Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Ti se ne javljaj Pirke :sweat_smile:

Eee kad sam ja s Nikolom ušao u priču oko konzola, naloga, VPN-a. Davna vremena. Sad ostalo da se spominje samo :rofl:

1 Like

cek bre ja unazad nekoliko meseci kupujem direktno sa svog naloga. Ruku na srce nisam igru kupio od juna-jula ali se secam da sam ove godine sve uzimao direktno. Prosle godine sam uzimao preko vpn-a pa u nekom trenutku imao one poruke choose another way to pay itd

Sad cu da bacim pogled na kom mi je regionu primarni nalog.
Primarni je bio na Srbiji, otvorio ga pre 365 godina :smiley:

1 Like

Ja isto uzimam direktno sa svog glavnog naloga i sa konzole na Argentini od prosle zime bez problema, zadnja kupovina nema 15tak dana … Sve prolazi

2 Likes

E drago mi je da to cujem. Jel si probao nekada da preorderujes? Pitam zbog RE Village DLC-a. Eno ga u sekciji games/coming soon na store-u za nekih 2200 dinara. Razmilsjam sutra da pokusam preorder

2 Likes

Rešeno, prošao kod.
Promenio sam na glavnom nalogu region na ARG, preko Cyber Ghosta nije hteo, VPN.lat prošao. Videću kad dodjem kući je l’ sve ok :smiley:
Hvala vi :slight_smile:

1 Like

Prošao kod brate ali dok kod malo odmori, prilegne. Ne znam dal će biti sve okej dok dodješ :stuck_out_tongue:

Što zna ja, možda si zvao tvoje Mađare pa im rek’o da mi blokiraju skidanje igrice :laughing:

1 Like

Koji ti je region na samom nalogu?
Nisam hteo direkt sa svog, videh da se ne savetuje zbog potencijalnog blokiranja kartice.

Da prva koju sam preorder Elden ring :grin:

@djomla43
Argentina na glavnom nalogu, pa pazi ja kupujem od zime tako, direkt kartica i sa konzole, addiko mastercart nikakav problem do sada nisam imao .

2 Likes

Tnx, probaću i tako. :slight_smile:

će imaš, polak :rofl:

jel si ljubomoran sto kupujemo direktno? :grin:

I opet sam kupio od onog burazera iz Lazarevca gamepass ultimate 13 meseci za 3500, evo šljaka i dalje, ja reko daj odma sprži 3 godine i cao, kaze buraz moze, ali ti ne bih preporucio, ovo do godinu dana ti mogu refundirati, ako bude problema :rofl::rofl:

2 Likes

Malo :joy:

VPN.lat svima prolazi za sada :slight_smile:

3 Likes

Problem je što dosta ljudi koristi određen vpn servis i onda naravno ms blokira taj IP,kod vpn lat naprimer imaš za Argentinu Buenos Aires 4 5 servera i neki mora raditi

1 Like

Šta mislite, jel pametno stari One S prebaciti za stalno na Argentina/Turska region, i koristiti ga za kupovinu, sa ciljem da batalim prebacivanje regiona prilikom kupovine? Brine me da ne bude sumnjivo tamo nekom gospodinu u Microsoftu, da je na istoj IP adresi Series X na USA regionu i One S na Argentini…

Ja koristim one x za te arg kupovine a series x je us kao i glavni nalog

1 Like