Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

x je dobar ali pod navedenim okolnostima ja ga ne bih uzimao, dovoljan ti je i s do nove gen.

Bolje čekaj. X bi ti dodao samo stabilniji FPSa u igrama. Ali sumnjam da ti je to toliko bitno.

Izgleda da je jednoglasno - ceka se. Hvala svima, novci zasada ostaju u dzepu :smiley:

Kupiš x prodaš s i mala razlika u cijeni a bolje igre rade i godinu dana sve nove igre izlaze i za one tako da bolje igrati bolje verzije

Ja sam prošle godine uzeo x i ne kajem se ni sekunde oko 60 70 e je bila razlika kad sam prodao stari one meni je vrijedilo

1 Like

Napokon Long Dark :smiley:

Hmm uvertira za series x

Bice ono sto sam i rekao, sadasnja gen i ps i xbox ce se prodavati nova ko da je polovno a za polovne ko ne proda skoro dobice manje nego za ps3 ili xbox 360
Tako i treba, samo kada bi i kod nas bilo tako.
Kod nas ce da drze debili cenu za ove sada istu i kada izadje nova serija po toj ceni.

xclud konačno

1 Like

https://youtu.be/zJAxblYAIGk

2 Likes

Warhammer i overlord uzimam rado.

Solidan izbor generalno.

JAO SWOS :heart_eyes:

Kako da uzmem Sensible soccer 360?
Nece na android preko Hola vpn a ranije sam tako uzimao.

Meni prolazi redovno preko pc-a uz pomoc Windscribe-a.

Jesi li stavio Centralnu Ameriku? Meni je ona uvek prolazila.

Da, nece. Imam windscribe i na kompu a probao sam i sa chrome ekstenzijom i isto.

NAMESTIO. Na sajtu sam promenio 360 nalog na USA. To je bilo promenjeno.

1 Like

Jesi probao sa konzole?