World of Warcraft

Vidim da je malo zapostavljen ovaj deo foruma pa reko malo da se oglasim.
Znachi, u pitanju je World of Warcraft.
Ako ima neko ko igra/igrao WoW neka napishe svoje mishljenje o igri i ako je neko igrao duze vreme neka napishe kakvu opremu ima/imao i neka svoja iskustva. :):slight_smile:
Evo ja cu prvi: Ja sam imao druida,80lvl na Sylvani,3 dela t7 25man (verovatno 99% vama to nishta ne znachi ali valda je neko ovde WoW igrao…:D).

Brate, bez psovki!
:smiley:

Ja sam igrao bas dugo ali sam zapostavio posto mi je malo dosadilo. igrao sam od kad je izasao burning crusade do pre jedno 3 meseca i od tad se nisam logovo ( a ni platio xD). Imam Undead Rogue-a, lvl 73, t7 gear, shard of azzinoth i dragon nesto. Poceo sam sa blood elf death knightom i stigao na neki 60 lvl i prestao onda. Nisam imao zivaca da grindujem sa njim vise.

:wink:

All days igre,ne hvala.:smiley:

Igrao sam WoW ranije, bilo je to 2 meseca subscription i igrao sam na Aliance, kao night elf…Da znam…
Dosao sam do lvl 50 i igra me je toliko pocela smarati, da vise nisam jednostavno mogao da izdrzim.
Prodao sam account za 2000 (imao je jos jedan mesec na njemu).
Jednostavno ne razumem zasto ima preko 11 miliona igraca…
Toliko je precenjena cak vise i od Halo 3…A halo je zapravo zabavan…
Toliko losih i glupih stvari se dogodilo u stvarnom svetu zbog ove igre da mi je nekako drago sto sam napustio WoW.

Huh,ne znam ni sam kako sam poceo sa WoW ali igrao sam WoW oko 7-8 meseci i primetio da mi odnosi mnogo vremena uu realnom zivotu:rolleyes:

Poceo sam sa warrior gnome sto je izuzetno bilo tesko da se sa njim izborim do lvl 70 sto mi je na kraju i uspelo.Tesko,hocu da kazem dosadan,isao sam u battleground i izgledao sam zaista smotano sa njim hehe :D. Medjutim,na alliance strani sve nekako previse ljudski mi izgledalo :), pa sam presao na horde i pokrenuo priesta i odveo ga do lvl 45 i onda mi je jos bilo zanimljivije sa njim.

Posto sam voleo da odlazim u battleground stigao je i rogue twink 19 pa kada mi dosadilo twink 29.
Naravno voleo sam da trgujem i da visim u auction house da bih na kraju shvatio da sve to odnese mnogo vremena i prestao svom srecom zahvaljujuci sinu koji se tada rodio :slight_smile:
:slight_smile:

3 80-ice sada full t10 zavrsio icc heroic 25man twink lvl 39 i 49 imam twinka i lvl 1 sto se dobijaju itemi iz wintergraspa i jos neki iteimi za koje ne treba lvl ne igrajte ovo navucice te se

EDIT : btw ja sam acc prodao za 20 E mesto za 600 ortaku jednom samo da se sklonim od WoW-a

Ja i 2 moja ortaka smo poceli da igramo WoW…i skinemo ga,i instaliramo patcheve i pocnemo na Molten-WoW,na Sargetas (tako nekako xD) i svi smo night elf Hunters,ali ja sam posle 2 dana prestao da igram,dosadilo mi xD i 13 lvl sam,a oni fala bogu xD igraju jos,jedan je 64 lvl a jedan je 57 lvl,ali ja imam WoW u kompu,pa ko zna mozda nekad opet pocnem… :smiley:

Nesto sam prestao da igram WoW mnogo se placa :lol: imam 80 lvl DK i 57 lvl Paly na Earthen Ring mozda pocnem ponovo kad izadje Catacylsm…:smiley:

Ja igram na Truwow,privatnom i “trenutnom” TBC serveru,ovaj server je nesto najblize sto se moze prineti Retailu,jedina mana mu je manjak updatova koje vec dugo cekam.Inace imam 70 druida i trenutno 35 lvl paladina,sa obzirom da je blizzlike,dobro je i to :smiley:

Ja sam se opet aktivirao… kako ide losije vreme i manje sam out.

Rogue 80 LvL, server: Mazrigos. Upravo krenuo da se girujem na t10.
Paralelno sa rogue-om igram i druda… munkina… ali on je tek 32 lvl.

The World of Warcraft Armory - Trulii @ Mazrigos - Profile

Ovo je delimicno vezano za pitanje koje sam hteo da postavim.Naime, ja i kolega se premisljamo da pocnemo ovo da igramo, medjutim, koliko sam ja upucen u WoW, igranje se placa, jel tako?Da li su ti privatni serveri besplatni i koliko su popunjeni?

mani se privatnih servera. em su bagoviti em kasne. ja igram na oficijalu, sve ti radi, evo za mesec dana izlazi nova ekspanzija i igra je prava zaraza/ludilo ko voli MMO. cena je 13 eura mesecno. mislim go ahead na privatne servere ako hoces. moj burazer igra na jednom “wowlike” serveru, i ima skoro sve patcheve sem zadnjeg ali ne rade im raidovi i tako to, a jednom im se desilo da im se obrise server. pa ti sad kontaj da potrosis skoro 3 meseca na levelovanje lika do 80 levela samo da bi jedno jutro upalio wow i skontao da ti je sve obrisano. znas kako se kaze “plati pa se klati”

