sam sam rekao mnogo toga.što je i on pa mi niko nije glavu skinuo

4 Likes