XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Zato sto hoce da ubace i PS4 igre i onda bureknu big time :smiley:

1 Like

Kontam ja to, nego neka izbace PS3 igre posto niko nece da ih igra i ubace samo PS4 igreā€¦
Realno, da je Sony najavio 2% onoga sto je MS najavio i poslednjih 2 meseca, mislim da bi svi bili odusevljeni do neba :-DcA da ne govorim koliko bi BC bio remek-delo u gamingu da je za PS4 a ne za Xbox One :smiley:

3 Likes

Ne vidim iskreno razlog postojanja BC PS3 igara, vecina igara je remasterovano i ionako je bolje igrati PS4 remaster verzije. Ja sam zadrzao PS3, ali ga skoro nikada i ne palim.

Ja znam jedno,kada kupim novu konzolu(generaciju) sa prosle konzole vise nista nikada ne zelim i ne mogu da igramā€¦cao,zdravo :grinning:

1 Like

Eh sirotinja jos igra na 360-3ā€¦ :joy:

A post was split to a new topic: Scorpio ima na raspolaganju dodatni 1GB RAMa, sada ukupno 9GB GDDR5 dostupno za igre

Da li je neko imao problem prilikom produzavanja EA accessa? Pokusao sam direktno preko konzole da produzim, ali nisam uspeo. Da li da kupim kod preko Amazona?

Nikad mi nista ne ide od ruke :cry:

Ja sam produžio neki dan sa Xbox.com, tj MS storea, preko PayPal-a kao payment method, sve bilo ok.

Jel ja mogu na ps store da uzimam igre i slicno preko visa debit carda? I moram li imati aktiviran paypal na njoj da bi uzimao?

Hm, nemam iskustva sa PSN storeom, možda neko može da pomogne ko se time bavio. Proveri PSN teme, možda se o ovome pričalo.

Ok hvala ti

Samo preko prepaid dopuna ili da probaÅ” preko one zajebancije sa Entropay i PayPal. Radilo je do pre 3-4 godine, a onda su uveli da moraju region naloga i zemlja iz koje je kartica da se poklapaju.

Hvala puno :slight_smile:

Problem je bio sto mi je falilo para na karticiā€¦ Zbog takse. Ispade me 30ā‚¬, ali sam uspeo na kraju :blush:

Izgleda da MS ipak sprema nesto za Gamescom.

B92: Microsoft shvatio: Dobru konzolu ne čini hardver, nego ekskluzive http://www.b92.net/tehnopolis/gejming.php?yyyy=2017&mm=06&nav_id=1274032

To bi bilo pametno. Posto ako nemas nikakvu ekskluzivu dzabe ti sve. Konzole se kupuju zbog igara a ne zato sto je lepa.
To mi je nekada bila mnogo dobra fora, bas je bilo striktvno podeljeno. PC/Xbox/PS

Imam pitanje za vlasnike Xbox One S konzole: Zanima me kako održavate konzolu čistom (poÅ”to je bele boje), da li je briÅ”ete nekom tečnoŔću ili samo pređete suvom krpom?

Ja posto je imam od skora (mart 2017) nisam stigao iskreno ni da je zaprljam. Hoce gamepad da se zaprlja od masnoce i prasine ispod trigera pa bude onako crno ali Merglass na krpicu i samo ga prebrisem. Ranije sam imao beli Jasper i ne secam se da je bio ciscen. Ali ako zelis ne verujem da ce mu faliti kao i za gamepad naŔtcaj malo na krpu i prebrisi ga.

Hvala za hint. Imam joÅ” jedno pitanje, verovatno je već viÅ”e puta odgovoreno: Danas mi je stigla MasterCard Telenor banke, pa me zanima kako namestiti Payment Method, da sve radi, znam da ima neka caka sa stavljanjem adrese nekog hotela u SAD, čak mi se čini i da postoje neke države SAD-a bez taksa. Ako može neko da mi objasni, Å”ta treba tačno da se uradi.

Ne ide to tako Markic.