Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Nemam pojma tačno, ali dosta kozmetike a ja volim da imam neki kul armor-helmet-vizor, plus svi oko mene ga imaju pa me prpa da nešto važno propuštam. Ako i ne može preko arg, dobra stvar je da HI Battle Pass možeš kupiti bilo kad i “odraditi” challenges kad god hoćeš.

1 Like

Ocekujem uskoro neki ozbiljniji sale, mozda bas black friday, jer ovo sto imamo u zadnjih mesec dana ne vredi trosenja novca.

Petak odnosno prekosutra family, ocekuj neocekivano…ja cekam Diablo III od maja meseca da se pojavi na akciji. I cekam tri meseca ultimate-a za dolar.

1 Like

Ja nisam uspeo, kupio sam direktno sa US store, jer kupovina ide direktno u igri, ne kupujes preko store.

1 Like

Odbrojavamo sitno do popusta za BF, ima dosta igara na popustu koje isticu u 20 ili 21h po nasem. Cenim da ce poceti black friday deals veceras.

stigla notifikacija na XB deals aplikaciji “740 new deals” :crazy_face:

6 Likes

Kao kesice slicica da treba da otvaram :smiley:

2 Likes

Auuu sta je ovo cyber punk nepunih 1300 dinara . Ja u preorder bio kupio na steam 50e. Prošao par misija i bez veze čekao pačeve. I sad vidim ovo i mislim da će još ići dole cena. Mislim da bi bilo fer prema svima kada bi cp ubacili u gp.

Jel moze ono add to cart, add to cart, add to cart pa puta stotinak pa buy all as gift :rofl:
Ne mogu ovako jedno po jedno :rofl:

1 Like

ma da, jos jedno 20€ da vam uplate kao drzava i mislim da je skroz korektno :rofl:

2 Likes

Pored Argentine dosta dobre cene ima i Egipatska prodavnica, neke igre su jeftinije za par evra. Da li je neko probao kupovinu?

Jeftinije od Argentine? :thinking:

1 Like

Half of forum is :airplane: to Egypt ! :egypt:

2 Likes

Na osnovu onoga sto se nalazi ovde jeftinije je.
Par primera: Diablo® II: Resurrected™ ARG 23,77€, EGP 14,91, Gears Triple Bundle ARG 15,41, EGP 9,94… Mada i Turski sajt ima dobre cene za neke naslove

1 Like

Jedino sto ne znam kako postaviti egipatski store na konzoli. Ako odaberem engleski jezik nema Egipta medju ponudjenim zemljama.

Odvojena su podesavanja, store se podesava kroz Location.

OK. Ja sam uradio reset konzole pa postavljam engleski jezik i nakon toga ide region gde nema Egipta. Znaci da napravim bilo kakav nalog pa na konzoli da promenim na Egipat uz unos adrese i kreditne kartice?

Hm, sada sam proverio nema ni kod mene. Toliko o tome.

Meanwhile, RE Village 50% off :slight_smile:

Malo se šopingovalo po Argentini. :slight_smile:

17 Likes