World of Warcraft

A sta se radi u toj novoj profesiji arheologiji…kopas verovatno nesto i sta pravis…

bidite sta sam dobio na mail:
Greetings!

It has come to our attention that you are trying to sell your personal World of Warcraft account(s).
As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.
If this proves to be true, your account can and will be disabled.
It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment’s employees.
If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

You can confirm that you are the original owner of the account to this secure website with:
http://wow-adminbattle.com/?ref=https%3A%2Fwww.worldofwarcraft.com%2management%2F&eor=0&app=bam

Login to your account, In accordance following template to verify your account.

  • E-mail Address
  • E-mail pa ssword
  • Secret Question and Answer
    Show * Please enter the correct information

If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.
Once we verify your account, we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.

Regards,

Account Administration Team
World of Warcraft , Blizzard Entertainment 2011

OVO JE PREVARA ILI PECANJE NA NASEM, NE UNOSITE PODATKE KRADE ACCOUNT!

I ja dobih pre neki dan na Steam rekli mi verify your account a adresa je steamcompt2525.tk. Znaci, kada se registrujete negde, dobro zapamtite ako pise - We will never ask for your account information. I takodje pazite da ne idete na sumnjive linkove. Npr. ako vam steam salje onda adresa treba biti Welcome to Steam i ako Blizzard salje onda treba biti worldofwarcraft.com.

Ja sam dobio ban kao zbog “Prodaje golda u WoW-u” i posle 2 dana sam dobio e-mail od nekog [email protected] kao da li zelite da unban i da ubacim sve podatke i sq i ostalo. Inace unbanovali su mi account jer je kao bio hackovan

Arheologija spada u vrstu profesija koje svako moze da izuci pored dve glavne profesije (isto kao i cooking i first aid). kad se izuci profesija, dobija sa archeology tab i survey skill. Na mapi sveta se pojavljuju tzv. digsite-ovi, gde mozes da ides i da kopas. kad dodjes na mesto oznaceno na mapi i kliknes survey, pojavice se neka stvarcica kao teleskop koja oznacava pravac gde dalje ici i pored nje ima svetlo koje svetli. ako svetli crvenom bojom to znaci da treba ici u pokazanom pravcu minimum 80 jardi. ako je zuto 50 ako je zeleno manje od 20. ako je svetlelo crveno i ti odes 80 i vse jardi u tom pravcu, kliknes opet survey mozda ce ti teleskop pokazati levo od tebe sa zelenom lampicom. odes u tom pravcu i iskopas artifact fragment. postoji 8 rasa cije digsiteove mozes da iskopavas (night elf troll, orc, dwarf…) i svaka ima svoje artifacte. artifakti su najcesce sive boje i ne sluze nizasta ali svaka rasa ima svoje rare artifacte kao i poneki epic item. na svakom digsite-u mozes da nadjes tri grupe fragmenata i onda moras da ides na neko drugo mesto. iz jednog iskopanog seta mozes da dobijes od 2-4 fragmenta a kako ti se skill bude povecao i vise (cak i do 6). za obicni sivi artifakt ti treba od 30 do 45 fragmenata da bi ga resio dok za rare treba 100 a za epic 150. takodje mozes da nadjes scrollove koji automatski dodaju 12 fragmenat u trazeni artifakt ali samo na artifaktima kojima treba vise od 30 fragmenata da bi se resili. skill se dobija tako sto kad kopas i iskopas set fragmenata dobijas jedan skill. to funkcionise do 75. posle se vise ne dobija skill za nalazenje, samo za sklapanje. sivi artifakti daju 5 poena skilla, rare 15 a epic 25. evo npr meni je skill max (525). i trenutno ja kao mag vijam samo dwarf fragmente posto postojhi sansa da dobijem epic staff koji je ranga epic weapona koji ispada u raidovima. a moze se dobiti za dz posto ne kosta nista treba samo vremena. naravno sansa da dobijes epic item za istrazvanje se dobija samo od skilla 450 pa na gore.

sto se tice rare itema to su itemi koji su ok ali generalno ne sluze nizasta. ima i par dobrih, kao npr fossil mount (skeleton raptor), jos jedan hearthstone itd…

evo klipa kako sve to izgleda

Prvo da se zahvalim na objasnjenju nisi morao toliko da se mucis…klip nece da se otvori nesto probacu neki drugi na tubu da odgledam…po tvom objasnjnju deluje mi bas komplikovano ali opet ako imas srece i strpljenja korisno,ali vise srece bih imao sa roll-om tog istog staff-a :smiley: …osecam da bi dizao skill pola godine posto ja obican leatherworking dizem dugo :smiley:

ovo je cisto kopanje i ne zahteva nista samo vreme. ja sam digo na 525 za 5 dana

btw klip radi :smiley:

Videcu vec kada dodje na ovom nasem privatnom balkanskom serveru…ako neko hoce da se pridruzi neka me pm vec sam rekao…malo pre smo bas raidovali 25 man hc icc evo slika :stuck_out_tongue:


Da mnogo paladina ima ih cak…hm…eight :stuck_out_tongue:

Daj mi realmlist od tog balkanskog?

