XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Sony treba da se pokrije usima jer je The Crew AAA igra, a oni nisu dali AAA igru od kada se pojavio PS4 2013. Imam samo malu zamerku na odabir indie naslova jer je Goat Simulator totalno tasteless izbor. X360 me zaista ne zanima ali ideja da mozes igrati na XO preko Backward compatibility-ja cini sve ovo dosta interesantnijim…

Nisi imao, al tek ces da imas, kad ja resim da krenem da kupujem :smiley:

1 Like

[quote=“padawan, post:1231, topic:9275, full:true”]
Sony treba da se pokrije usima jer je The Crew AAA igra, a oni nisu dali AAA igru od kada se pojavio PS4 2013.
[/quote]S time da ovo nije MS prva AAA igra koju daje…ali u potpunosti se slazem sa ovime sto je @jahalang0112 rekao :

Samo rokaj :smiley:

1 Like

Ko bi rekao … klasican primer kolko je ova nova generacija otisla u k… Stari cod dodje na novu konzolu i dominira

http://www.itechheads.com/2016/05/black-ops-1-makes-top-5-played-xbox-one-games/

A sta je tu toliko cudno?
CoD je najpopularnija igra na konzolama, i koliko god bilo moderno mrzeti je, igra je dobra. Ljudi su umorni robota i letenja, i ovo je jedini cod na xo/ps4 da je bez letenja, skakanja, trcanja po zidu…(ghosts ne racunam, on je katastrofalan).

@jezd0 A kad izađe Infinite Warfare sa MW Remastered, šta misliš koja će igra biti igranija? :slight_smile: Uz to, zar nisu MW, MW2 i BO među najomiljenijim COD ikad? Ovo više govori o kvalitetu COD nego o konzolama :smiley:

1 Like

WaW,Mw,mw2 i blops1,2 su najpopularniji.

Koga interesuje, na cdkeys je AC Unity 3$.

Toliko i vredi.

1 Like

MS se opet zajebao pa je Fallout 4 sa svim DLC besplatan. Možda će ovaj put ostati licence onima koji kupe igru :smiley:

Upravo “kupio” igru sa svim DLC-ovima, skida se, samo je pitanje da li cu je pokrenuti ako ostane, posto nisam nikad bio ljubitelj Fallout-a.

Ko zna, možda ti se svidi kad ti ponestane igara :smiley:

[quote=“daemonkiller92, post:1245, topic:9275, full:true”]

Ko zna, možda ti se svidi kad ti ponestane igara :smiley:
[/quote]Sumnjam u to, pre ce se desiti da batalim igranje :smiley:, nego sto ce mi ponestati igara :smiley:

Takodjer dobra vest za one koji imaju gold a slucajno nemaju EA Access :smile:, moci ce od 12 do 22.6 sve igre sa EA Access-a igrati besplatno, uzivajte.

@predator1211 sto si mi maznuo avatar? not cool bro :slight_smile:

edit: not cool bro :slight_smile:

Whot, nisu isti avatari, slicni su, ali ajde u jednu ruku si u pravu, promenit cu ga. It’s OK bro :slight_smile:

edit: It’s OK bro :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Valjda od 9.6. do 12.6. ?!