Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Kad imaš iPhone pro :wink:

1 Like

I pro i max :joy:

1 Like

Ako pro zakaže onda maxx

Resident Evil 2 i 3 kada su na popustu oko 500-600 din na Arg. 1200 su kada nisu na popustu.

1 Like

probao sam tako,upalio tunelbear na mobu stavio server argentina i ukucao kod za ridimovanje i neće,onaj mi error izbaci.

probaj drugi vpn

koji?

FreeVPN

ja koristim turski nalog za kupovinu. VPN.lat i VPN Turkey. Nekad upalis vise puta vpn i ponovo ucitas stranicu za upisivanje kodova. Na mobilnom

Ne radi Tunnelbear za redeem ima sad će skoro godina dana. Samo VPN.lat i Free VPN.

Da potvrdim da mi radi kartica preko konzole. U pitanju je obican racun, Visa Inspire, dugo nisam uzimao direktno.

Uzeo FIFU preko Turske. @padawan ultimate verziju :unamused:

2 Likes

Au, ipak si uzeo :smiley:

I koliko ispada preko turske, jel nesto jeftinije? Podesi na novi zeland, pa da igras od sutra vec.

1 Like

Padavan dok odgovara Nikoli :joy:

1 Like

Moze i preko Turske sutra da se igra. Isti je datum izlaska.

Ispalo je oko 5900 rsd. Koji dinar gore. Realno dzabe u poredjenju sa ostalim.

1 Like

Hm, prilicno je povoljno… Ja kao uzeo nosioca za 4000 na PS5, ali necu dobiti preorder bonuse, tako da je taj deal na Turskoj mozda i bolji + moze 1 dan ranije da se igra…

2 Likes

Ko ne igra fut ili ne zeli da zuri da proba, standard verzija XS je 4500. Dzabe.

Ja sam uzeo pre svega zbog datuma. Izlazi u utorak trial od 10h al to spicim ocas posla i mrzi me da kupujem pretplate za druge naloge pa da skrpim tako.

1 Like

e hvala probat cu sad.inače gdje da kupim ultimate game pass za godinu dana, ili da tražim gold pa da to pretvaram u ultimate?trenutno mi je glavni nalog US a ovaj sa kojeg saljem igre kao gift su argentina.

Ja kupujem kodove na G2A sajtu. Samo obratiš pažnju da su Global kodovi i da nisu vezani za određenu regiju.

Ps: kako se kreću cene u Turskoj regiji za Callisto Protocol, Hogwarts Legacy i sl? Ako je i to sve jeftinije od Arg, onda da i ja pakujem kofere polako :smile: Inače sada na Arg ima bundle Need for speed + Plants vs Zombies garden warfare 2 + Unravel za 65 din. Jeste da su sve igre u EA pretplati ali za 65 din nek bleje u biblioteci, svakako su kul sve tri igre.

1 Like

The Callisto Protocol ista ili visa cena, zavisi od verzije.
Hogwarts Legacy nema cena za Tursku.

1 Like

Instaliraj xb deals aplikaciju i tu možeš da vidiš koliko šta košta i da mjenjaš regije da uporediš

1 Like