Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Ne vidim razlog zašto ne bi radilo, probaj pa javi :slight_smile:

1 Like

Upravo probao preko PC da posaljem gift. Dobijam poruku da se ne slazu regija i regija kartice. Naravno ubacio adresu hotela u Egiptu. Ostaju gaucosi.

Moraš preko konzole,preko PC mislim da i Argentina pravi problem

1 Like

OK, ali ne postoji egipatski store na konzoli, barem kod mene nema. :grin:

Onda ništa nažalost. Kupovina isključivo na store-u preko konzole. PC je no no.

1 Like

Vizin kurs pezosa je sada isti kao i globalni kurs. Jedan dinar su dva pezosa, tako da sve je opet dobro. :grin:

Mrzi me da provjeravam da li naše Vize ponovo rade, ako neko proba nek napiše.

Lira me malo zabrinjava, nekako mi je stabilna previše. :joy:

1 Like

Ko isproba Visu na arg neka javlja. Dobra je Turska, ali Argentina je svjetski sampion.

1 Like

Sredim ti ja kod oftalmologa preko veze :grin:

Bitnije je da li kartica prolazi uopste :rofl:

1 Like

To je za tebe kurs. Za nas ostale je

3 Likes

Radi li visa kad već pričamo o kursu

I ranije je kad se iz RSD prebacuje u ARS bio “jači” kurs ali su nama skidali po onom povoljnijem. Će probamo danas šljaka li svakako😁

2 Likes

Isprobaj, ovu informaciju iščekujemo više nego informacije za GTA VI :smiley:

Nalog uz testament :grin::grin:

Sad ću ja da isprobam, za konzolom sam. Moment of truth incoming…

Edit: Nope, i dalje ne prolazi. :face_with_symbols_over_mouth:

5 Likes

Pozdrav,
Nov sam ovde, meni je najveći strah zapravo da igre ne budu na drugom jeziku prilikom kupovine na ARG nalog.
Kad sam već ovde, kolika je zapravo razlika u ceni? Konkretno me interesuju AAA naslovi, tipa Hogwarts Legacy, Star Wars Jedi: Survivor (preorder)

Ovde ti svi većinom španski znaju

1 Like

Sprdam se, iste su igre uvek nezavisno od regije :grin:

Čitam naravno još uvek celu ovu zbirku postova, i još uvek nisam napravio nalog, toliko mi je nelogičnosti, čisto iz neznanja. Zašto su se igre giftovale na druge naloge? Zar ne možeš da imaš jedan ARG nalog i na njega bacaš sve što kupiš odande?

Napravi normalan nalog preko konzole. Postaviš regiju na argentinu i kupuješ direktno. Sve iznad batali jer se menjalo dosta. E da i Visa ne radi tako da kupovina prolazi samo ako imaš Master Card. To je ukratko i dovoljno.