Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Pozdrav,
Ne znam da li sam.na pravom mestu da postavim pitanje.
Imam PS3 i PS4pro konzolu.
Hteo bih da kupim I xbox.
E sada koja je razlika izmedju “xbox s” i “xbox one”… console.
Hvala

Između Xbox One i Xbox One S, razlika je u samom dizajnu konzole, S je manja verzija, takođe podržava HDR u gejmingu i 4K video streaming, ne i gejming, to može samo preko Xbox One X.

Ako uzimaš, uzmi One S, novija je, i eto malčice više stvari podržava u odnosu na običan One. Razlika u ceni je poprilično minimalna rekao bih.

1 Like

Aha kazes “xbox one s”
Nisam samo razumeo ovo sto si pisao u vezi podrske za 4k hdr gejming…kako to podrzava streaming a ne podrzava gejming, ili ja to nisam bas razumeo.
I jos nesto, ako sam dobro razymeo “xbox one s” je kao npr. P4, a “xbox one x” kao PS4 pro…da li je to tako ili…
Izvinjavam se ako nesto nisam lepo protumačio, nemam pojima vezano za “xbox” pa zato malo lutam…

Hvala puno…

Upravo tako. Mozes gledati UHD filmove ali neces moci igrati 4k igre jer nema tu snagu. Preporucen ti je S jer je noviji, tisi i puno lepsi od onog video rekordera za brikom…

1 Like

Hvala puno…sada prelazimo na fazu trazenja po netu najoptimalnije cene,…itd…
Pa onda regustracija…itd…ne znam da li da gledam i polovne…ili da se orijentisem na nove konzole…

Kad ih je MS kupio bilo ih je oko 20-30 u studiju.

Ne verujem da ce zapravo uopste neko da sedi u toj zgradi narednih 18 meseci. Bas su nasli kada da se sire. Mozda su samo opsesivno-kompulsivni :smiley:

4 Likes

Grounded deluje kao da bi mogao da skine Fortnite sa trona. Meni licno je pomalo konfuzan (ne znam kuda idem i gde udaram), ali sam siguran da ce klinci biti odusevljeni. Grafika je prelepa uz dosta upotrebe bokeh depth of field efekta, ali na zalost u early build-u cesto pada framerate. “Honey I’ve shrunked the kids” koncept je prilicno cool i cudo da ga vise igara nije exploitovalo.

Kad smo vec kod depth of field-a, The Touryst je odlican. Pogledajte ovaj review, DF je bio toliko odusevljen endzinom za originanu Switch verziju, morao je da izbaci review.

Dok ne izadju neki veci naslovi u pass-u, jel probao neko Carrion?

1 Like

Skinuo, ali nikako da pokrenem Carrion. Igra izgleda veoma zanimljivo, ali manjak vremena je uradio svoje uz prelazak dosadnog AC Rogue-a.

1 Like
1 Like

Samurai Jack :see_no_evil:

A ljudi brinu da će se Xbox divizija ugasiti a ono najbolji finansijski rezultat u svojoj istoriji.

Zato sto ljudi gledaju samo brojke prodatih konzola. mada ja ne mislim uopste da je 50 milki mali broj, ljudi su samo neozbiljni…

Inače je ovaj korona period uticao na skok prodaje digitalne zabave a servisi kao gamepass su dobro prihvaćeni

3 Likes

Ma koga briga za to, samo neka dođe destiny 2 da novom ekspanzijom :smiley:

1 Like

Dmc 5 nisam završio :frowning:

Steta, odlican je.

1 Like