Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Cega se plasite ako ostavite konzolu u rest modu i instant on? Bukvalno mi stalno tako stoji.

1 Like

Зато имају чист ваздух.

Pa recimo kad prestanes da igras, to sto je ostalo da se skida skine se, zavrsi se update i slicno… preko aplikacije mozes da palis gasis xbox kad kako ti treba sa bilo koje lokacije… sta znam, meni je nelogicno da se ne koristi nesto sto je praktično… pogotovu za xbox koji gotovo nista ne skida dok igras

Trebalo bi ali ne moze (snaga doduse nije relevantna za brzinu skidanja), evo ti razlog, da bi skidao dok ne igras, ne znam da li uopste radi quick resume ako ides na shut down, itd. Na PS5 pune se dzojpedi itd. Generalno imas neke benefite a malo stete po racun za struju (kao da imas dodanu sijalicu u kuci).

Zaboravi sve sto sam rekao o benefitima :grin::grin: ja kablom ne bih igrao da mi plaća neko :grin:

Spamujete temu bezveze sa ovim. 100x smo prošli ovo oko brzina i oko punjenja džojstika i sl gluposti.

1 Like

Pogotovu fun i sport su najaktivnije teme :grin:

2 Likes

Ima istine, kad vidim post ovde stalno pomislim da su ukinuli još neki vpn i da je sve stalo. :joy:

3 Likes

Nisam još napravio ARG nalog pa pre nego što počnem, čisto da proverim.

Ovo mu dodje oko 1000 dinara ili? :sweat_smile:

Jedan dinar = jedan pezos.

Iz ostalih vijesti izdvajam da sam uzeo Owlboy i Katana Zero za po evro.

2 Likes

Owlboy je fenomenalan! :owl:

1 Like

Ja se nesto razmisljam da uzmem NFS Ultimate Collection za oko 450 dinara.

Ja cu Unravel 1 i 2 za 200 kinti i razmisljam se da li i ja da bocnem taj NFS bundle…
Za ostalo cekam popust za Black Friday jer znam da ce biti veliki broj igara i trajace dve nedelje. Jos ako bude ultimate 3.meseca za 46 dindzi weeeeeee!!!

2 Likes

moze li neko od vas koji ste u srbiji probati da otvori novi nalog i da kupi nesto preko turske? tamo je npr Battlefield 2042 jeftiniji nego u argentini.

bolje to pitaj ovde

evo ovako, da javim sta sam uspeo:
prvo prebacio xbox na Tursku Regiju pa sam napravio novi nalog. Kupio sam za sad samo gift vrednosti 1,66 eura da probam da li moze.
uspeo sam. tako da ako napravite novi nalog i prebacite xbox na tursku mozete kupovati i igre tamo.
da bis usporedili gde vam se isplati kupiti igre moze pogledate na sajt

oni automatski skeniraju cene svijh xbox store po celom svetu i unesu cene igara. neki put je u argentini jeftinije, neki put u brazilu ili u turskoj. vredi posetiti stranicu pre kupovanja.

2 Likes

Ne znam da li je price error, ali Ruined King: A League of Legends Story™ Standard Edition Bundle kosta 25 dinara, inace je 30 EUR/USD.

Verovatno greska ali desava se to stalno. Ako ti je igra interesantna kupuj i ne razmisljaj. Ne mogu ti naplatiti vise zbog njihove greske. Gomila ljudi kupilo ovde novi Alan Wake za 300 dindzi pa se niko nije zalio da su mu naplatili posle nesto. Kupuj i ne razmisljaj…

Jel može Halo Infinite Battle Pass da se kupi preko arg, pitam za mene? :argentina: :achievment:

1 Like

Sta uopste donosi battlepass? Ako je preorder, onda ne moze nista preko arg, jer ih je nemoguce giftovati na drugi account.