Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Нема боље опције за GPU.

1 Like

To je bila tada ta promocija 8m + 1, ali ako koristis kao neki jedan nalog, onda mozes da izvrsis kovnverziju 2 godine Live kodova u 2 godine GPU i na mesecnom nivou te izadje mozda to 300 kinti.

Kako zelis. Ako ces da pravis non stop nove naloge, da menjas regione i juris snizenja i promocije od Argentine do Indije, mozes i tako :grinning:

1 Like

Ja sam mislio main nalog USA adresa alaska,i jedan ARG nalog gde cu da giftujem na usa igre.E sad treba mi nalog gde cu najjeftinije da prodjem za GPU i da prodje visa card erste banke?

Направи главни налог свој са кога ћеш играти.

Одради оно из Турске за претплату по упутству (лако је).

И направи налог Аргентине да кога ћеш слати игре на главни и то је све.

1 Like

Bukvalno je tako. Imam jedan USA, Argentina i od skoro Turski sa Gpu-om. 2€ mesecno izadje.

1 Like

Sve mi je jasno,jedino imam pitanje zasto pc menjam regiju u tursku,kad aktiviram preko vpn na mobu?

Pa procitaj temu o turskoj na kraju, pisao sam o tome. Ja recimo nisam koristio komp sve preko telefona.

1 Like

Sve jasno,probacu da ridimujem 12 meseci gold i 3 meseca ultimate cim budem znao datum dolaska konzole.

Neko nov kad prvi put uđe u ovu temu:

14608107_1180665285312703_1558693314_n

8 Likes

Zapravo, sve je tako lako i ljudi se ubili da naprave kvalitetne teme sa detaljnim uputstvima, ali ljudima lakse da naprave novu ili postave pitanje a i da ne prelistaju sve :sweat_smile:

1 Like

Naj bolje kupis 3 puta po 12 meseci XBOX GOLD (brazilianski, aržentinski ili turski kod - vidi gde je trenutno naj jeftinije) i kupiš jedan kod za mesec dana GAME PASS ULTIMATE GLOBAL. Prvo uključiš VPN u regijon za koju si kupio XBOX GOLD. ideš na redeem.Microsoft.com uloguješ se u svoj Xbox nalog (ne treba ti ekstra nalog) i ukucaš kodove. Kad si ubacio kodove za XBOX GOLD tek onda ukucaš kod za GAME PASS ULTIMATE. Onda će ti sve vreme za koje si uplatio XBOX GOLD pretvoriti u GAME PASS ULTIMATE. Za 3 godine košta oko 100€. Kodove možeš kupiti npr kod eneba (kod BOOSTEN12 za 12% popusta od 26.11. 0:00 do 27.11. 23:59) ili MTCGame.

Meni je najbolja varijanta za GPU prodavac sa KP-a. Takva mi je bar racunica bila, kad sam uzimao u julu.
Jos veliki plus je sto je bas pouzdan lik kod koga sam godinama uzimao kodove za igre, i ima preko 2000 pozitivnih ocena ako to nekome znaci, meni svakako nije reper jer kazem licno iskustvo je tu.

Uglavnom 13 meseci GPU me izaslo 2900 dinara.
Ova gore varijanta je super ako zelis sve sam, izadje oko 2.75e mesecno, meni je ispalo ispod 2e mesec. Ali morao sam dati podatke od maila, sto je meni ok jer kazem lik mi je 100% siguran. Kome je to problem, post iznad je najbolji deal.

Pozdrav, probao sam ceo proces kupovine sa argentinskog naloga i prolazi kupovina. Ali kad pokusam da iskoristim kod, neki rade a neki ne, prosto kaze da kod vise ne radi. Da li ima neko ideju zasto i da li radim nesto pogresno? :slight_smile:

Hvala unapred

Koristiš li vpn kad aktiviriš kodove?

Da da, VPN.lat

Npr cuphead mi je prosao bez problema, dok witcher i ne znam sta sam jos pokusao bas i nece.

Meni se to nije dešavalo preko vpn.Xbox 360 igre prave problem,da nije takva igra u pitanju

Probao sam The Witcher 3: Wild hunt i nije uspelo. Jako je jeftino sad pa kao testiram, ali prosto ne prolaze.

Ajd da pitam jedno glupo pitanje, kad koristis VPN ukljucis li Argentinu?
Probaj preko PC-a sa ukljucenim VPN-om. Meni jedno vreme nije htelo preko telefona pa sam morao preko PC-a odnosno Chrome-a. TunnelBear ne radi od skoro tako da nadji neki drugi VPN za PC. Meni sinoc proslo bez problema preko fona Metro saga bundle i drugaru sam uzeo Imortal F.R. verovatno negde gresis…

Da da, Argentina, probacu i preko kompa ako nadjem neki drugi vpn :slight_smile:

Ne znam, cudno mi je da je Cuphead uspelo reeded a ovo bas i ne, al ajde pokusacu jos.

Probaj FreeVPN, meni preko njega prolazi.