Novi Microsoft Store stiže na Xbox

BRUTALNO izgleda.

1 Like

Bilo je krajnje vreme, pošto store, pored toga što izgleda očajno, isto tako i radi. Samo još da promene i trenutni izgled UI koji ne znam ko je smislio, ali je očajan.

2 Likes

Ovo izgleda previše dobro za MS :joy:. Obično nešto zeznu ili ne bude do kraja izvedeno, ali ovo je super.

7 Likes

Izgleda baš dobro. Netflix fazon.

1 Like

Ima u Major Nelson podkastu dosta toga da se vidi u akciji:

1 Like

Microsoft ima puno pozitivnih signala kada je u pitanju nova generacija konzola. Ima tu i propusta ali puno vise je dobrih stvari. Trude se :+1:

4 Likes

Znas kako to ide. Covek uradi 10 dobrih stvari i jednu losu. ovih 10 u njihovim ocima ne postoji ali zato oko te jedne je vriska.

MS za sad nije uradio nijednu lošu. Ni Halo nije uradio ništa loše sem što grafika nije na nivou koji su ljudi ocekivali. Ovo je tek početak.

Samo neka bude sto jesnostavnije i svi srecni.
Njima makar ne bi trebalo da bude tesko da naprave neato dobro. Pa ljudi imaju win koji svi koristimo gde ces dalje.

Pa ne bi trebalo, ali im je store haos loš. Sad baš gledam na šta liči glavni meni xbox UI i pokušavam da skontam logiku po kojoj je neko ovo napravio. Bukvalno nabacano jedno preko drugog sve što imaš na konzoli, red ne postoji. Pritom jako loše izgleda, obična lista. Pa ako neko može da napravi da to izgleda i radi dobro je MS.

2 Likes
1 Like

Dobro izgleda.

I brzo

1 Like

U odnosu na trenutni, sve je brzo. Mnogo ovo lepše izgleda, ali sobzirom da je MS u pitanju, može ovo još brže i pre svega fluidnije, tranzicije mi se ne sviđaju. A zvuk nadam se može da se promeni.

I dalje izgleda siromasnije i manje pregledno nego PS store.

Ruku na srce, PS Store je vrlo cesto skoro neupotrebljivo spor, sto nisam nikada doziveo sa MS-om. Upravo sada mi je PS store zaglavio celu konzolu.

Takodje, voleo bih vise tematske grafike kod promocija, Sony to radi na dosta visokom nivou poslednjih godina.

Nije losa fora sa video klipovima unutar slicica.

@robotnjik da li je moguće povećati upload da 10-11 mb na 15? Jbt slike su mi od 10 do 25 MB​:grin::joy:

2 Likes

Insider? Ili ti stiglo redovnim putem?

Ti ko u RAWu da slikaš :upside_down_face::slightly_smiling_face::upside_down_face::slightly_smiling_face::upside_down_face:

Insajder, inače store je brutalno odrađen.

2 Likes

Ne!
Imamo 37GB uploada do sada lol :slight_smile:

Screen Shot 2020-08-19 at 13.15.04

5 Likes