Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

A sto brate ne odes na sajt tipa eneba, uzmes gamepass po odlicnoj ceni i samo redeemujes code, tako ja radim.

ovde je spor oko ostalih igara, nista ne mogu, za game pass sam se snasao preko kp
makar to…ali ovo je nepojmljivo.



i sa kvacicom na c, i bez, i sa velikim i sa malim…mesa mi ovo i sve crveno…a kartica radi razbija svuda osim ovde

@bambix mogao si neku pohvalu da mi ostavis, od pola 8 sam se drndao sa tobom :joy:

1 Like

Džaba kad mu nisi rešio problem. Šta ima da ti se zahvaljuje :joy: još ćeš da ga ulaviš da igra one “goty” igre HiFi rush i neke samuraje :joy:

ma hocu bre,samo sam akirisu odgovorii sa problemom :disappointed_relieved: ocajan sam

Ako radi druga SRB kartica (od ortaka) onda je kod tebe/tvoje banke neki bug. Izvadi drugu karticu ili kupuj na ARG store-u.

arg store isto…
pakao

Ode Xbox na prodaju :smirk:

ne al misterija je zasto/kako, gde gresim ?

Napravi nov nalog za početak argentinski i poveži mastercard

1 Like

Možda nešto ne valja ta adresa koju si stavio, probaj neku drugu. Ili jednostavno nije nešto u redu s tom karticom i ne moža da prođe na MS store kad ri kartica od drugara prolazi.

ta od drugara prolazi jer tvrdi da je turska viza…sve sam pokušao i Argentina i bar 4 random adrese i nista,drugar ce da pokusa da poveze svoju karticu nasu yettel,ako uspe…do kartice je…mada me cudi 2 iste od iste banke ne prolaze plus Payoneer…

Sigurno je do platne kartice…Evo drugaru isto, iz jedne banke prolazi kartica na Turski store, dok iz druge ne prolazi(ista adresa). Uvek mu javi da mu CVV broj nije ispravan.
Mada kod Turske i Argentine pravilo je da nema pravila😉

1 Like

boleshtina

Evo ja juče upalio xbox posle sigurno 2-3 meseca malo mi bilo bolje i reko, ako i dalje ne vidim dobro i ruke mi i dalje utrnule, ajde da vežbamo malo prstiće :sweat_smile:
I vidim akcije kupio par igrica sitnica po 700-800 dinara, sve prolazi nista menjao nisam od kada sam prvi put podesio nalog i karticu, jedina novost je sto mi sada trazi cvv broj …

Edit
da napomenem Master je od Addiko .

4 Likes

do banke je vrv, sutra drugar pokusava sa telenor/master

Ono kad pogledas thumbnail i vidis igre koje su vec 1200x bile na snizenju.

4 Likes

Jesi rešio problem sa greškom “oops…”?
Meni isto izbacuje tu grešku, koristim Raiffeisenbank Visa debit.