Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

e hvala probat cu sad.inače gdje da kupim ultimate game pass za godinu dana, ili da tražim gold pa da to pretvaram u ultimate?trenutno mi je glavni nalog US a ovaj sa kojeg saljem igre kao gift su argentina.

Ja kupujem kodove na G2A sajtu. Samo obratiš pažnju da su Global kodovi i da nisu vezani za određenu regiju.

Ps: kako se kreću cene u Turskoj regiji za Callisto Protocol, Hogwarts Legacy i sl? Ako je i to sve jeftinije od Arg, onda da i ja pakujem kofere polako :smile: Inače sada na Arg ima bundle Need for speed + Plants vs Zombies garden warfare 2 + Unravel za 65 din. Jeste da su sve igre u EA pretplati ali za 65 din nek bleje u biblioteci, svakako su kul sve tri igre.

1 Like

The Callisto Protocol ista ili visa cena, zavisi od verzije.
Hogwarts Legacy nema cena za Tursku.

1 Like

Instaliraj xb deals aplikaciju i tu možeš da vidiš koliko šta košta i da mjenjaš regije da uporediš

1 Like

u turskoj taj trojac izadje 120din ( bundle Need for speed + Plants vs Zombies garden warfare 2 + Unravel)

1 Like

e to je jako korisna aplikacija.

znači global kodove tražim da se ne zamaram sa regijama?

Ima xbox-now.com sajt, prikaze ti za svaku igru koliko kosta na svakom storu i gdje je najjeftinija.

1 Like

Pa da, možda budu koji dolar skuplji ponekad, ali bar ti je glava mirna. I ako uzimaš na G2A obrati pažnju na ocene korisnika od kog uzimaš. Dugo nisam kupovao tamo ali mislim da se ništa nije menjalo povodom toga.

Ja se držim Argentine za sad,znam da radi kao i ranije us što sam koristio.

1 Like

Ja bih uzeo cod ali me plaši da sad menjam regije jer mi taman ovde kartica prolazi kako treba i direktno kupujem igre, pa da ne zeznem nešto.

1 Like

Imaš i XB store, isto ima opcija za cene u drugim državama.

Ista dilema ali ostajem na argentini

1 Like

Menjate regione i onda ide post “imam problem…” :rofl:

Stalno mijenjam regione i nemam nikakav problem. Draga Saveta šta nije u redu sa mnom? :grin:

1 Like

Jel ti ostaju sačuvani podaci kartice kada se vratiš na prethodni region? Ja se sećam da mi na US i dalje stoji Cannon Beach i sl.

Možda se nisam dobro izrazio, imam po nalog na svakom storu, svi nalozi imaju svoje lokalne adrese samo je kartica ista na svima njima. :grin:

Regione mijenjam stalno na konzoli u zavisnosti sa kog naloga kupujem/giftujem.

I šljaka sve bez problema. :slight_smile:

3 Likes

do jaja,baš gledam.

Aha, a koliko često mogu da se menjaju regije? Beše ima neko ograničenje ako se dobro sećam… :thinking:

Po meni opcija još jedne konzole sa turskom regijom izgleda kao jednostavnija opcija bez da se cimaš štalno

1 Like