Novi Microsoft Store stiže na Xbox

BRUTALNO izgleda.

1 Like

Ovo izgleda previše dobro za MS :joy:. Obično nešto zeznu ili ne bude do kraja izvedeno, ali ovo je super.

7 Likes

Ima u Major Nelson podkastu dosta toga da se vidi u akciji:

1 Like

Microsoft ima puno pozitivnih signala kada je u pitanju nova generacija konzola. Ima tu i propusta ali puno vise je dobrih stvari. Trude se :+1:

4 Likes

Znas kako to ide. Covek uradi 10 dobrih stvari i jednu losu. ovih 10 u njihovim ocima ne postoji ali zato oko te jedne je vriska.

Samo neka bude sto jesnostavnije i svi srecni.
Njima makar ne bi trebalo da bude tesko da naprave neato dobro. Pa ljudi imaju win koji svi koristimo gde ces dalje.

1 Like

Dobro izgleda.

I brzo

1 Like

I dalje izgleda siromasnije i manje pregledno nego PS store.

Ruku na srce, PS Store je vrlo cesto skoro neupotrebljivo spor, sto nisam nikada doziveo sa MS-om. Upravo sada mi je PS store zaglavio celu konzolu.

Takodje, voleo bih vise tematske grafike kod promocija, Sony to radi na dosta visokom nivou poslednjih godina.

Nije losa fora sa video klipovima unutar slicica.


@robotnjik da li je moguće povećati upload da 10-11 mb na 15? Jbt slike su mi od 10 do 25 MB​:grin::joy:

2 Likes

Insider? Ili ti stiglo redovnim putem?

Ti ko u RAWu da slikaš :upside_down_face::slightly_smiling_face::upside_down_face::slightly_smiling_face::upside_down_face:

Insajder, inače store je brutalno odrađen.

2 Likes

Ne!
Imamo 37GB uploada do sada lol :slight_smile:

Screen Shot 2020-08-19 at 13.15.04

5 Likes

E to nisam znao :smiley:

Mislim nije kao da ćemo ostati bez prostora, ali je moguće da se upload značajno uveća vremenom.

Budi srecan sto ne moras da je uploadujes na image hosting servis, kao na drugim forumima.

1 Like

@robotnjik ne znam kakve su opcije za prosirenje storidza za hosting, kapiram da je i ovo dosta velikodusno, mozda da instaliras neki plugin za automatsku kompresiju prilikom uploada?

Imamo 200gb prostora, nije problem prostor, samo ne vidim potrebu da se uploaduju slike veće od 10mb.