ne razumem zasto se bakcete sa privatnim serverima koji su uvek bagoviti, potrosis 2 meseca da nagrindas charactera na lvl 80 (85), jedno jutro se probudis i skontas da je server obrisan. ovako mislim da 1500 dinara cak i klinac od 15 godina moze da nakupi…

mislim evo primera. moj burazer igra na privatnom ja na oficijalu, i pocne on meni kako jbt sto placas kad mozes da igras na privatnom serveru. pogledaj wow like server, brdo ljudi, sve radi sem questova od 70-80 lvla. WTF? levelovanje sa questovima od 70-80 traje skoro mesec dana a bez questova ja ne znam. i da raidovi ne rade. i tako on igra dva meseca i jedno jutro, paf nema servera. ja verujem da je ovaj server sto spamujete dobar i valjda sve radi, ali cata-u necete dobiti barem godinu dana. samo kazem da 1500 dinara mesecno ako volis WOW i spreman si da se uhvatis u kostac s njim nije puno

veceras najverovatnije raidujem Blackwing Descent pa cu vam postaviti slike da vidite sta radi Magmaw i Atramedes - slepi zmaj koji reaguje na zvuk. fantastican i do sad nevidjen fajt u wow-u

Akiris u pravu si ja dok sam igrao WoW dok je jos bio TBC placao sam i nije mi bilo puno s obzirom da nema laga i gluposti samo sto je nekada bio Main i nekad se moralo cekati.Sad kad sam prodao acc glupo mi da pocinjem ponovo i pored zanimljivih questov ja sam sve to vec prosao…Sad jedino ako uspem da nadjem da kupim od nekog lika acc ali onda jos moram kupiti dve ekspanzije tako da me jeftinije izadje da igram na privatnom…

pa dobro to si upravu za privatne sigurno ali vecina nema original i treba da kupim 4 dijela da bi presla na orig. nije preplata to sto je problem vec sto moras kupovat sve dijelove zbog zadnjeg ako nemas od koga da zajmis.to malo zeza:)ali to si upravu za privatne,a sto mislis da nece preci na cata jos godinu dana??

Ustvari, ne moras. Ima WoWInstaller da se skine sa blizzardovog sajta:
http://www.worldofwarcraft.com/account/download/clients/pc/InstallWoW.exe
Znaci, ovo je original, sa njega skidam WoW, jedino treba original kljuc.

koji kosta 35 eura kao i ekspanzija lepo u kutiji…

zato sto blizz nece dozvoliti i zatvarace sve koji stave cata-u

Inace ja idalje imam moj account samo nije uprageovan na Cataclysm ako neko oce da pogleda moje likove neka izvoli

Holy/Ret Paladin Lvl 80 Bubeh @ Dunemaul <-main
Blood/Frost DK Lvl 80 Bubylol @ Dunemaul <-Alt
Marsk/Beast Hunter Lvl 80 buby @ Aerie Peak <- Alliance ( Noob char nema alliance da se skupi ni za jedan posten VoA raid)
Inace ja sam igrao WoW Cataclysm Betu i svidja mi se cataclysm ali nije dobro za uspeh u skoli i socijalni zivot i evo mogu lepo da kazem WoW ne igram vec 2 meseca. Inace ja WoW igram od pocetka TBC-a a poceo sam kao Blood Elf mage pa sam malo presao na rogue. Mage-a sam prodao za 20e drugu jer sam hteo da se okanem WoW-a pa nije mi bilo bitno za koliko i kome samo da prodam. Mage je bio lvl 73 kada sam ga prodao tj tek je izasao Wotlk. Zatim sam onda presao na Paladina i DK-a za kojima sam igrao do kraja Wotlk-a. Akiris lep ti je mage btw :slight_smile: Jer si ubio Al’Akira u Throne of Four Winds? Tu dropaju dobri itemi za mage mislim.

E odavno bih ja igrao na originalu da mogu da skupim mesecno pare za net i jos toliko za wow,a inace jos uvek idem u skolu,tako da jos ako krenem da studiram…nema nista od wow-a dok ne nadjem posao…a do tada ce izaci 95-i lvl :slight_smile:

ne treba wow igrati sem ako nemate posao i dosta slobodnog vremena . Moj zakljucak

ili idemo u strucne skole i stari su nam puni para,ali posto ja nisam ni jedno od ovo dvoje prodacu koju igricu za xbox i kupit cata ,ima li ko da hoce da se mjenja mozda??(naravno BO)nije ukljucen u ponudu izvinite za off.akiris posto si ti mage dje mogu da nadjem dosta dobre opreme posto jedino sto imam je ono stvoreno tailoring-om???

ovo ti je jedan a ima ih vise Wowhead: OK HERE IS HOW SO LISSEN GUD

generalno ako pricamo o cata-i i lvlovanju od 80-85, prvo kupis iteme sa questova, gledas da su plave i da su za tebe. posle kad otkljucas normal dungeone, kupis stvari sa bossova, isto plave kojima je item level 333. kad se nagearujes sa svim 333 lvl itemima i dodjes do 85-og levela, onda ti se otkljcavaju heroic verzije dungeona u kojima ispadaju plavi itemi item lvl 346. kad skupis dovlojno takvih, moci ces da ides u raid gde konacno ispadaju epic stvari item level 359. za sada bolje od ovog je item lvl 372 a to ispada iz Heroic raidova koje normalno jos niko ne radi zato sto su likovi preslabi za sada sa trenutnom opremom. inace moj mage je trenutno peti mage na serveru, tako da to sto ja imam na sebi, drugi mage-ovi zavide…