Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Napravio sam Novi nalog I prodjem mi samo jedna kupovina ,sledecu igru kad hocu da kupim izbacije da nevalja region?

I meni je do sad samo jedna igra prosla :smiley:

Pratio sam uputstvo detaljno, i nista :frowning: Ako skontas kako sta i zasto, molim te javi :slight_smile:

Meni su tako prosle tri igre, i onda sam imao taj error jedno tri nedelje i onda je proradlio samo od sebe. S tim sto meni ni novi nalog nije pomogao. Isti djavo. I kad je proradilo, radi na oba. Proverajte svaki drugi dan, pa jednom ukenja.

Davno neko rece u ovoj temi, sto se tice pravila za Argentisnki nalog, jeste, da nema pravila.

1 Like

A ako bih se vratio na US, da li onda moze da se giftuje? Ili ista problematika?

Ne razumem pitanje

Ako bih se vratio sa Argentinskog storea na US store, da li bih onda mogao da kupujem giftove za glavni nalog po US cenama, ili je istini problem i sa US store tj da nekad moze a nekad ne?

I dalje ne razumem sta hoces da uradis. Hoces da vratis region na US umesto argentine, i onda sa argentinskog naloga, da kupujes igre sa US store-a po US cenama i saljes na US nalog?

Ako je tako, onda druze moj to ti smisla nema :smiley:

1 Like

Napravićeš tako totalni pičvajz :rofl:

2 Likes

Pa ne, ako bi hteo da sve vrati onako kako treba i da normalno kupuje, onda je slican zajeb, barem je tako kod mene. Meni intesa kartica ne prolazi ako hocu da kupim neku igru, ali ako hocu da kupim DLC, onda prolazi. Probao da uzmem neke dve igre, boga nema da prodje. Igrao sam FH4, izasao u igri popup da je lego ekspanzija na popustu, odem na buy, uredno prodje skine pare otkljuca ekspanziju.

Pa ti budi normalan :smiley: :smiley:

Nista onda ne diram :smiley:

Imam ultimate game pass do 10.01. Nadam se da ce posle da prodje placanje. Ako ne, nadam se da ce da prodju neki Prepaid Xbox game pass koje mozes da kupis po netu :slight_smile:

A za nema smisla - jbg, tek sam prekjuce dosao u dodir sa xbox konzolom :smiley:

Gde si uzeo gamepass ? Na argentinskom nalogu sa opcijom Buy?

To je mene sahranilo. posle kupovine gamepassa mi se pojavio taj error koji je bio tri nedelje.

1 Like

Dobio kod uz konzolu ili dzojstik, pa sam reedem samo.I sad imam kao trial do 10. Januara.
Nadam se da se nisam sahranio sa tim :joy:. No, videcemo u januaru, wish me luck :slightly_smiling_face:

Nisi.

kazem ti, ako si se nameracio da uzmes neku igru, probaj svaki dan, to ti je 3 minuta, pa dok ne prodje. U isto vreme je neko imao slican problem kao i ja i bilo je nesto tipa ponedeljak kad se javio kad mu je konacno proradilo, ja sav srecan reko sad ce i meni, ono prc, ne radi. ali je proradilo za jedno dva dana.

Logike bez :smiley:

Necu vise smarati na ovoj temi ali cisto da dodam, dobio sam Fifu 22 uz konzolu, kupio MK 11 za 1k dinara, i uspeo da kupim cuphead preko giftovanja i meni dosta uz game pass. Samo se nadam da cu game pass moci da placam nekako, sve ostalo mi manje vise nebitno :smiley:

Pa realno nema jeftiniji gamepass od argentinskog. Jedino ako uhvatis neke dealove, ali kao mesecna pretplata, mislim da jeftinije nema. Izadje nekih 900 din, prvi mesec je 39 din. Ali opet se spremi na region error kad to uradis, a mozda i nece biti, jebati ga

1 Like

Ja sam poslovni nalog prebacio na Argentinu i na njega šaljem kodove sa novih arg naloga.Uglavnom prođe par kupovina i onda hlađenje neko vrijeme pa ponovo proradi

1 Like

Da da I meni je zakljucao cim Sam kupio game pass,otvorio drugi kupio igru I opet ga zakljuco

Meni drugi nije dozvolio ni da kupim, odmah error.

Mene je npr sahranio preorder Cyberpunk-a. Pre toga kupovao sve normalno na svoj nalog bez gifta i kad sam uradio preorder, nakon toga nije htelo. Ali npr sada svaku ekspanziju takođe mogu da kupim sa primarnog naloga, poene u igri ili šta god uvek prođe kartica i kupovina. Za sve ostalo gift. Ne pokušavam da kupim ništa direktno da ne zeznem i ovo sa ekspanzijama kojim slučajem. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Da podelim da radi i ovako, bar kod mene😊
Sa glavnog US naloga sam poslao gift na moj drugi ARG nalog(trebao sam obrnuto ali dugi dan na poslu…), bilo mi je cudno da je prihvatilo karticu i adresu koju koristim za ARG nalog. E sad kad sam video da sam za…bo stvar pogledao sam mail od ARG naloga gde je uredno stigao kod.
Sa tim kodom sam uradio readem na moj US nalog uz pomoc VPN.lat bez ikakvih problema. Sto znaci bukvalno sam sa glavnog na glavni nalog kupio igru Metro Saga bundle je u pitanju. :blush: