Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Auuuu, mora hitno da se zavrsava, bas je bio kratko jbt… ne verujem… necu stici do 7.9.

Sta li se desava? Ajde sto je ponuda otanjila ( iako je ovaj mesec sasvim korektan) vec i izbacuje toliko brzo igru koja je stigla pre koji mesec. Gta 5 se daleko duze zadrzao.

1 Like

Razumljivo, ali to onda smanjuje vrednost pretplate. Ovo je vec cetvrta igra koju ne stizem da odigram zbog kratkih rokova. Prey, Shadow of War, Hitman su cini mi se isto izbacili, i sada Red Dead 2.

Naravno, 4-5 meseci bi trebalo svakome da bude dovoljno, ali…

Ako samo to igras, da. Nego, ovako igras na 5 platformi 10 igara istovremeno, i racunas - bice vremena, ali nece.

Sta ces, tako je sve u zivotu.

Jedan od laksih trofeja ako izuzmes Telltale igre. :smiley:

1 Like

Znaci nisi za grinding. :joy:

Sve mogu da prihvatim, ali da moram odigrati igru na najtezem nivou sa ovim mojim zivcima? a-a, ne hvala :grinning:

7 Likes

samo mi još igra fali da mi trenira živce :smile:

Nek me se cuva easy ili casual mod.

Tsushima ima svoje momente. Juce sam pola sata imao duel sa nekim Straw Hat samurajem.

1 Like

Ja sam igrao juče 4-5 nivoa. Igra je odlična. Pravi old-school platformer kao crash ili spyro. ako te dve igre voli, voleće i ovu.

Meni se ne dopada, više je street of rage fazon, ne vidim baš dodirne tačke sa spajrom i krešom.

Jel još uvijek hard core igra ili su je ublažili za šire mase?

Ma kakvi, respawnuju se zabe non stop na normal nivou tezine. Ne kapiram…

Screen Shot 2020-08-25 at 11.49.01

16 novih, pre svega iskusnih developera u The Initiative studiju :eyes:.

2 Likes

Woho, dobicemo neku igru, nekada. :slight_smile:

2 Likes

Oni do sada nisu nista prikazali na cemu rade?

Nisu, pq oni nece jos bar 2 godine izbaciti igru. A najgore je sto mi ko sns govorimo za ovaj studio vec 3 godine mi govorimo za 2 godine ce da izbace

Realno postoje manje od tri godine i još se formiraju a uhodanom timu koji ima barem duplo više developera od The Initiative treba oko 3-4 godine da izbace igru. Kad bude biće.