Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Ja to radim preko telefona, upalim operu private prozor, koji ima u sebi VPN i uvek radi…

Novi sam ovdje a i planiram da trgujem xbox one konzolu . Do sad se koristio ps3 i ps4 .

Malo sam trazio po temama vidjeo sam za onaj pass i live , josh nisam sve povezao al valjda hocu al ono sto me josh interesuje je moze li da se na konzolu instalira KODI regularno . Jer josh jedan razlog trgovine je da bih koristio konzolu kao media player

1 Like

To je omatorelo, napravicu ovih dana novi tutor.koji je za ljude sa ovih prostora dušu dalo. Ko ima eon box takodje radi ko lud.

1 Like

odlicno , to mi je bilo bitno . Sad vidjeh i na ovu temu da nema brige oko ban-a konzole .

Ja na mibox koristim balkangreen ali bih probao i ovaj adon sa teme :+1:t2::+1:t2::+1:t2:

Ps. Dal je pametna trgovina xbox one s all digital . Znam da nema mjesto za disk , ali racunam da se diskovi sve manje i manje koriste da sve ide online

Ja imam One S otkad je izašao, nikad nisam stavio nijedan disk u njega.

2 Likes

Retail ne ide nigde, mnogi ljudi vole sarene kutije, ali je potreba za njim nikad manja.

1 Like

svjestan sam ja da je disk kao disk mozda malo bolja opcija , kasnije kad izigras neku igru pa je lakse mozes sa nekim zamijeniti ili prodati i sl.

Ali zato kapiram da je online kupiti igru mnogo lakse, brze, jednostavnije pa i povoljnije

ps. ima li negdje topic o game pass-u , share naloga , da se malo uputim u sve to

i ako kupim koristenu konzolu koja ima josh 3mj gamepass, moram li da koristim nalog prodavca ili se taj pass veze za konzolu pa da ja mogu koristiti moj nalog ?

Kod koji dobije uz konzolu ces iskoristiti na svom nalogu e sad ima gomila “postenjacina” na K.P. koje otvore i uzmu kodove. Proveri da li je otvarana kutija kad kupujes…

1 Like

Nesto razmisljam, imam Xbox one x i Sony tv XF9005. Postavke na xbox-u su 4K/60hz. Da li mi se isplati u postavkama staviti 2K/120 hz?

Onda se nadam da ce ovaj tv biti ok i za novu generaciju konzola tj. 4K/60hz.

HDMI 2.1 je najbolje čekati… Dosta tog donosi a pogotovo HDR 10+ kao standard…

Ne verujem da ce biti neki znacajan izbor igara u 120hz.

Ma 2.1 je izuzetno skup. Samsung nudi jedino u seriji Q9. Sony samo u OLED i to top klase…

Pitanje je koliko se isplati istresti te pare jer ne vjerujem da ce nova generacija pokretati 4K/120hz, jedino da ne bude pomaka u grafici u o odnosu na ovu generaciju.

Inace, kad smo kod OLED-a, prijatelj istresao preko 2.000 eura i vec ima problema sa burn-in. Totalno osjetljiva tehnologija.

Isto :joy: :rofl:

Kad se pogleda odnos ulozeno i dobiveno, jasno je da se ne dobiva toliko u odnosu na ulozeno. Ljudi i na zapadu ne mijenjanju tako cesto tv kao sto se misli. Tko ce recimo mijenjati tv npr. tipa Samsung Q8, samo zato sto nema hdmi 2.1.

Ako je Sony-u i Microsoftu glavana uzdanica hdmi 2.1, onda bi mogli imati fijasko. 90% ljudi nece mijenjati tv samo zbog konzole i hdmi 2.1.

Znam za taj model, ali kvalitet slike se ne moze porediti sa VA panelom i Q ledom. Zato sam odustao od tog modela. LG je inace jako cudna firma, na papiru sve super, a u praksi losije to izgleda. Jedino vjerujem u njihove frizidere i klime.

1 Like

Definitivno si ucinio bolji izbor.

LG trenutno na tržištu ima najbolje televizore pogotovo za gaming. Ali definitivno na sniženjima su njihovi televizori 1400+€…