Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Jedno vreme sam kukao da su kontroleri skupi.
A onda razmislim, pa misa dobrog nisam ispod 100e placao… pa ajde tastatura bla bla.
Vredi svakako taj dzojstik svaki e

A kombinacija miša i tastature ide i preko 300€… Onaj razor za Xbox je 250+€…

Gde si ovo uslikao?

Koja radnja je u pitanju? Po fontu slova bih rekao da je CL.

Dokle si u Srbiji? Mogli bi na kafu od ponedeljka sam u palanci ako budeš imao lufta…

Ljudi, jel realno da xbox one x u Srbiji u oficijelnim prodavnicama kosta 59.999 din???

Pa vidiš da jeste…

Za razliku od one koji je bio 100 000 :smiley:

Mnogo majke im ga… ja gledao juce u mediamarkt novi, u onom bundle pakovanju sa 2 ili 3 igre 300€

Castlevania i mozda sonic, ove dve slabo. Mada, generalno je slabo ali je razumno zbog GP.

Ovo drugo sam ja igrao na 3DS-u i moram priznati da mi je se igra baš baš svidela…

1 Like

Instalirao sam danas najnoviji update za Xbox One. Zaista se ubrzao rad same konzole i bas mi se dopada izgled novog dashboarda. Svaka cast Microsoftu.

1 Like

Meni je ok, kao da je malo i ubrzan dashboard.

Ja baš taj vikend nisma bio pri konzoli :joy:

Ign radi review

Ti si potajno ljubitelj xbox-a samo nećeš da priznaš.Otkrio si igru za koju nije čulo 98% foruma

Hm ne vidim nesto da je bilo padanje u nesvest

Ja cu mozda probati betu, mele fps deluje zanimljivo, pucanje je smorilo…

Sta ja znam, ako je neka closed beta, mozda nemaju svi pristup? Ne znam… Hype ce dosta zavisiti od ocena. Ali realno, samo jos jedna multiplejer igra u moru drugih.

1 Like

Ja nisam palio konzolu par dana, ladno sada vidim da su mi je brickovali sa zadnjim update-om