XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ne, nego od 12.6 za EA Access:

A od 9 do 12.6 je Free Multiplayer Weekend

1 Like

Ko jos ima problema sa pokretanjem Rocket League?

@xX8Lampard8Xx, mislim da ti imas vise iskustva s ovim:

Igrao sam Fallout 3 na XO i otkljucao achievement, medjutim, taj achievement mi se nije uracunao u glavni gamerscore na profilu od XO. Ovako treba da bude ili?

Bem ti, Witcher me ucinio paranoicnim…

Ako je preko BC-a, a mislim da jeste, score ide na 360 profil. Meni se tako za mnoge igre achievement-i ne vezuju za profil, ne prikazuju se u feed-u i naravno, ne uracunavaju se u gamer score.

1 Like

Jedno pitanje… prilikom kupovine XO, trebam li obratiti paznju na neke stvari sto bi mi mogle pokvariti ugodjaj? Nameravam naruciti XO iz Beca za nekih 200 € :slight_smile:

Restartovao sam XO i pokazao mi se achievement u gamescore-u. Hah…

Zabrinuo me Witcher, jer mi se 2 achive-a nisu prikazala, pa kontam da nije nesto do profila…

Da je meni XO sad, ne bih se patio sa Porodicnim pravom u ovo doba :cry::cry:

200e za konzolu je presmesno budimo realni. Malo ga kasno uzimas jer ce u ovo vreme sledece godine vec biti aktuelna nova generacija ali nece se baciti. Pre svega nova Fifa 17 u Frostbyte endzinu, ima se naigrate za sve pare.

Uplati za pocetak Xbox Live, i EA access i igraj poslednju Fifu 16 sa drugarima, i dosta drugih igara preko Accessa. Kupi i drugi dzojoed trebace ti. Mozes da biras izmedju prelepo dizajniranih Xbox one dzojpeda, to su uboli alal im vera. Eh da, ponestsce ti i brzo prostira na hdd-u posto si verovatno uzeo 500gb model na nekoj akciji.

@Lordish tek sam sada video… Po pravilu, gamerscore se normalno racuna i sabira i sa 360 i sa one, a sto tebi glitchuje nije mi jasno :thinking:

Meni se to dešavalo sa Destiny, i rešenje je bilo da se izlogujem i ulogujem sa profila dok sam u igri, i iskoče sami od sebe.

Takodje, ach. za Forzu Horizon 2 koje sam otkljucao bukvalno na launchu igre, iskocilo mi par meseci kasnije u toku igranja AC Unity :smiley:

Takve stvari se desavaju, retko ali se desavaju.

1 Like

Ako izbrisem profil i ponovo ga skinem recimo, savegame i sve ce mi biti spaseno?

Da, sve je na cloud ako imas gold.

1 Like

Nemam gold. Mislim da nije zahtjev pristup cloud-u, al rekoh da provjerim…

Ja sve nesto mislim da jeste, mada ja bez gold-a ne mogu, nema sanse da nemam gold, vidis valjda da ne izlazim iz halo :smiley:

1 Like

To celebrate the excitement of E3 and the upcoming WWE Money in the Bank pay-per-view on June 19, 2K and Xbox are teaming up to deliver WWE 2K16 for free to Xbox Live Gold members all weekend as part of Xbox Live Gold’s Free Play Days.

Starting Thursday, June 16 and running through on 11:59PM PT Sunday, June 19 the free play session allows every Xbox Live Gold Member to experience the hard-hitting excitement of WWE 2K16 with a simple download. And if you’d like to continue the fun after the free period, WWE 2K16 will be offered at a special promotional price all week long.

MS je baš navalio sa ovim besplatnim sadržajem. :slight_smile:

Znači, vi koji ste iskoristili priliku da uzmete Fallout 4 za dž ćete izgubiti tu igru a dobiti po 10$ :smiley: Greed is good :slight_smile:

Otkud to da se ti brines za trofeje, rekao si da te to be zanima prije nekoliko dana? :slight_smile:

Ni ne zanimaju me trofeji, vec achievement-i :smile: hahahah

A cuj, ako cu ulozit par stotina sati u igru, onda bi trebalo da mi otkljuca pojedine achive :slight_smile: Lijepo se ponekad prisjetit sta se prije igralo…

[quote=“daemonkiller92, post:1266, topic:9275, full:true”]

[/quote]Bio je Fallout 4 i Season pass :smile:. 10$ opet za djabe ih dobit, ne skodi :smile:

Znam da je kasno, ali nemam po 400, 500€ i da uzimam konzole tek kad izadju… student sam, nezaposlen :slight_smile:
Nego, sto se Xbox Live tice, to znam kako ide… Uzmem onaj kod preko ebaya… A kako ide EA acc? I cemu to sve sluzi? Xbox live da bih igrao online, a ea ? I jel dzojstici za 360 ne mogu na XO? :slight_smile: To mi je neko provalio da kao mogu, al cisto sumnjam :grinning_face_with_smiling_eyes:

EA Access je servis koji ti daje određene beneficije, koje uključuju:

Pristup nekim od njihovih igara, mislim da su skoro dodali Fifa 16
Za neke igre Trial koji traje po par sati, da vidiš da li bi ti se igra svidela ili ne
Popust za njihove igre

Možda ima još nekih beneficija, nisam siguran. A što se tiče kontrolera, jok, XO kontroler može samo na XO, 360 na 360.

E ovako, vase misljenje… sta bi pre izabrali, odnosno, sta mislite da je bolje
1.XO sa dva dzojstika i CoD Ghost i Forza Motosport 5 - 205€
2. XO sa dva dzojstika, punjacem za dzojstike, GTA 5 i Battlefield 4 - 225€
Obe konzole su 500 gb, jbg :slight_smile:

I da li da kupujem od nekog lika Fifu 16 za 25€? Ili je mogu igrati preko EA accessa? Svakako sam mislio uplatiti to (uz njega moram uplatiti i XboX live?)

Ako mozete odgovorite u sto kracem roku, sutra bih trebao kupiti to :slight_smile: