Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Ja sam to lako rešio
Burazer na turskoj
Ja na Argentini
Šaljemo gift jedan drugom
Free VPN za aktivaciju koda
MILINA

2 Likes

Ima ograničenje da mijenjaš region na jednom nalogu, ne mogu da se sjetim tačno koliko ali nije puno, možda par puta u godini. Region konzole možeš da mijenjaš koliko hoćeš, bar ja nisam primijetio da ima neko ograničenje. :grin:

1 Like

Vidim da su neke igre dosta povoljne i za Indiju i Brazil. Da se raspodelimo pa svako na jednu regiju :joy:

ne moze kod da mi ridimuje,ne znam do čega je.znači upalim freevpn na fonu,spojim se na argentinski server,pokrenem xbox aplikaciju,odem na reedem kod i tamo ukucam kod da ga aktiviram na mom glavnom nalogu koji je US regija i neće,piše da nije našao taj kod u bazi.ispoštovao sam sve korake iz upustva.

Ne otvaraj aplikaciju. Redimuj preko sajta.

Ja nisam probavao sa aplikacijom ali preko web browsera radi bez problema. Upališ vpn i ideš na redeem.microsoft.com. Uloguješ se na nalog i redeemuješ.

probao sam i preko browsera ista stvar.

1 Like

koji vpn koristiš preko kompa kad ideš?

Bolan uključi free vpn na tel i redeemuj kod, samo nemoj koristiti app nego browser na tel.

sad ću da probam.

neće,izbaci poruku da taj kod više ne radi.šta da radim sad sa ovim kodom?

Pošalji mi kod u private da vidim šta se dešava.

Mogu li direkt preko aplikacije na pc-u da kupujem kodove za xbox igrice i pretplatu?samo regiju na pcu da stavim na argentinu i upalim vpn kad kupujem,može li tako?

1 Like

posalji mi ti privatnu poruku pa ću ti poslati.ne mogu da se snadjem na ovom forumu.

1 Like

Uglavnom kod sam ridimovao preko xbox aplikacije na pc-u,samo upalio vpn i stavio Argentina regiju a i na Windows-u mi je Argentina regija.

Odradio sve kako stoji na početku teme. Prebacio region konzole na ARG, sa drugog naloga uzeo gift za primarni. Nije stigla nikakva poruka, kod sam iskopirao iz istorije narudžbina sa naloga kojim sam uzeo gift, upalio VPN probao preko Chrome-a i Edge-a, neće. Vidim da cu da smaram @iNikola za pomoć :laughing:

Platite VPN. Ne može mučeni Nikola celom forumu da redimuje ključeve. Kakvi ste bre to ljudi Beogradjani. Stipse najveće :stuck_out_tongue:

1 Like

Možda je čovek student :joy:

Ma matora mrcina brate. Stipsetina ona iz Taurunuma najgora :joy:

1 Like

Imam 2 placena VPN-a :grin: neće ni jedan da prođe. CyberGhost i PureVPN, ne mere.