Tutorijal: Kako podesiti KODI aplikaciju na Xbox One konzoli

Evo tutorijala za vlasnike prevashodno Xbox konzole a moze i za PC, Androida, Chromecast-a i ostalo…
Korak po korak kako namestiti Kodi za pustanje filmova i serija sa nasim titlom!

9 Likes

Da li i vama pusta max u 720p?
Jel to zbog neta, ili?

Do aplikacije je, ipak je ovo jos alpha verzija. Moraces da se strpis dok svi ne predju na 18 build! Jer trenutno za PC je aktuelan 17.6 i tek kad se predje na 18 imaces gooomilu snimaka u 1080p a mozda i u 4k!

Koje je rešenje za ovo ?

Sve sam podesio, film ide ali gde da se ulogujem na opensub ?

Ps rešio. Otišao na open sajt registrovao se i ulogovao…sve ok :wink:

1 Like

Ne pratiš na času, trebao si izabrati opensubtitles.org by opensubtitles a ne obične mada problem si rešio registracijom tako da nema veze… :sunglasses:

Da li postoji sansa da me banuju ako koristim exodus za gledanje filmova?

Pozdrav

Kodi je zvanična aplikacija u M$ store-u i nema sanse da te banuju. Da butas nesto drugo onda bi i krenuli na korisnike Kodija…
Uzivaj i cepaj

Ok,kontao sam nesto oko piraterije posto bi gledao novije filmove koji su i na M$ store-u recimo 10$

Hvala za info,pozdrav

Koji su dobri add oni od ovih iz tutorijala? Interesuju me domaći kanali, Comedy central, britanski kanali, hbo?

Isto tako mi se dešava da dobijem grešku prilikom pokretanja strima ili mi kaze da nema nijednog sourcea a našao ih preko sto prije toga?

Nešto sam čitao da se poveže neki alluc na Covenant, ništa nisam razumio…

Sve zavisi, sinoc sam napipao odlicnu IPTV listu i brat-bratu ima preko 1000 kanala+ jedno 4-5 hiljada filmova i serija…od nasih imaju skoro svi kanali sa SSB-a, arene komplet i pinkovi kanali. Mnogo dobra lista.

Pa daj stavi onda ovdje.

Jel neko uspio da mu live-tv serbia radi na boxu, meni izbacuje grešku svaki put?

Ne radi na xbox-u ni meni. Nisu ga sredili jos za 18-cu.

Jel nisam dobro ispratio tutorial ili i drugima ne rade prevodi

Pratio sam i ja ali sam izgleda nešto propustio.
Probaću ponovo. Hvala

U jednom trenutku iz zipa cini mi se instalira opensubtitles.org by opensubtitles, taj korak se ne vidi bas najbolje u tutu i ja sam ga prvobitno preskocio. Nakon toga radi kako treba.

A mozes i da namjestis da vuce titlove iz titlovi.com, najcesce tu budu bolji titlovi za nase jezike nego na opensubtitles.

1 Like

Koji je za nase kanale?ne mogu da nadjem nijedan
Hvala

Najbolje bi bilo da instaliras na kodiju Live TV serbia. Imaju skoro svi kanali kao na kablovskoj i dosta stranih. A reci mi jel pitas za strendzerse ili domace posto za strane kanale ima elegantnija resenja!
P.S. Live TV Serbia ne radi na Xbox-u tako da ne pokusavas dok ne odrade update momci koji ovo prave!

Instalirao sam ali ne radi live tv serbia upravo sam probao.jel ima neki drugi za domace kanale?moze I neke strendzere ako rade na xbone

postavite Phoenix Reborn i ne reba vam nista vise

Ubacio,radi hvala