Inace zvanicni izlazak za World Of Warcraft: Cataclysm je 07.12.2010

E prica meni drug da je negde cuo da kada Cataclysm izadje igra ce postati Free To PLay, Ali da mora igra da se kupi da bi se igralo (znaci isto kao Guild wars).
Ako se to STVARNO dogodi (znaci da je Bobby Kotick-(toliko puta ga spominjem a sigurno niko ne zna ko je) dobio potres mozga ili su ga izbacili iz Blizzard/Activision) Onda ce moci da se dogodi SVE…
Ali iskreno mene WoW ne zanima toliko vise. Posle toliko godina igra je postala stvarno smor.
I stvarno mi ne pada na pamet da placam i za igru i za subscription fee.
Kada ova igra koja je 100% free (znaci download and play nista vise) izlazi u Decembru.

E ali stvarno bez zezanja, ima puno besplatnih MMORPG igara na netu, MNOGO boljih od WoW.
E sad ako vi volite da trosite tako pare svakog meseca na jednu istu igru onda je to vas problem.

ja licno ne volim nesto posebno da igram wow moji ortaci igraju ali ja vise volim dotu ili lol :slight_smile:

izvini sto ti kontradiktiram, u pravu si delimicno. ti free to play mmorpg-jevi su mi gori nego oni koji se placaju. probao sam surnajz takvih, i sve je super, sve je free, dok konacno ne dodjes do dela gde ti postane zanimljivo i onda skontas da imas opciju da kupis primer potove koji ti ubrzavaju crafting, poboljsavaju drop rate i slicna s*anja. to mene jako nervira. evo primer drugar koji je otisao iz wow-a zato sto ga je nervirao fee, poceo da igra RoM (Runes Of Magic) koji je free to play, i kad je dosao do lvl-a 55, da bi mogao da napreduje paralelno sa pojednicima koji su imba, i da bi koliko toliko mogao da prarira u pvp-u morao da je kupuje dodatne stvari i kako kaze, na kraju meseca je skontao da je puko oko 30 evra. za jedan mesec ! tako da su po meni free to play mmorpg-jevi vece mamipare nego ovi za koje se placa fee. WoW je shit nevidjeni ako ga igras zbog PVP-a. ko oce PVP, pravac Lineage 2. ako volite PVE, da questujete, raidujete, ubijate bossove sa jos 24 coveka, onda je WOW mama. ima najizbalansiranije klase pod svih mmo-ova. Igrao sam i Everquest 1,2 , Lineage2, Guild Wars, Rappelz, Runes Of Magic, Age Of Conan, Warhammer Online, LOTRO (Lord Of the Rings Online) koji je takodje odnedavno postao free to play, i jos XY F2Play mmoova kojih se vise ni ne secam i verujte mi WoW je nenadjebivi. Ali dobro ja sam vise PVE orijentisani igrac. iako imam imba rogue-a za izivljavanje i u wow-u :smiley:

Secam se ranije kad sam jako voleo da igram te MMORPG igre. Bila je jedna free to play MMORPG igra Rising force online. Jako sam voleo tu igru, igrao sam skoro godinu dana, i imao sam par likova sa maximum lvl-om. A nisam ni “dinar” potrosio.
Trenutno kad nemam sta da radim igram Allods online (igra je veoma slicna WoW) i isto nisam do sada potrosio ni “dinar” na igru a jako mi se svidja i dosta je zabavna… Tako da na kraju je ipak sve u tome ko ima kakve ukuse.
Pogledam ja ponekad ove item shops (sto kupujes sa pravim parama) i iskreno u njima nema skoro nista sto bi mene zanimalo…
Potion koji mi daje 50% exp kad god dobijem exp??? Prezivecu i bez toga.
Ali u WoW, moras da placas bukvalno da bi igrao… Znaci ne mozes ni da prodjes pored log in screena bez “bacanja pravih para”.
Dok je kod F2P igara skroz druga prica. Igras igru skroz besplatno, i ako ti se ne svidi predji na neku drugu F2P igru, ima ih stvarno puno.
I ne znam, da li si znao ali dosta P2P igara je postalo F2P u poslednje vreme.
Dungeons and dragons online (igrao sam neko vreme, stvarno je SUPER igra). Lord of the rings online (trenutno je u “beta” fazi Evropska verzija, kada izadje sigurno cu probati). I jos neke zanimljive.
Znaci stvarno, ja ne vidim nista posebno sto WoW ima da mi da (osim ocigledno velikog player base-a) i neke druge F2P igre kao sto je Allods online.
A kao sto ste videli u Vindictus online, ta igra ima stvarno dosta stvari da mi da, a sto nema WoW.
Kao na primer gameplay veoma slican Darksiders-u (gameplay/combat system je grozan i dosadan i spor u WoW).

Sada sam procitao negde,da kada izadje Cataclysm,nece biti vise P2P WoW.Vec,kupis original,instaliras i mozes da igras bez mesecne preplate do kraja godine.Bar tako pisu u SF.

Mislis platis jednom igru i dok ne izadje nova expanzija igras,a ne do kraja godine Oo…?

Msm odes u prodavnicu i kupis original igru,i igras bez mesecne pretplate