Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Odnosno ako imas Visu umesto Arg.kao region stavi Tursku i to je sve.

1 Like

Prije je se moralo giftovati jer direktna kupovina nije uvijek prolazila. Sada je dovoljno da staviš bilo koju argentinsku adresu u payment info i sve radi. Što se cijena tiče, najnovije igre su većinom 9000 pesosa odnosno cca 38€. Uzmi u obzir i da su nekad igre jeftinije na turskoj regiji tako da slobodno mijenjaj adresu i regiju konzole po potrebi.

Ovo mi iskače još od kad sam kupio konzolu. Smem li update uraditi? Da mi ne sjebe tursku? :joy:

Nikako ne radi. Udje ti crv u store i pojede sve igre s naloga

深海魚

:rofl::rofl:

1 Like

Može update, samo nemoj da brišeš store. :grin:

2 Likes

Ja odbio update i sada mi ne radi Batistutin store :frowning:

Odbio zasto ? jel to onaj fazon ne azuriram telefon da mi ne bi “kocio” ? :joy:

Ja kuliram ili prihvartim, jer mi update storea radi svaki dan bukvalno.

Ne odbijam ni sudski poziv :grin:

Pa zbog turske, napisao je lepo. :sweat_smile:

1 Like
1 Like

Starija gospoda sa forums koja kupuju x360 igre.

3 Likes

1 pesos sada 0.49 din. Navaljujte braćo i komšije iz Avenide :joy:

Koliko sada izadje Hogwarts?

Cca 40€, a otprilike je toliko već cijelo vrijeme na turskoj regiji. U biti se ništa nije promijenilo :smile:

1 Like

Meh, moze to bolje. Cekamo sledecu zemlju sa neprirodnom inflacijom da se izigramo kao ljudi :joy:

1 Like

I mladja :grin:

Imam 2 :joy:

Imam sve. :joy:

Moj slucaj je sledeci…primarni xbox s nalog je na turskoj regiji, kao i sam store…
kada zelim da kupim bilo sta sa srpskom master karticom ( dva komada oba rade za internacionalnu kupovinu sa sredstvima na njoj) kaze mi “oops not sure what happened there” i naravno nece da kupi.
Pokusao sam isto sa payoneer/master i isto.
Drugar je prikacio na moj nalog visa tursku i naravno sve radi, svaka druga opcija je sa moje strane nemoguca. Gde i dal gresim ?