Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Kako je krenulo ostaće samo indie igre i ekskluzive, bedak.
Bolje da nisu ubacivali GTA V i RDR2, ispucali se tu i sad svaki mesec izbacuju masu dobrih igara, a ubacuju apsolutno ništa.

1 Like

Izgleda da uskoro Gears Tactics dolazi na XB1:

Izgleda da Microsoft igre sa Xbox 360 i prvog Xboxa, koje su se prodavale preko
Xbox 360 Marketplace, prebaca na Xbox store, tako da se ove igre mogu kupiti direktno sa stora. Meni kad udjem u store i backward compatibility games, preko Xbox One, za vecinu igara stoji cena i mogucnost kupovine (buy). Znaci ne salje me na Marketplace (see price).

4 Likes

Da, to je počelo juče čini mi se, da se igre pojavljuju i da se mogu kupiti. Takođe i nestaju, izgleda da još to sređuju i da ćemo dobiti zvaničnu objavu u vezi toga uskoro.

Ovo je odlična vest :smiley: Evo upravo pazario i prošlo bez problema. :smiley: Napokon ne moram više da se cimam i ganjam sa regijama i glupostima. :smiley:

2 posts were split to a new topic: Novi Microsoft Store stiže na Xbox

Dosao update za pojedinacno volumiranje likova u partyu

1 Like

Svaki mesec isčekujem Control, al uzalud.

Veruj da nista ne propustas :grinning:

Ovaj darksiders mi je delovao do jaja cak sam i hteo da ga kupim, malo jedan bolji mesec konacno.

“Cost less to get as a tattoo”, pobeda. :joy:

Forza Horizon 3 se verovatno 27. septembra povlaci sa stora, pa bi hteli da ga kupimo. Gledam verzije i nisam pametan koju uzeti. Ultimate verzija na MS storu ima sve sem Blizzard Mountain i How Wheels DLC-a, koje bi rado posedivali. :slight_smile:
Gledam na KP i na Ebay-u se vrte zajedno FH4 i FH3 Ultimate verzije, gde su ukljuceni Blizzard Mountain i How Wheels.
Sta sada izabrati da se dobije ceo paket FH3?

Moja preporuka je da kupis standard edition Forza Horizon 3 za 9,89 $, a potom expansion pass za 10,49 $.https://www.microsoft.com/en-us/p/forza-horizon-3-expansion-pass/9nblggh4t5ft?activetab=pivot:overviewtab

2 Likes

Kupljena standardna verzija na cdkeysu za 7.29€.

E baš sam to hteo da napišem za CdKeys. Danas je Forza Horizon 3 9 dolara.

2 Likes

Jeste li vi dobili na hotmail uvjete za novi ugovor koji ce stupiti na snagu 1.10.2020. godine? Ukoliko se ne prihvate novi uvjeti ugovora, doci ce do deaktivacija racuna. Medjutim, ono sto se spominje jeste i tocnost podataka a to znaci i sama adresa, a to bi dalje znacilo da ne mozemo koristiti inozemne adrese za xbox…

Hotmail? Racun = MS nalog?

Ne verujem da ce na bilo koji nacin da zabrane ljudima koriscenje konzole u zemljama gde store nije zvanicno podrzan.

Inace, malo sira slika onoga za sta znamo da se “kuva” u MS kuhinji, za sada, stvarno dosta.

3 Likes

4 posts were merged into an existing topic: [MT] Xbox Game Pass / 250+ igara dostupno / $9.99 - $14.99 Ultimate (Xbox + PC)

Hm, vidi stvarno, to je nastavak? Prvi deo mi je bio bas dosta los…